• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@clloi Jasně, musíme vyzkoušet :grinning: :grinning:
4. apr 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - jo já se cítím dobře ani se mi nechce na rizikáč ale maminka a paní doktor se musí poslouchat :grinning: jinak mi doma sexujeme normálně,budu si ale muset dávat pozor na mačkání bricha. Já se divím,že když je ti takhle zle,že tě nenechaj alespoň doćasně doma.
4. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ahoj HAni... a už si doma? :slight_smile:
4. apr 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ty si taky doma nebo tě ješět nechali v práci? :slight_smile:
4. apr 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - ahoj až od 15.4 :wink:
4. apr 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 až od 15.? co to má za logiku sim tě? :slight_smile:
4. apr 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - chtěla mě nechat hnedka v pátek doma a já škemrala a škemrala,takže jsem vyškemrala 14 dní. Stejně jsou v práci z toho hotoví,páč za mě musí hnedka zajistit náhradu. Máme přesně rozdělenou práci a kolegyně si k té své nic navíc vzít nemůžou to by je kleplo :slight_smile:
4. apr 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 ahaa, já myslela že ten termín padl přímo od dr :slight_smile: tak už mlčím :slight_smile:
4. apr 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - v pohodě :wink:
4. apr 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99 @kajka_37
No mně doktor navrhoval neschopenku, ale já řekla,že zatím není potřeba....taky kvůli holkám v práci,protože mám specifickou práci,kterou nikdo jiný nedělá,tak musím nejdřív někoho zaučit.....a navíc si myslím,že ty nevolnosti tak za měsíc odejdou a bude to v pohodě...:slight_smile: jen nevím,jak to bude v létě, určitě nevydržím až do nástupu na mateřskou, takže to vidím tak na léto, že už budu pěkně doma :dizzy_face:
4. apr 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc ahoj, v těhotenství se fakt většinou zavádí, ale krátkodobé polykání nevadí...je to porad stejná látka, jen se do těla dostane jinou cestou....ale příště bych se na to možná doktora zeptala.
4. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka99
@kamcatkakoc taky bych brala být doma, ale až bude hezky.... sme si konečně užili o víkendu terásku a sluníčko a bylo to úžo :dizzy_face: jooo to byl přesně ten důvod proč sme ten barák stavěli :DDD
4. apr 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc taky to tak plánuju, že bych už v létě zůstala doma. To horko mně nedělá dobře ani normálně, tak nevím, jak bych to zvládala s pupíkem :grinning: já sem teď týden doma, zmohla mě nějaká vyróza, tak sem si vzala dovču na vyležení.
4. apr 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no vidím, že co doktor, to jiný názor :grinning: mě řekli v Caru, že je jedno, jestli utrogestan polykám nebo zavádím, zavádění doporučují těm, které ho hůř snášej. Já ho polykám už dlouho a za dva týdny ho vynechám úplně a žádné problémy s ním nemám :wink:
4. apr 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Zeptám se doktora, ale stejně, kdybych si ho měla zavádět,tak si nedovedu představit,jak bych to dělala v práci :grinning:

@kajka_37 Sluníčko je úžasné, vydržím ležet na sluníčko dlouho, jen toto léto si ho moc neužiju :dizzy_face: ale vůůůůbec mi to nevadí...budeme s mimiškem pěkně ve stínečku a sem tam si zaplavem v bazénu :slight_smile:

@clloi Určitě to pro nás bude lepší, jak chodit do práce. Jejda, tak ať se brzo uzdravíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tak já od té doby co mám akčního muže, tak dlouho už ani na sluníčku nevydržím :D ale ten pocit, že si dám kafíčko ,nohy nahoru... uáááá :slight_smile: a nenápadně rodině naznačuju, že by se mi k narozeninám děěsně hodilo houpací křeslo/síť :D
4. apr 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 To vůbec není špatný nápad...mně by se spíš hodilo nějaké hoooooodně pohodlné křesílko, tak nějaký ušák :dizzy_face: , ve kterém se dobře hajinká, protože to je teď moje nejčastější činnost !:grinning:
4. apr 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi prosim ta a nemala si zvysenu teplotu?lebo ja mam 37,5.... :unamused:
4. apr 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já myslim ze tehulky maji zvysenou teplotu :grinning:
4. apr 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
no uvidíme, už si mi to krátí. Ty jsi měla neprůchodné vejcovody? Nebo co ti zjistili laparkou? A byla jsi na ni někde v Praze? A ještě jeden :wink: - kolikátý den cyklu ti ji dělali? Jo a vlastně ještě jeden - za jak dlouho jsi šla potom na IUI a to se vám pak povedlo hned z prvního?
4. apr 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no pokud myslíš bazální teplotu, tak to je dobře, pokud neklesne, tak nedostaneš MS a budeš těhule :grinning: :grinning:
@vally11 ahoj, mně laparka dopadla dobře, vše bylo v pořádku. Dělají to právě proto, aby zjistili, jestli jsou vejcovody průchodné a pomůže ti IUI. Pokud průchodné nejsou, tak IUI nepomůže, protože vajíčko nemůže sestoupit do dělohy a dělá se IVF. Dělali mě to asi 23DC a laparka mě trochu uspíšila MS, ale to bylo spíš tím, že mě dělali zrovna i hysteroskopii dělohy, jestli je v pořádku a nejsou tam myomy. Na IUi sem pak šla asi za 2-3 měsíce. To už si přesně nepamatuju. A povedlo se nám tehdá napoprvé, ale mimísek to v 8tt vzdal, no a za tři měsíce jsem šla na 2.IUI a to se povedlo taky :grinning: :grinning: Byla jsem ve Zlíně.
4. apr 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
děkuji za info. Já jdu do Prahy na Homolku. Vychází mi to taky na 23 DC :wink: , ale na diskusi o laparce mě holky docela zaskočili, jelikož říkají, že se má chodit 6 - 10 DC, tak jsem o tom stále přemýšlela. Tak doufám, že nervíky nezapracují a mrcha nepřijde dřív než ji čekám, abych se nemusela přeobjenávat.
4. apr 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 no ono nevadí který den jdeš, jen ta MS nesmí dojít zrovna na ten den co si objednaná :grinning: :grinning: víš jak, co doktor, to jiný názor :grinning: neboj já nastoupila ve čtvrtek, v pátek ráno mně to udělali, celý pátek sem prospala, v sobotu sem už seděla s kafim u televize a v nedělu dopoledne mě pustili dom.
4. apr 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
jj, dr. říkal, že v nem. dlouho nenechávají. Hlavně, aby to dopadlo dobře a pomohlo nám to k mimískovi.
Dodržovala jsi pak nějaké šestinedělí nebo za jak dlouho jste se začali snažit? :wink:
4. apr 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 no nějaká pauza tam je, to ti řeknou až te budou pouštět, ale my to nějak nevydrželi :grinning: :grinning: zkusili sme to asi po 2 týdnech :grinning: bude záležet, jak se budeš cítit, každý to má jinak. Mě nic nebolelo, bylo mně dobře. Někde sem četla, že laparkou je tělo tak nějak prošťouchlé, že je větší šance, že se zadaří i doma :wink: Tak držím palce, ať to dopadne dobře
4. apr 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
děkuji :slight_smile: jsi hodná. Ty už jsi o krůček dál, tak doufám, že se nám to také povede.
4. apr 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 určitě, musíš tomu věřit a ono to dopadne dobře. Psychika je fakt důležitá :wink: :slight_smile:
4. apr 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak už jsem taky začala stimulovat 11.4 jedu na ultrazvuk tak doufám že folíci pěkně narostou. :grinning: A že do třetice už to klapne :slight_smile:
4. apr 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
jj, jenomže já tomu asi věřím až moc, Dr. mi řekl, že jsem nato strašně upjatá a nemyslím na nic jiného. Já to vím, ale prostě to nedokážu se úplně odereagovat. :unamused:
4. apr 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 víš jak sem to řešila já, po IUI sme si s manželem užili ještě tentýž den doma :grinning: :grinning: a pak sem si udělala fakt dobrých 12 dní, zašla ke kadeřnici, v cukrárně si dala s kamoškou dort a vůbec sem si to tak nějak užívala a až 11 den sem si vzpoměla, že bych si mohla zkusit udělat test...a byl tam. Tak neboj, prostě si to užij, a ono to určitě vyjde. my se snažili 3 roky a až sem to vypustila z hlavy tak to šlo :grinning:
4. apr 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok