• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@marlenee neřeknou ani prd a většinou se člověk musí sakra pídit, aby zjistil co a jak mu proplatí, co člověk čeká, že? :angry: 150 jednotek, to je dost nebo málo? Já mám minimální, myslím, že kolem 50 a pak na UTZ, jestli to rostel. Ale u mě to dělají proto, že mám PCO a tam je zvýšené riziko hyperstimulace, tak asi proto. Jinak věřím doktorovi, že zvolil správnou dávku a pomůže to. A ten merional ti nesedl?
Já jdu teprve v pátek na vyvolávačku a až to dostanu, tak od 3DC, takže možná koncem příštího týdne, nebo začátkem toho dalšího.
6. apr 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jednou byla na OZP, že sem chtěla proplatit jedno balení antiko...a poslali mě kamsi se slovy... vy chodíte často k dr, vy nemáte nárok :oooooooooooo (sem chodila k mamce - zubařce)
6. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc - né vyší dávku jednotek na den,já myslela proč nemůžu dostat celkově vyšší dávku na celé stimulování.Teď mám 600 jednotek za 2200,- a 900 jednotek stojí 2500,- a určitě budu ještě potřebovat - 600j stačit nebude.
Příklad : 3X600 jednotek =1800 jednotek za 6600,-
2X900 jednotek = 1800 j za 5000,-
chápeš proč to raději předepisují postupně :wink:
6. apr 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by mě zajímalo co na mě říkají teď :DDD
6. apr 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee to jsou mrchy :angry: to bych mu příště řekla!!! Ale ono žádné příště nebude :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - měla jsem Menopur a po něm nic moc a psala clloi,že stejný jako Menopur je Merional a ten hradí pojišťovny celý a ten mi třeba vůbec nenabídli,no tak se v tom vyznej.
No nevím jestli je 150 j moc pak mám 3 dny po 100 j a ještě jednou 150j a pak UTZ zjistí jak co roste a popřípadě dopíší dávky
6. apr 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee No mně je to jasné,že to dělají kvůli prachům...ale je to svinstvo :angry: Možná by ses mohla doktora zeptat, proč ti nenapsal těch víc jednotek naráz ...to je bordel, fakt !
6. apr 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No já mu to řekla,že bych raději tu 900j a on na to,že to píší neradi až jak dopadne UTZ.
Stejně tam mám dluh 200,- fakt 2200 jsem nečekala.No doufám,že to zabere!!!!
6. apr 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee to je dobře, že nemáš ten menoput a máš tohle. Hele ve výsledku je to stejně jedno, kolik za ty léky dáme, hlavně, že to vyjde :wink: Taky nevím, co je moc a co málo, nezbývá než věřit doktorovi :grinning: Ještě, že tam dělají v půlce ten utz, že se to dá kdyžtak upravit
6. apr 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee nojo, člověk je v tý chvíli tak vyjukanej, že ho ani nenapadne se hájit, viď?
6. apr 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc- no oni se brání tím,že co kdyby ti ty jednotky stačili a pak při vyšší dávce by ti to zbylo a bylo by to plýtvání :grinning:
Jsou to šmejdi takhle z nás ždímou prachy !!!!!!
6. apr 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - no přesně já si říkám,že je to doktor a ten ví co a jak.
Jsem ráda,že mám péro s tím Menopurem to byla děsná alchimie - velkou jehlou natáhnout vodu do stříkačky a smíchat s práškem vyměnit jehlu za menší a píchnout si to.No a když jsem měla za den 3 ampulky s práškem tak jsem měla pocit,že v každé lahvičce trošku zbylo a ta dávka nebyla 100%
6. apr 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee neříkej mi to, mě je už při slově jehla špatně. Jako průchodnost vejcovodů jsem dala, ale injekci ať mi nikdo neukazuje. Mě to bude píchat manžel, protože já bych opravdu omdlela. A to s tím práškem neřeš, to bude takové mikromnožství, že to nebude mít vliv :wink:
6. apr 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc jejda, kafe, tak to bych nezvladla :slight_smile: jedine vsechno studene, ja zase premyslim, co si dam k jidlu, mam hlad, ale na nic chut...
jinak podstoupim vsechna vysetreni, ktere mi doktor doporuci, verim mu a je mi jedno, kolik to bude stat.
6. apr 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - no péro je super nastavíš jednotky píchneš a hotovo.Znám to od kámošky je diabetička píchá se 3x denně.Právě mi psala zkušenější holčina,že Puregon je o hodně lepší než Menopur tak snad to bude O.K
6. apr 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii - jojo to se nedivím,že všechno podstoupíš když už nosíš pod srdíčkem poklad!!!
Tak to na tobě coca-cola pěkně vydělá :grinning:
6. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee myslim, ze tak vazne to nebude :slight_smile: kdyz si koupim dve maly flasticky tak dvakrat tydne, snazim se to neprehanet... ale fakt to pomaha...
6. apr 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee na mě taky menopur moc nezabral, až merional :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee já měla při merionalu normální injekce, taky nám docela trvalo, než mě našli správnou dávku, buď to bylo málo, nebo zase moc a měla sem málem hyperstimulační syndrom. Toho se oni bojí, moje známná to měla a skončila v nemocnici, není o co stát, strávila tam 14 dní. Proto ty dávky stupňují a kontrolují to UTZ než najdou tu optimální dávku, ale neboj, já měla při druhém IUI jen dvě vajíčka a zadařilo se :grinning: :grinning: To pero je docela drahé, proto taková pálka :angry:
6. apr 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahoj petulko, ja idem na UTZ 12.4. pozriet sa, jak sa maju folici
daj pak vediet, drzim palec!!
6. apr 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem se přihlásila jako první dneska, tak kopíruju tabulku:slight_smile:

Těhulky:

clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi

Snažilky :

březen 11:
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
zirafka82 - 29.3. 1. IUI (Od 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!
kajka_37 - 29.3. 1. IUI (Od 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!

duben 11:
marlenee - 18.2 první IUI -negat.,od 6.4 stimulace na 2 IUI
uzlicek123 - stimuluje na 3IUI, UTZ 12.4.
ivavec- 2IUI- nepovedlo od 3.4 stimuluju na 3IUI
leeena_4 - konec dubna 1IUI
petrala - 24.2 IUI - nepovedlo se ,v dubnu 5IUI
pitrisek26 - 4.2 1IUI - nepovedlo se, v dubnu 2IUI
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI - negat.,příprava na 3IUI v polovině dubna

květen 11:
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...

červen 11:
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petula22 - 28.2. IUI - nepovedlo se, 2.IUI ?
petuska123 - 2 IUI-negat, ziadost na IVF
jalanecek - 9.3. 1IUI
miskag - 1 IUI neg.
sijust- 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.

7. apr 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, můžu se přidat? Zítra mě čeká moje první IUI, tak bych to taky ráda s někým probírala:slight_smile: V úterý jsem byla na UTZ a byl tam tedy jenom jeden folík 14mm, za chvilku si jdu nechat píchnout Pregnyl a zítra v poledne jdeme na věc :wink:
Nemám tedy šanci Vás dočíst, ale jak tak koukám, tak jeden folík je asi málo :unamused:
7. apr 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Ahoj, vítaj u nás :slight_smile:. Ty jsi měla hormonální stimulaci? Jestli ne, tak je jedno vajíčko naprosto normální :grinning:
7. apr 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:

@verru vítej :slight_smile:
7. apr 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahoj Jani,tak to nám to vychází podobně :slight_smile:. Budu držet palce.
7. apr 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat? 2.3. jsem byla na laparoskopii, dělali mně drilling, teď jsem 5 DC a začátkem příštího cyklu bych měla začít stimulovat injekcema (nevím ještě jakýma konkrétně) před 1. IUI. Budu vděčná za jakékoliv vaše zkušenosti a rady :slight_smile: Chodím do CARu do Zlína.
7. apr 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanny83 Ahoj hanny, ty máš taky PCO? vítej v klubu. Já ho mám taky, vůbec neovuluju, ani po clostíku, mrcha nechodí a tak podobně. Taky mě teď čeká 1.IUI. V pátek jdu na vyvolávačku a až to dostanu, tak od 3DC začínáme taky stimulku injekcema. Jak dlouho se snažíte a jak silné máš PCO?
7. apr 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanny83 ahojky, taky tě vítám ;)
7. apr 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky věříte v čápa? :sunglasses: drahý včera jednoho viděl když se vracel ze služebky a hnedka mi psal sms :slight_smile:
7. apr 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Jj, mám PCO. Bez Agolutinu nebo Utrogestanu mám cykly dlouhé tak 40-80 dnů....Snažíme se necelé dva roky a skoro rok chodíme do CARu do Zlína. Máme za sebou zatím "domácí snažení", manžel je naštěstí úplně v pořádku, já 3 cykly s Clostilem, poprvé se mně z něho udělala cysta, která se naštěstí sama vstřebala, podruhé mně nevyrostl žádný folík a potřetí jsem měla jeden 18 mm, tak už jsem se radovala, že by to třeba mohlo vyjít, ale samozřejmě nic....Tak mě dr. poslal na laparoskopii, kde se potvrdily PCO, naštěstí jenom mírné, tak uvidíme...A na kolik zhruba vyjdou ty injekce? U nás ve Zlíně se za samotné IUI platí 1.500,-- Kč + ty injekce.
7. apr 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok