• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Včera som sa dozvedela, že moja krstná má odloženú perinku, v ktorej som bola krstená. Je to historická pamiatka :slight_smile: , ručne vyšívaná :grinning: a tuším spomínala aj košieľku :grinning: na krstiny... :grinning:
3. apr 2011 o 19:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: jak ste si užily letní víkend? my tak trochu pracovně na zahradě, tak snad sem tím "prckovi" /pokud tam je, neuškodila... snažila sem se nenamáhat :sunglasses: a prokládali sme to grilováním, tak super :slight_smile:
4. apr 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko holky, tak Vás zdravím při pondělku :slight_smile:
4. apr 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahojky, taky jsme byli na zahradě a lehce jsem se připekla :angry: a jak je takhle při pondělku :slight_smile:
4. apr 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 já mám jen lehce nos, jinak dobrý :slight_smile: jinak je mi furt stejně... asi mám nízký tlak nebo co, pač mám furt pocit že se mi točí hlava... takový ten stav když ti začne stoupat alkohol do hlavy.... :grinning: co ty?
4. apr 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
párkrát jsem na vaši diskusi nakoukla. A čtu vás, ale zatím nemám čím přispívat. Za 14 dní mě čeká laparoskopie, tak uvidíme co a jak a pak bychom teprve šli do IUI.
Jinak všem těhulkám gratuluji a čekatelkám na // přeji, ať je brzy najdou.
@zirafka82 @kajka_37 Kdy budete testovat?
4. apr 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82
jinak koukám, že jsi se nakonce rozhodla pro CAR Gest? Já vím, že jsi se rozmýšlela i mezi Gennetem, že?
Tak hlavně, aby to vše vyšlo. To by měli v Gestu asi ty nej. reference. Jeden den konzultačka, druhý IUI a hned z toho těhu. To bys asi byla adept na nejkratší pobyt v Caru :wink: :grinning:
4. apr 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 Ahojky Vally :wink: v plánu máme sobotu, pač máme obě oslavy, tak třeba už budeme chytřejší :slight_smile:
pročpak jdeš na laparku?
4. apr 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
jo, vždyť jsem to tu vlastně četla. :wink: Jenomže vy toho vždycky tolik napíšete, že se přestávám orientovat :wink: Laparku mám ohledně průchodnosti, zda nejsou nějaké srůsty a tak. Prostě to pořád nejde, tak se tomu zkusí podívat na kořínek
4. apr 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,som tu nova...ak mozem rada,by som sa pridala do debaty...som 9 den po prvej IUI a chcela by som sa spytat,ci je normalne, ze ma od vcera pobolieva podbrusko ako pred menzesom a dost ma bolia prsia...neveim ci je to Utrom...alebo cim...mam zakazane robit si test,ze si mam radsej za tie peniaze dobru cokoladu kupit :slight_smile: dakujem za kazdu odpoved...a je to strasne fajn,ze sa da o tomto takto rozpravat,viem,ze v tom nie som sama...ste zlate,ako sa podporujete :slight_smile:
4. apr 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 tak třeba to vyšlo :grinning: mě akorát začaly lehce pobolívat prsa, jen nevím, jestli za to náhodou nemůže utrogestan....
4. apr 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 a to ti budou dělat rovnou laparkou? není to zybtečný zásah do těla?

@zirafka82 ta kto nevím čoveče, možná jo možná né...zkus zagůglit :slight_smile:
já utrogestan nedostala, asi to napoprvé dr. nechává na přírodě, jak se s tím popere...

@sijust ahojky, vítej... držím pěstičky aby to klaplo... :wink: bohužel ale nedokážu odpovědět, počkej na ostatní, určo dokáží poradit :slight_smile:
4. apr 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust Ahojky, vítám tě...já takové příznaky měla taky a pak jsem objevila na testu // :dizzy_face: Držím pěsti, aby jsi to taky tak měla !
4. apr 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
Na já těm všem termínům nerozumím :frowning2: V Caru mluvila taky o tom, že možná nedochází k prasknutí folíků, tak prý to podle toho také zjistí. .... prostě mi ji doporučili, tak uvidíme. :unamused:
4. apr 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 aaha :slight_smile: no tak když už se tam podívají, tak rovnou opraví případné problémy :wink:
4. apr 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
hmm, to by mohly. Nejlépe, kdyby žádné nezjistili. Nějak to tam profoukli a my pak už mohli v klidu pracovat na našem vytouženém mímu. :wink:
4. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 tak kdyby bylo vše ok tak to by bylo samo nej :wink:
4. apr 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, které máte Utrogestan a jste těhotné, zavídíte ho nebo polykáte ? :slight_smile: Na druhé diskusi se píše o tom,že se prý v těhotenství nesmí polykat, tak jsem se trochu vylekala....ale zase na druhou stranu, doktor by to přece měl vědět a nenechal by to tak a určo by mi řekl,ať zavádím...je to nějaké divné ?

Napište mi prosím, ať jsem klidnější :slight_smile:
4. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc
Ahoj já jsem jej celé těhotenství polykala. Bála jsem se ho zavádět . A žádný problém nebyl. tak se neboj a polykej. Spíše abstinuj po sexuální stránce. Já jsem to nebrala na vědomí, začala jsem krvácet a utvořil se mi krevní hematom pod plodem a tak mi byl sex zakázán. Po 14 dnech zmizel, ale přesto mě dr. nechala už na PN
4. apr 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust
Pokud si těhu, tak věř že to pobolívání ucítíš každý měsíc v trmínu tvé MS. Každý měsíc jsem si myslela, že mi přichází MS. Ale pobolívání podbřišku způsobuje začínající růst děohy. Takže, aby si nebyla vyplašená, tak si stále termín MS pro sůj klid zapisuj, protože v tu dobu tě pobolívat podbřišek prostě bude.
jinak potichounku gratuluji všem co našli vysněné // :dizzy_face:
4. apr 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoji
@kamcatkakoc - neboj,on má akorát při zavádění lepší účinek :wink: tedy co mi mudra říkal, někdo to má kombinované páč ho bere i v poledne a lehni si v práci na 15min :grinning: to by asi neklaplo :wink:
4. apr 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumcag Tak jsem se uklidnila... :slight_smile: děkuji. Bylo mi to právě divné,že by to doktor nevěděl :dizzy_face: A vím i o více holkách,co ho polykají....No s tím sexem je to u nás slabší, mně je většinou zle i večer, takže u telky usnu a pak si jen přelehnu do ložnice a na nějaký sex nemám pomyšlení....a taky se musím přiznat,že se i bojím,aby to nějak prckovi neuškodilo....
4. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc
S těma nevolnostma jsem na tom byla stejně. Boužel u mě to trvalo celé 4 a 1/2 měsíce. Pak jsem si teprve těhu užívala naplno. Shodila jsem 10Kg, takže paráda až na tu wc mísu :grinning:
4. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc utrogestan polykám, doktorka mně říkala, že účinek je stejný, zavádět ho doporučuje těm, které ho hůř snášejí
4. apr 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc s tím sexem, není tak častý, ale zakázaný ho nemáme, jen musíme opatrně :grinning: tak to sem tam prubnem :grinning:
4. apr 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust tak to byl první příznak mého těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: test bych si udělala tak 12 - 14 den, to už by mělo byt něco vidět, já bych to teda nevydržela. :grinning: Testovala sem 11 den po IUI a byl tam dušík :grinning: :grinning: Tak držím palce
4. apr 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 Dík za uklidnění..no to by mi sice bodlo,si v práci lehnout, ale jak bych to vysvětlila......a jak se cítíš ty ? :slight_smile:

@lumcag No jsem zvědavá,jak dlouho mi to potrvá....naštěstí nemusím navštěvovat wc mísu :dizzy_face:

@clloi Jsem si říkala,že by doktor nevěděl....to je blbost :wink: Tak s tím sexem to budeme muset trochu vylepšit...ať chudák manža netrpí :slight_smile: :grinning:
4. apr 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne?ja sa nejdem tesit,lebo budem sklamana...dnes je 9den po IUI...ja to vydrzim do toho bud.pondelka...skusim :wink:
4. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 neboj, já byla taky na laparce a bylo to v pohodě. Aspoň sem věděla, že to IUI nebude zbytečné. :wink: Při neprůchodnosti by nemělo cenu.
4. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc já se na něj ptala Slovákové :grinning: :grinning: :grinning: pokud nemáš problémy tak to zakázané není, ale opatrnost musí byt. Klasickou polohu moc nedoporučují.....ať ti moc neleží na břichu :grinning: :grinning: :grinning: ale to si už každý najde tu nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok