• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zzzzuuuuzzzziiii Přesně tak, pro prcka vydržíme všechno :dizzy_face: Nejvíc mě trošku vadí ta únava, v práci vypadám,jak kdybych chtěla všechny sníst :grinning: a když si doma lehnu k televizi, tak do půl hoďky spím, pak se zbudím, osprším se a znovu spím až do rána :slight_smile: Jinak nemám zatím žádné chutě, že bych jedla něco jiného,než normálně, dokážu jíst všechno, jak dřív. Počítám, že ještě tak měsíc a třeba to přejde :sweat_smile:
6. apr 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc melo by to prejit mezi 11 a 14 tydnem, vcera jsem se na to ptala doktora. Jinak pan doktor mi dal nejake povidani o nejakem vysetreni - screaningu, snad ze to stoji 1400, ale ze se to dela uz v 11 tydnu a je to nejake spolehlive, nevim, jestli jsem to necetla, ani jsem si nezjistovala, co vsechno musim podstoupit, ted jeste pockam na druhy ultrazvuk, jestli je vse ok a pak budu resit dal. necham to plynout, kazdopadne, penize nelituju a urcite na to pujdu. Koukam, termin listopad - ja mam 25.11 :slight_smile: Jinak jsem nekde cetla clanek, ze miminka narozena v listopadu jsou nejzdravejsi, protoze tehotenstvi probiha v pozitivni casti roku a mame hodne slunicka a vzduchu a tepla a tak... takze stasnte IUI v breznu :slight_smile:
6. apr 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráno :slight_smile:

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi gratuluji moc moc :dizzy_face:
@kamcatkakoc nealko pivo? to sou finty :D
6. apr 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii Budeme v to doufat, že nás to přejde :slight_smile: Ten screaning je fakt dobrá věc, je to takový lepšejší ultrazvuk a dokáží z něho hodně "vyčíst" vývojové vady a tak. Až v případě,že by nebylo něco v pořádku,tak se jde na odběr plodové vody, ale to se nás určitě týkat nebude :dizzy_face:
Dneska jsem si po dlouhé době uvařila kafé v práci :confused: jaksi jsem dostala chuť ! Teď jen záleží, jestli i prckovi bude chutnat :dizzy_face:
6. apr 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Ano...ale zzzzuuuuzzzziiii má jinou fintu - coca colu :dizzy_face:
6. apr 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc tak co vím od matek v mém okolí, na každýho funguje něco jinýho :D
6. apr 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, pár dní jsem tu nebyla, tak se jdu mrknout, co je nového? kdy bude někdo dělat testík, nebo půjde na iui?
Krásný den a hodně štěstí při testování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky Leni :slight_smile:
6. apr 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky, já jsem si teď dala poslední týden, možná dýl takovou koníkopauzu, občas je to fajn :wink:
6. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 kdy ty budeš testovat? :wink:
6. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to bych taky chtěla umět :slight_smile: no já testit budu v sobotu... začínám mít z toho mrazíky v bříšku :grinning:
6. apr 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no vůbec se ti nedivím. Jak se cítíš? co říká intuice? Jinak mě to docela jde, řešit jiné věci, ale dalo mi to hrooozně práce to zlomit a zabývat se více jinýma věcma. Bydlí u nás teď Tomův nejlepší kamarád, takže po večerech a o víkendech máme veselo, začalo jaro, takže jsme hodně venku s placatýma držkama, s malou začnu chodit na cvičák, začíná pěstitelská sezona, takže klíčím semínka a těším se na pěstování. Začala jsem zdravě jíst a 5x týdně cvičit, takže na přemýšlení o miminku fakt nemám moc čas a jsem za to ráda :dizzy_face: . V pátek jdu na vyvolávačku a pro injekce a až to dostanu, tak se do toho pustíme :dizzy_face: To jsem pak zvědavá, jak vydržím myslet na všechny ty věci, co jsem si naplánovala a né na mimi :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 fíhá ty máš aktivit...se nedivím že na to nestíháš myslet..ale podle mě to je fajn... psychika je zatížená na něco jinýho,,,, my sme teď samá oslava takže spíš přemýšlím co jim koupit :D
co u mě říká intuice? ani nevím.. ráda bych si myslela že ta týdenní "opilostů je mimi, ale nechci být zklamaná když tam ta druhá čárka nebude...páč zatím jiný příznaky než tohle nemám.... ptala sem se mamči co ona a příznaky, jaký měla... tak prý měla šíleně nízký tlak, ale nemotala se, neblila.... byla ok....
6. apr 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee zkus se zeptat na ten merional, já měla poprvé taky menopur, ten se platí a podruhé mě dali merional, ten by měla hradit celý pojišťovna. Látky jsou tam úplně stejné. Držím palce
@zzzzuuuuzzzziiii na ten Nt screenong určitě běž, dělá se v rozmezí 11tt - 13+6tt a jezaměřený hlavně na downův syndrom a mimi ti pěkně poměří. Já su na něj objednaná na 19.4. to budu asi 12tt+3 tak vám pak pisnu jak to probíhá :grinning:
6. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, čeká mě 1. IUI s podporou Clostilu. Mám hodně dlouhé a nepravidelné cykly a dle výsledků vyšetření hormonů a utz prý ovulace asi i probíhá, ale až někdy 40. den. Snažíme se už rok. Chci se zeptat, zda nemůže nasazení Clostilu uškodit, pokud ovulace asi někdy probíhá - ale pozdě a nepravidelně. Díky.
6. apr 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 No je to napínavé, budu tě sledovat a moooc držet palečky :wink: :dizzy_face:
6. apr 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 děkuji, a nápodobně :slight_smile:
6. apr 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 ahoj, clostík by ti tu ovulaci měl posunout na ten 12-14 den :wink: určitě neublíží
6. apr 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 ahoj, clostík by ti neměl uškodit, jen uspíšit tu ovulaci, aby byla dřív, tím, že folíky po clostilu porostou rychleji :wink:
6. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Díky za odpověď.
6. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii -ja Vam strasne moc gratulujem,ja idem v pondelok na krv po prvej IUI,tak som hrozne zvedava...velmi dufam,aby tam tiez bol maly cierny fliacik :slight_smile:
6. apr 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zpět z Caru dostala jsem péro a Puregon 600 jednotek za 2200,- ( fakt síla),ale doufám že to pomůže

@clloi - vidíš to ani nevím,že je Merional bez příplatku.Dr mi dal na výběr buď opět Menopur nebo Puregon.No když po tom Menopuru to nebylo zrovna nejlepší tak uvidím jak zabere Puregon.
Když oni ti pořádně nic nevysvětlí to je těžký ještě ,že můžu pochytit spoustu informací na Koníku
:slight_smile:
@zzzzuuuuzzzziiii- gratuluji k srdíčku
@sijust - tak jsi po první IUI proč si se nedala do kolonky březen?Budu držet palečky aby testík byl pozitivní !!!!
6. apr 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec tiez popijam take cajicky mnam mnam :grinning:
6. apr 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny, dlouho jsem tu nebyla, nějak se mi nechtělo nic řešit... Koukám, co tu máme úspěšných IUI, všem moc gratuluji :dizzy_face: . My se chystáme na 2.IUI, 14.4. jdu na UZ. Jsem zvědavá, jak to zase dopadne, ted jsem měla ovulku zase 12.tý den a samozřejmě, že to tento měsíc vychází na neděli, tak jsem zvědavá, jestli to zase neprošvihneme.
6. apr 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahojky, to mají pěkně drahé. Já mám pero Puregon 900 za 1.500,- Ale co člověk nadělá, hlavně ať to pomůže :wink:
6. apr 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - no ono asi záleží i na pojišťovně mám vojenskou.Puregon 900 je za 2500,-
já mám jen 600 jednotek a nejspíš ještě budu dokupovat a to mi taky štve,že mi nedají větší dávku najednou,že podle toho jak to bude vypadat na UTZ přijde mi,že chtějí jen tahat víc peněz.
6. apr 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee asi jo, já mám VZP. No, možné to je, ale můj doktor říkal, že u některých hormonů to ty pojišťovny tak zbastlili, že za větší balení zaplatíš v přepočtu na jednotuku víc, než za menší. Nevím, ale hlavně,ať to má efekt :wink:
Kdy začínáš píchat?
6. apr 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahojky, tak já mám taky vojenskou, dostala jsem Merional injekce a neplatila jsem ani korunu :slight_smile: A proč budou čekat na UTZ, není lepší hned nasadit vyšší dávky pro jistotu? taky by mě to štvalo :slight_smile:
6. apr 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - já začala dneska 150 jednotkami a na kontrolní UTZ jdu v pondělí
no zkusíme zajít na pojišťovnu jestli třeba něco nehradí nad rámec.Vím,že třeba hradili balení antikoncepce je třeba se zeptat oni ti nic sami neřeknou :grinning: A proč by měli ,že???? :grinning: :grinning:
A kdy začneš píchat ty?
6. apr 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee no tak hlavně ať to zabere :D
6. apr 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok