• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi
já si myslím, že psychika v tom hraje opravdu velkoooooou roli.No uvidíme co ta laparka. My se snažíme dva roky, ale zjistili mi anovulaci a jak dlouho jsem ji měla to netuším. :unamused: Navíc jsem to měla šílený v práci, tak jsem nemyslela na nic jiného než mimi a utéct z práce na MD.
4. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 jí mám syndrom polycystických vaječníků, bez hormonů ovulaci nemám, zabrali na mně až injekce, clostylbegyd vůbec :angry: Tak se teď nalaď na tu správnou vlnu a bude to dobré uvidíš :grinning:
4. apr 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec držím palce ať máš pěknou úrodu :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi
doufám a musím věřit :slight_smile:
4. apr 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky, vsechny vas zdravim. Dneska me ceka prvni kontrola u doktora a co - jsem nervni, samozrejme. Porad pocitam, jestli uz bychom mely mit srdicko, bojim se, ze na tom zase ztroskotame. Kdyz mi posledni MS zacinala 17.3.2011 a IUI bylo 1.3.2011, ani poradne nevim, jak ty tydny mam teda pocitat a jestli by uz dneska melo byt videt. Holky ja mam takovy strach, ze tam nebude. :frowning2: Jindy mi je zle, dneska mi je dobre, bez priznaku se desim jeste vic, ze neni neco v poradku :frowning2:
5. apr 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii ahoj, těhotenství se počítá od prvního dne MS. MS si měla 17.2.?? Jestli jo, tak bys měla byt tak 6t+ 5dní a teoreticky by srdíčko už mohlo být, ale někdy je až v 7tt. Neboj, určitě to bude dobré. Příznaky s tím nesouvisí, já nemám doteď žádné :grinning: :grinning: a podle gyndařky můžu být jen ráda. Ale vím jak se cítíš, taky mám někdy strach, jestli tam mrňousek pořád je :grinning: :grinning: . Uvidíš, že vše dopadne dobře
5. apr 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec ahojky, ja idem na kontrolu folikov 12.4. a potom tiez snad do tretice :wink: drzme si palce :dizzy_face: prajem krasny dnik!
5. apr 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, zdravím vás :slight_smile: já byla ráno na prvním sezení u "mojžíšovky" tak mě pro jistotu kdyby se IUI povedlo prokřupla jen decentně a zkusila napravit krk... je možné že se furt motám z toho krku...ač se mi nikdy nestalo že bych se motala.... :P
5. apr 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziii:kržím palce!!!!určitě to dobře dopadne!!!!!!je jasné,že jsi nervozní!!!!tak tfuj,tfuj!!!! :slight_smile:
5. apr 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:slyšela jsem,že mojžíšova metoda pomáhá!!!já jsem se zase informovala o akupunktuře,to prý taky pomáhá na otěhotnění!
jen nevím,jestli to mám zkoušet,když se mi vlastně otěhotnět podařilo,jen mimi to vzdalo :frowning2:
asi ještě počkám a uvidím.
zítra jedu zase do CARU,tak jsem zvědavá,jak nakonec dopadneme :frowning2:

přeju vám holky krásný slunenčý den!!! :slight_smile:
5. apr 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jj vím že to pomáhá...ale tak když nic tak se "protáhnu", poslední dobou sem děsně líná dělat cokoliv... má sportovní výbava doma leží ladem.... :-P
tak zítra ať ti to dobře dopadne ;) a zkus se tam zeptat na jejich názor, co si o Mojžíšce myslí, nebo o tý akupunktuře...
já do sebe ještě tlačím ty různé bylinky, tak snad tzo pomáhá a není to jen placebo...ale bylinkama se podle mě nic zkazit nedá...
5. apr 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:taky si myslím,že bylinky jsou ok :slight_smile: já jsem pila hodně dlouho kontryhelový čaj na úpravu cyklu,ale teď už jsem se k tomu dlouho nedostala.
tak jak ke cvičení :wink: od laparky v únoru jsem se ještě na aerobic,na který chodím 2x týdně,nedostala.dávala jsem se dokupy,pak jsem otěhotněla,tak jsem nechodila a te´d na to zase nemám náladu :frowning2:
tak snad časem,než se vytáhnou plavky :grinning:

kdypak jdeš ty na krev,držím palce!!!!
5. apr 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hele plavkový období je za bukem, už se začínám sama děsit :D třeba by to náladě prospělo, bys měla jiný myšlenky :slight_smile:
na krev? no dneska je to týden, tak asi v př. týdnu....
5. apr 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:já jsem byla objednaná za 14dní po IUI na krev.takže ještě týden?!budeš i testovat nebo to necháš na tu krev? :wink:
tak ať to vyjde!!!!
jj,jsem ráda,že je te´d už pěkně a já se můžu vyřádit na chatě a přijdu tam na jiné myšlenky :slight_smile: ještě ze mě bude na staré kolena zahradník :grinning:
právě,že se mi do aerobicu moc nechce,budou se ptát,jako to,že jsem tak dlouho nebyla.musím si něco vymyslet :unamused:
5. apr 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to chápu že se ti tam nechce....
no já sem teď taky novopečený zahradník... bydlíme půl roku na domečku... ale zatím k nám jezdí zkušení tchánovci a radí co a jak... to víš, holka z města :D
jj testit budu... pač v sobotu jdu na jednu oslavu... tak ať vím na čem jsem.... bude to 11. den po IUI, a t o už by možná i mohlo jít vidět
5. apr 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,my máme zase půl roku chatičku,tak je práce až až!!tak jsme na to stejně :wink:

jasně,aspoň budeš vědět,jestli pit či nepit :slight_smile:

to čekání je děsné,co?přijde mi,že pořád na něco čekám :frowning2:
te´d se jen modlím,ať mě zítra čeká ta nejlepší vyrianta,a´t mimi po vysazení prášků odejde samo,a já nemusím na revizi.aspoň by jsme mohli zase zrovna zkusit druhé IUI!!!a nemuseli by jsme zase x měsíců čekat :frowning2:
tak uvidíme!
5. apr 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no i kdyby tam nebyl ani duch, tak se budu držet zkrátka, radši...

souhlasím s tebou, že čekání je děsný... furt se na něco čeká...až se dostaneš k dr, stli zabere to co zabrat má, když ne tak stli zabere něco jinýho, 1000 testů (v jednu chvíli sem dr říkala upíři, pač tolik krve mi snad za celý život nebrali) furt něco.... někdy to je ubíjející...

zítra písni jak si dopadla ;)
5. apr 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag drzim palce, nech vsetko dopadne a mozte skusit znova! a stastne!
myslim na teba!
@kajka_37 ste v domecku, parada, aspon mozes byt na vzduchu :wink: my sa chystame na stavbu :unamused: tooooo bude..prace habadej :sweat_smile:
jo a pit ci nepit? drzim palce aby nepit kvoli tehotnit :wink:
5. apr 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jj vidím to úplně stejně... ;)
chystáte se stavět? :slight_smile:
5. apr 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,díky!zítra dám vědět,jak jsme nakonec dopadli?!

kajka:přesně.já chodím na krev snad každý týden a nohy taky roztahuju skoro pokaždé před někým jiným :grinning: ,no děs! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jen,aby to k něčemu bylo!!!!pro mimi vydržíme hodně!!!ještěže je těhotenství na nás a ne na chlapech,to by asi nebylo tak jednoduché!!! :grinning:

5. apr 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no jo, stavet, to bude :grinning: zatial sme v stave vybavovania!!! sa povzbudzujeme navzajom,ze to zvladneme :grinning:
a cheme mimi a psika atd :grinning: rok 2011! :wink:
5. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag :D častěji než doma co? :D
no být to na chlapech, vymřem :D

@janulka1980 tak to bude náročný rok... j ásem ráda že to máme za sebou.... stavěla nám to sice firma, ale i tak, uuuuuuuuuuuuuf :P
5. apr 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jdu zítra pro hormony a začnu stimulovat :slight_smile:

naše tabulka:

Těhulky : :grinning:
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, těhu potvrzeno
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi

Snažilky :
:slight_smile:
březen 11:
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI - negat.,příprava na 3IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test :slight_smile: !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
zirafka82 - 29.3. 1. IUI :slight_smile:(Okolo 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!
kajka_37 - 29.3. 1. IUI :slight_smile:(Okolo 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!

duben 11:
marlenee - 18.2 první IUI -negat.,od 6.4 stimulace na 2 IUI
uzlicek123 - 18.2.IUI -nepovedlo se, v aprili 3 IUI
ivavec- 2IUI- nepovedlo se 3IUI snad v dubnu
leeena_4 - konec dubna 1IUI
petrala - 24.2 IUI - nepovedlo se ,v dubnu 5IUI
pitrisek26 - 4.2 1IUI - nepovedlo se, v dubnu 2IUI

květen 11:
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...

červen 11:
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petula22 - 28.2. IUI - nepovedlo se, 2.IUI ?
petuska123 - 2 IUI-negat, ziadost na IVF
jalanecek - 9.3. 1IUI
miskag - 1 IUI neg.

5. apr 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee
kto ma presunul z dubna zpet do brezna? :slight_smile:
idem na 3IUI niekedy v polovine dubna
5. apr 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja jdu na 5 iui v prvni polovine dubna....zatim cekam na prichod MS kez by nedorazila:slight_smile:))
5. apr 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - tabulku jsem našla asi o 4stránky zpět tak se nezlob hned tě hodím do dubna :slight_smile:
Budeš stimulovat nebo čekáš jen na ovu?

Těhulky:slight_smile: :
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, těhu potvrzeno
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi

Snažilky:slight_smile: :

březen 11:
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI - negat.,příprava na 3IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test :slight_smile: !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
zirafka82 - 29.3. 1. IUI :slight_smile: (Od 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!
kajka_37 - 29.3. 1. IUI :slight_smile: (Od 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!

duben 11:
marlenee - 18.2 první IUI -negat.,od 6.4 stimulace na 2 IUI
uzlicek123 - 18.2.IUI -nepovedlo se, v aprili 3 IUI
ivavec- 2IUI- nepovedlo se 3IUI snad v dubnu
leeena_4 - konec dubna 1IUI
petrala - 24.2 IUI - nepovedlo se ,v dubnu 5IUI
pitrisek26 - 4.2 1IUI - nepovedlo se, v dubnu 2IUI
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI - negat.,příprava na 3IUI v polovině dubna

květen 11:
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...

červen 11:
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petula22 - 28.2. IUI - nepovedlo se, 2.IUI ?
petuska123 - 2 IUI-negat, ziadost na IVF
jalanecek - 9.3. 1IUI
miskag - 1 IUI neg.

5. apr 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - zase jsem tě z března nevymazala :grinning: tak v zítřejší tabulce juuuu !!!
@fibi21 - tak jak to s tebou vypadá dnes jsi šla na testík ?
5. apr 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee :D
vzdy treba kopirovat poslednu tabulecku :wink:
dnes som 3DC, nestimulujem, 10DC utz a potom hop hop na 3IUI,..snad to dopadne pozitivnejsie :wink:
p.s. nezlobim, vrrrrrrr :slight_smile:
@petrala tiez idem v polovine dubna, snad :wink:
5. apr 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - psala jsem sem ať stanovíme pravidlo - první holčina přihlášená ráno ať zkopíruje tabulku z předešlého dne ať máme přehled
5. apr 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee zartujem, je to v poriadku :dizzy_face:
1.kvetna mame vyroci, to by bolo keby to vyslo, hmmmmmm :dizzy_face:
5. apr 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok