• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj holky :slight_smile:
rosienka to se mi take nezda dlouhy protokol pri IUI o tom jsem take jeste neslysela.Mrkni tady:
http://www.sexuologie-brno.cz/IMG/pdf/lecba_neplodnosti.pdf

O tom volani s doktorama mam stejnou zkusenost.V pondeli volam,ze mam prijit na UTZ na mereni folilkulu a ona se me zepta a kdy? :grinning: NO jako kdybych vedela kdy maji volno....takze koukam vsude stejny....
5. nov 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awe, jak uz jsem psala ja zkusim test v sobotu , v CAR mi rekli ze si mam udelat tehotensky test tak to beru jako rozkaz :grinning: , jinak kontrola a krev na HCG (pokud budou testy pozitivni) take 3tydny po IUI , pripadne po MS ... no klasika :wink:

suzan - jj , to jsou ty doktori :unamused: , ale dnes uz jsem se dovolala tak jsme objednani - skoro se mi chce rict huraaa :grinning:
5. nov 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
dnes som bola podpísať žiadosť na IVF. Mám z toho ťažkú hlavu, lebo si mám vybrať zo 4 druhov injekcií. Ale ja vôbec neviem aký je medzi nimi rozdiel. Jedine viem že v cene. Idem teda čitať všetko čo sa dá aby som sa vedela rozhodnúť. Zatiaľ sa majte. :fearful:
5. nov 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - pri IVF som mala kratky protokol, tak preto mi daju teraz dlhy, akoze pre zmenu... :slight_smile: ale vôbec neviem, co to obnasa a som z toho mimo ako vy tu.

awe - no ved osobne sa tam neda "len tak" zajst, lebo su strasne vytazeni a treba termin. Ja som myslela, ze ziaden uz nepotrebujem, ze je vsetko jasne, ze tento tyzden zacinam...ale vsetko je inac. Vcera som chytila doma take nervy, ze by som najradsej vsetko roztrieskala a muz chudak ma musel ukludnovat :grinning: :grinning: . Proste zas raz typicky pripad, vsetci tam robia vsetko, nikto poriadne nema kompletne informacie o tej-ktorej pacientke, proste bordel. Ked zavolas, tak ti sestricka bez karty nevie odpovedat a k doktorovi sa tazko vôbec dostanes a tiez nema vsetko v hlave. Ved sme s nim v nedelu hovorili a postup vyzeral uplne inak ako vcera. Som z toho strasne nastvana, najradsej by som sla prec, ale nemôzem, lebo potrebujeme tie darcovske spermie a to v inych centrach neposkytuju.. :angry: Tak sa musime pretlkat tymto marazmom tu a mat trpezlivost. Prva verzia bola, ze idem v prirodzenom cykle, potom ze s Clomifenom a teraz s dlhym protokolom s neviem cim a ako... :pensive:
5. nov 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi - diky za link, ja to uz vsetko poznam naspamät :wink: a aj som si to takto predstavovala...ale Svajciari maju asi nejake novosti :grinning: ...uvidim, co bude pokracovat, uz sa nejdem nad tym rozrusovat, asi si tam zavolam, nech mi to vysvetlia, alebo hodim dokimu mail :sweat_smile:

komarik - z tych materialov vela nevycitac a ani to, co je pre teba najvhodnejsie. To zistis az po stimulacii. Neda sa nikdy dopredu vediet, ktora zena na ktory preparat najlepsie zareaguje. Maju v podstate rovnake ucinky. Ja som mala raz Merional a potom Menopur a reagovala som rovnako. akurat ze Menopur bol dvakrat drahsi a to vraj este nie najdrahsi zo vsetkych. Cena nezarucuje kvalitu a vhodnost.
5. nov 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
zdravím všetky IUI snažilky :slight_smile:
5. nov 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík aduska,jen tě chci pozdravit jak se máš a jak se vede
5. nov 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :sweat_smile:
5. nov 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, len som chcela napísať že už sme sa rozhodli pre menopur.
5. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
komarik tak to je super,ze uz mate rozhodnuto :wink:
5. nov 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna, prajem ti príjemný večer.
5. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky a komarik :slight_smile:
máme teď málo času,a le občas tady na vás mrknu, držím ti palečky, menopur je jistě dobrá volba. Pěkný den všem :slight_smile:
6. nov 2008 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....prajem pekny den .-)

komarik....bola som na IVF....my sme si vybrali gonal.....ale teraz už ideme ako samoplatcovia....a doktor povedal, že ake lieky si vyberat a ktory kolko stoji kedže už to platime sami....povedal nam, že kludne nam staci menopur - je to cenovo stredna trieda...neodporucal ten merional, ten je najlacnejsi...
vyslovene povedal, že menopurm,gonal , puregon...su v podstate rovnake co sa tyka obsahu, rozdiel je v cene v jednej latke" LH" čo je nejaka latka, ktoru obsahuje menopur ,ale gonal a puregon nie, ale ked je treba tak ju dopichnu v sanatoriu... ja som brala gonal a 3x IVF neuspesne...teraz zhanam lieky ako samoplatca a podarilo sa mi zohnat "chvala bohu dievčatám", puregon...este som ho nebrala, a tak uvidim...

každa žena a každe telo reaguje inak....nechaj sa viest tym, čo sa ti zda najlepšie..... proste nejakym pocitom...
6. nov 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - tak vela stastia, ak nebudes mat vela ampul na natahanie do stiekacky, tak ziaden problem, ja som musela ku koncu stimulacie aj 8-9 ampul namiesat, tak mi to dalo obcas casovo zabrat, ale potom som bola skoro profik a s pichanim samej do brucha tiez pohoda :grinning:
6. nov 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem dievčatá - potešili ste ma a už som si úplne istá že sme sa v rámci svojich možností rozhodli najlepšie. :dizzy_face: Už nech som tehu........
6. nov 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezky vecer vsem :slight_smile:
Holky chtela jsem se zeptat, kdo mel pred IUI injekci HCG jestli jste meli nejake vedlejsi ucinky.A jestli vam to pichali den nebo dva pred IUI.Diky.
6. nov 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, mne pichali pregnyl na prasknutie folikov 2 dni prd IUI. :wink:
6. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky

komarik držim ti v januari palce, ale možno ani nebudeš musieť , idete ečte pred tým skúsiť IUI ?
6. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik dekuji. :slight_smile: Ja prave vsude ctu,ze se to to picha dva dni predem a me doktor rikal 1 den pred IUI (vecer a rano IUI) tak se ptam vas,ktere uz to mate za sebou. :wink:
6. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pregnyl sa picha 36 hodin pred IUI alebo OPU a ucinky u mna neboli ziadne, maximalne citlivejsie prsia
6. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, omlouvám se, že vám vstupuju do diskuze, ale chtěla jsem vás poprosit o radu. Byla jsem minulý měsíc na třetí IUI, ale opět bez úspěchu. Doktor mě chce teď poslat na laparku, tak jsem se vás zkušených chtěla zeptat, který den cyklu se obyčejně lapar. dělá, jestli je nutné předoperační vyšetření a jak dlouho budu muset v nemocnici zůstat?
6. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adrousek

ja tak pomaly teraz mám pauzu s IUi a ty?
6. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flek ,ja sama na laparce nebyla,ale vim od kamaradky,ze pred operacni vysetreni mit musela a v nemocnici byla asi 4 dny,ale asi hodne zalezi na vysledku z laparoskopie. :wink: Tot vse co vim.
6. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj flek, laparka sa robí hneď po ms najlepšie do 1%DC a v nemocnici niektore baby boli iba 1 deň a iné baby aj viac dní. Ono naozaj záleží na tom, čo objavia
6. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - me pichali 5tisic jednotek den pred IUI . zadne vedlejsi ucinky jsem nepozorovala
6. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, já tedy ještě na IUI nejdu, jen si tu zatím jen tak čtu, máme zatím naordivané Ečko a energyman a po novém roce pravděpodobně IUI. Máte tu hodně přízpěvků a nečetla jsem si všechny. Je tu hodně snažilek, které touto metodou otěhotněli?
6. nov 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,diky vsem za odpovedi :wink:
aja82 chodim jsem kratce, takze tezko rict komu se tady IUI povedla,ale snad uz tady brzy bude tehuli pribyvat :grinning:
7. nov 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji - ahoj, ja trochu procitala tuto diskusi od zacatku , ale tak zda se mi ze spise neuspechy , predevsim z prvnich IUI , ale neumim objektivne posoudit take jsem necetla vse

jinak ja dnes testovala , tim 10jednotkovym testem ale nic nic a zda se mi ze se MS rozjizdi ale treba to bude jeste jinak , uvidime , do pondelka ma mrcha jeste trochu casu :grinning:
7. nov 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahpjte díky za odpovědi, moje tchýne je lékařka a řekla nám, že IUI je spíše ztráta času, že často nepomůže. Ale co dá dělat IVF je zase pěkná pálka a Dr. chctějí asi zkusit všechny možnosti.
8. nov 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji - no jo uspesnost u IUI neni moc velka, ale nejaka prece tak proc to nezkusit :wink: .
8. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok