• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janulka1980 bude dobre neboj..jedna kamoska ma po IVF horkptazko dvojicky..diagnostikovana neplodnost predala veci po detoch ze uz nic nebude...a motyka vystrelila pocala prirodzene je tehotna zo zmiesanymi pocitmi ze zrazu bude tretie dieta...vies zivot je cudny..neboj mozno budes mat styri..a nebudes vediet co skor
29. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad marodky prvych destat dni plati zamestnavatel tam je to zle...potom ti nabehne 60 percent..tak ako materska da sa to lebo sa rataju aj premie a neviem co vsetko ja som bola stratova 70 eura..cca mesacne za zdravie dietata a tvoj klud to stoji..potom budes mat rovnaku matersku ak nemas pripoistenie..ja som sa tiez bala lebo mam dvojcata ale teraz mam bezproblemove deti kludne papkaju spia, ziadne nervne...oplati sa ..ber ak ta chcu vypisat..ja som lezala 5 mesiacov a nelutujem...
29. mar 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 ja viem, ze "bude dobre"..ale to vzdy 100% tvrdia mamicky...nam snazilkam to "nevysvetlis" :wink:
ja tiez mam v okoli pripad kedy po 10 rokoch liecby ostala uz len adopcia..a po dvoch adoptovanych synoch sa im narodil aj vlastny...alebo dalsia znama zmierena s manzelovou 99% neplodnostou porodila zdrave dietatko
vsetko je mozne, zazraky sa deju, nadej zomiera posledna, medicina pokrocila, su aj dalsie moznosti....ale predsa, obava tu vzdy je
napriek tomu, som dobre naladena, liecim sa a skusam :wink:
pekny vecer!
29. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala diky petralko! ako sa mas ty? podnikas dalsie kroky? dufam,ze sa naladicka zlepsila...ja v to moje 2IUI tiez nejak neverim...myslim na teba! pa
29. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 pozri ja som sa tiez snazila dlho..chodila som hore dole viem co to je cakat..a viem ze mi pomohlo sustredit sa na tanec..brusny a praca..a zmena stravy na surovu stravu tzv zivu..viem co to je pochybovat o sebe..prezila som to..hej da sa aj adopcia...no neviem ci by to mna uspokojilo..je to tazke ale ja verim ze sa dockas ako aj ostatne kocky..veela som videla uspechov v nemocnici ked som isla rodit vsetko IVF alebo IUI...a VEEELKKEEE bruskaaaaaaa..prijemny vecer bude dobre......
29. mar 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ides na 2 IUI? ja som tak otehotnela ..inac v najhorsom strese v robote intrigy a stresy..tak hlavu hore maas kopec moznosti...
29. mar 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 Ďakujem za informáciu :slight_smile:. No, mne zatiaľ nekážu ležať, chce ma vypísať hlavne preto, lebo pracujem v školstv a aj do školy chodím, tak aby som sa medzi toľkými študentmi nenakazila, lebo teraz je veľa chorých. Tak počká do toho 7.4. do USG a potom sa dám vypísať. Dovtedy aspon stihnem spraviť ešte 1-2 skúšky v predtermíne a potom toho aspon budem mať menej. Vdaka :grinning:
30. mar 2011 o 07:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Janulka, ver !!! Ja som verila a zadarilo sa !!!! Držím palčeky, veeeeeeeeeeeeeeľmi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2011 o 07:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Ahojky, dneska jdeš na kontrolu srdíčka, že jo? :dizzy_face: Jsem zvědavá, jestli ti už řeknou termín porodu,jestli ti dají těhotenskou průkazku. Mně už ji dali včera a trochu mě sestřička poplantala s termínem, tak nevím. Musím se příště zeptat,jestli se náhodou nespletla.
Držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby ....tak a uz mam termin na ziadost ohladom ivf a ide sa do toho
30. mar 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak drzim silno palce ked si sa takto rozhodla :wink:
ja som dnes testovala a test biely- takze idem v tvojich slapajach :angry:
30. mar 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka :confounded: no IUI u nas asi fakt nula bodov
30. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 co sa da robit , ja idem buduci mesiac na hormonalny profil a potom este asi skusime IUI
30. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 inak mam zablokovaneho kona v robote- len vcera som zistila ze tento cesky mi ide :grinning: aspon daco
30. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
@kamcatkakoc - jsi hodná,že na mě myslíš :dizzy_face:
@petruska123 - IVF bude určitě 100 dodů :slight_smile: A KDY JDEŠ ???
30. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 děkuju za přidání do tabulky :wink:
30. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 este len ideme vypisovat ziadost takze na samotny zakrok si este pockam
30. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 - já si to špatně přečetla :sweat_smile: hodně stěstí :dizzy_face:
30. mar 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 dakujem za podporu!
na 2IUI som uz bola...dnes som 12ty den po
ale vecer po sexe som spinila..mam dostat MS v nedelu
ja zase v praci stres nemam ziadny...ale okolo byvania...nie stres v pravom slova zmysle, ale starosti...ked sa vydari, tak pekne starosti :slight_smile:
dievcata, prajem vsetkym krasny den!
dnes je zas kraaaaaaaaaaffffne! :grinning:
30. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 budem drzat palce s IVF...vacsia sanca, a dufam,ze Vam prinesie vytuzene!!
30. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :unamused: :unamused: to spinenie je zle ja som to tiez mala po sexe a co ideme abstinovat cico??
30. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahojky, a ktory si den, kolke IUI? sa tu pridalo vela dievcat, stracam prehlad :slight_smile:
inak, vitaj!
30. mar 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 abstinovanim asi nic neovpylvnim..ked ma mrcha prist tak pride :unamused: mrcha :slight_smile:
30. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a vy este v pripade neuspecu idete na dalsie IUI??
30. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 bré ránko, Hani tak tfu jtfuj tfuj :slight_smile:
@zirafka82 nemáš zač skoro sousedko :slight_smile:))
30. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ano, dame aj tretie kolo..potom sa uvidi,,,
30. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 drzime palec...alebo radsej dva :wink:
30. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 po třetím už se většinou posílá na IVF ne?
30. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 asi vacsinou ano
30. mar 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok