• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kajka_37 ahojky, jdu až v květnu,protože v dubnu prý maj plno-bych se už nikam nevešla... :confounded: a přitom to chci mít co nejdřív za sebou,,chjoo :fearful:
27. mar 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, na začiatok chcem všetkým tehulkám pogratulovať a tie čo čakajú aby čím skôr sa to podarilo a patrili medzi tie šťastné :wink:.
Prepáčte, že som vám tu vpadla ale chcela by som sa niečo opýtať. Včera sme boli u krstnej mojej dcérky a zistili jej ,že jej nedozrievajú vaječníky. Veľmi mi plakala, že nebude môcť mať mimi a chce zrušiť svadbu. Máte niektorá taký problém a sa vám to podarilo alebo ako sa liečite? Prosím o nejaké informácie. Vopred veľmi pekne ďakujem a všetkým ešte raz držím siiiiiiiiiiiiiilno palčeky :wink:
27. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 ahoj - no problemy ma kazdy nejake - ale muzes podporit v tom, ze v dnesni dobe mas opravdu hodne zpusobu, jak donutit vajecniky pracovat i kdyz bezne se jim nechce - a take mas i moznost jit do darcavskych vajicek, tzn vajicko nebude tve, ale spermie manzela - samo pokud nato prostoupi, myslim, ze zena pokud dite chce bere i tuto moznost velmi dobre , nekteri chlapy jsou jesitove a nedokazi se smirit s tim, ze by spermie byla darce, ale co tak slysim okoli , zeny nemaji problem prijmout darcovske vajicko , pak samo by probihalo IVF
ale pokud zjistili nejaky problem, urcite bude odeslana do CAR centra kde se budou domlouvat na dalsim postupu po vysetrenich, ztracet nadeji na zacatku neni ta nejlepsi volba....
27. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry to je hrůza... místo aby to měl člověk brzy za sebou... u dr to je samé čekání... a za poslední půlrok mi přijde že se čeká furt a na všechno... :( tak ať ti to rychle uteče....;)
27. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Ahojky... jak píše cuddle, v této době už je opravdu mnoho způsobů, jak se k mimi "dopracovat" jen se chce obrnit trpělivostí a věřit že to vyjde ;)
27. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle
@kajka_37 ďakujem vám za odpovede, no ja som jej vravela ,že len teraz začala brať lieky a hneď sa vzdáva. My napr. tiež sme mali problémy a mm je neplodný tak dcérku máme od dárcu a sme šťastný a je to náš anjelik a iui mi vyšlo na 1x. Snažím sa ju podržať a chcela som nejaké info o tom lebo také problémy zase nepoznám
27. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mangel sa somnou nebavi..lebo si odmietam spravit test :confounded: a naco ??vsak dnes ja termin na kramy tak bud pridu alebo nie.som 16 dc od iui.
27. mar 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Ahojky, no a jak se cítíš? vypadá to na mrchu? Já se mu na jednu stranu nedivím, že je nervozní a nedočkavý, ty nejsi? :wink:
27. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 citim sa fajn. ja niesom nedockava preto lebo to iste som prezila aj na 1 IUI.
27. mar 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak to tě obdivuju, já bych asi stejně doufala. Víš, když ten chlap je jen takový pozorovatel, nic nemůže ovlivnit, nic předpokládat, protože to není jeho tělo, tak je nedočkavý. Každopádně přeju, ať dneska mrcha nedorazí :wink:
27. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tě obdivuju, já bych nedočkavostí testila :slight_smile:))))
27. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 dakujem baby za vas obdiv cenim si to :grinning: muz ma lae neobdivuje momentalne mame tichu domacnost este ze mame dva pc :grinning:
27. mar 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 já se mu ale vůůůůbec nedivím :DDDD
27. mar 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 teda, tak to tě obdivuju, já už bych testila :grinning: :grinning: :grinning: vydržela sem to jen do 12 dne od IUI. :grinning: :grinning: :grinning: Tak držím palce ať to vyjde.
27. mar 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahojky peti, ked ta neprehovoril manzel, tak my tu urcite nie :slight_smile:
drzim palce, nech ta to vsetko zaskozi, ze mrcha nepride :wink:
28. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 - ahojky, mě taky nedozrávali :slight_smile: ani na tabletky jsem nereagovala až na injekce šla jsem na IUI a zadařilose :grinning: nemusí smutnit,sice to bude na delší dobu ale v centrech reprodukce jí určitě pomůžou,svatbu bych vůbec nerušila,to by byla velká škoda :wink: a jestli má net může sem mrknout :slight_smile:
28. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - 16den po IUI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budu moc držet palce :wink: chlapi jsou strašné nedočkavky :grinning:
28. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám v tom trošku bordel,která máte ještě čas testění ???? :slight_smile:
28. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 @lucia2431
ahojky luci, hanka je presne prikladny priklad pre tvoju znamu :slight_smile: a je tehotna! :wink:
a takych dievcat, ktorym nedozirevaju vajecniky je tu habadej..a vlastne, niektore su uz vo forach o tehotnych alebo este este dalej :wink:
pozdravujeme ju a nech sa sem pride mrknut ak moze :slight_smile:
pekny dnik!
28. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brýtro :slight_smile: po obídku letím na kontrolní utz, tak jen doufám, ať to nevyjde na středu :P
28. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 já jsem 9. den po ETu. troufnu si testit ct, pá... Doporučují mě testovat 17.den po ET. tak to skusím 13, 14
28. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ahoj hani...mne sa to blizi pomalicky, som 10den po 2.IUI...ale poviem ti, nemam pocit, ze by to dopadlo...prve IUI som prezivala jak ďas a aj som mala pocit,ze som mozno tehu, ale teraz vooooooobec nic :unamused:
mno, uvidime :slight_smile:
28. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - aháá ty budeš za chvilku testit že :confused: jak se cítíš :dizzy_face: držím palce moc moc moc :wink:
28. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Taky držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra budeš testit nebo kdy?
28. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :slight_smile: tak tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
28. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 mě taky nefungujou vaječníky, ani na tabletky, tak mám injekce a věřím, že zaberou. Rušit svatbu je určitě předčasné, je sousta spůsobů, jak mít miminko i s problematickýma vaječníkama. Četla jsem, že už dokáží odebrat malinkatý folikul a vypěstovat ho do potřebné velikosti mimo vaječníky. Dneska už umí zázraky, takže není důvod propadat panice :wink:
28. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - jak je kočko ??? já se s tebou budu stále porovnávat :grinning:
28. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ahoj těhulko :dizzy_face: no můžu říct,že mi bylo i líp... :grinning: teď se ty moje nevolnosti přesouvají i na ráno, většinou teda po jídle. Ale naštěstí nehutenství nemám, ani nezvracím. Jinak jsem přibrala kilo,ale to určitě díky tomu,že se pořád cpu :grinning: . Jinak je to ale paráda ! Zítra si jdu pro těhotenskou průkazku ke svému gyndařovi. A jak ty ? Ty jdeš tento týden na kontrolu srdíčka, že ?
28. mar 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc @hanka99 ani neviem kedy mam testit... po prvom IUI som testla 13den...momentalne som 10ty...nejak sa mi do toho nechce..ked nic neviem nie som sklamana :slight_smile:
28. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok