• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
btw. spinenie aj dnes .. a je to tady :unamused:
30. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 držím palečky a doufáme, že nás bude brzy více :slight_smile:

@kajka_37 :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - zlato to se někdy stává,mimís se zavrtává , jestli není červená nestrácej naději , držím moc palečky.
30. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 drž se, třeba je to opravdu jak Hanka píše...
30. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 @hanka99 treba jo :frowning2: diky holky...nadej zomre az ked cca v nedeli..teraz tomu este davam sancu :wink:
este raz vdaka!!
30. mar 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad mne virus RSV ohrozil deti boli sme na are ako 6tyzdnovy pripojeny na pristrojoch..dnes uz virusy su neuveritelne agresivne, nechcem ta strasit, ale utekaj s kolektivu a zavri sa doma kamoska potratia kvoli chripke..a a na are som videla neuveritelne veci..14 rocny chalan v kome po angine...ma pravdu ta tvoja lekarka..ale to uz necham na teba ako sa rozhodnes..ja by som ju pocuvla
30. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak ti drzim palce uz nepametam ci som spinila ci nie..ale pametam si bolesti v bruchu a nafuknuta som bola az som si myslela ze nie som tehotna...tie bolesti boli dost intenzivne..a spinit mozes pri uhniezdovani..
30. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 uniezdovanie je zevraj 5-9den po? vcera som dlho cestovala drncavym busom tak aj to mozno :unamused:
ja neviem...kazdy pripad je iny...moja mamka mala normalnu MS, troska mozno slabsiu ako normal a zistila,ze je tehotna ked uz bola vo stvrtom mesiaci (s tym krvacanim)...a narodila som sa ja :wink:
30. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj
ja som po prvom IUI a 12 den po nom, som tu v tejto teme dneś len prvy krat ako som uz pisala vyssie ide mi len cesky konik :slight_smile:
30. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 teraz pozeram ze ty si tiez 12 den po IUI- spinenie moze byt aj dobry znak! viem ze viac kociek spinilo ked boli tehotne :wink:
30. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak sme na tom rovnako s tym rozdielom, ze ja som 2.IUI :wink:
drzim palce!!!!
30. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dakujem aj ja tebe
ale myslim ze keby to vyslo ze test je dnes uz pozitivny- aspon slabo :unamused:
nevies prosim ta ci mi dojde mrcha aj ked uzivam utrogestan ? na krv mam ist az piatok ale najradsej by som ho vysadila uz teraz aby sa mi to zbytocne nenatahovalo :rolling_eyes:
30. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no mne mrchaa neprisla ked som brala utros..ked som ho vysadila tak som zacala spinit a na 3 den od spinenia som dostala mrchu.ale u teba to moze byt ine...este baby znizuju davky tak neviem..ale ma to sere s tym utrosom uz som davno mala mat po kramoch a dnes som len zacala cyklom :angry: :angry: :angry: :angry:
30. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti neviem @ludinka, ja neberiem ziadne lieky...iba Prednison - na jemne zvysenu bunecnu imunitu...nemam skusenost s nicim inym...
test je u niekoho pozitivny napr. az 14den...100 ludi 100 chuti. 100 zien 100 testov :wink:
ty si testovala?
ja vcera rano...nebolo tam nic, vecer som skukla ten isty test z rana este raz a tam jemny duch...asi chyba testu po vyprsani limitu
zajtra testnem rano..teda, ked nezacnem regulerne krvacat...
30. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 prosim ta, ako dlho trva schvalenie IVF? ty chodis na SK ci v CR?
30. mar 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ved prave nechcem to natahovat ,ale zase jeden nikdy nevie co ak to nahodou este neni stratene :zipper_mouth:
30. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 na sk..a trva to cca mesiac
30. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja som testovala dnes a bol uplne negativny :angry:
30. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 mas pravdu vsetko je individualne...ak nie su velmi vazne priciny ..ze nemas vajicka a podobne...tak skor ci neskor otehotnies...zmen stravu, to pomaha mozno mas malo vitaminov, dalej treba ist na hematologiu ci mas dobru zrazsnlivost aby si nepotratila okamzite....ja som si pichala fraxiparine aby som vynosila...dnes je veda na super urovni kamoska ma ivf trojcata...raz mi napises ze cakas dvojicky neboj sa :sunglasses:
30. mar 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 nemusia byt dvojicky, staci postupne :grinning: :wink:
ja viem, ze veda postupila...
urcite dam vediet ked sa zadari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 dakujem! stale plati,ze drzim palec :wink: :dizzy_face:
30. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja skusim teda testnut zajtra..hcg sa zvysuje obden...ak nie, kolecko sa zacina znova :wink:
30. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 daj je to otazka casu pokial su vajicka a spermie.......
30. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 drzim silno paste :wink:
30. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 aj cas je dolezity, dufam,ze sa mi nenarodia rovno vnucata :wink: zartujem!
nezahodila som flintu do zita, som len na zaciatku :wink:
30. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka kujem, napodobne!!!
30. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - moje kamarádka byla podobný případ - ráno si udělala test(negativní) a zapomněla ho vyhodit když se vrátila po práci domů a chtěla ho vyhodit byly tam // a dnes má nádherného dvouletého chlapečka
zkus si udělat 13 den testík to už bude tutovka :slight_smile:
30. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee no ked ma mrcha nepredbehne zajtra testim... nedavam tomu velkou sanci, ale aspon som prvy krat v zivote videla nejakeho ducha na teste...tento cyklus dokonca // na ovulacnom teste :grinning:
predtym vzdy len ta jedna sirota / :confused: :slight_smile:
30. mar 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi se moc pozoruju, docela mě pobolívá podbřišek, chjo.....
30. mar 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka - utrogest určitě nevysazuj a počkej než se dozvíš výsledky z krve :slight_smile:
@janulka1980 - nějak jsem zapomněla dočíst dvě stránky :wink: tak dovětek - špinění ještě nic neznamená možná se mimi zahnizduje.Víš co jsme říkaly 2 IUI nebudeme prožívat a zbytečně se nervovat!!!
"Vydrž prťka vydrž " :slight_smile:
Ale mooooc ti držím palečky tada i všem ostatním :grinning:
30. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok