• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajka_37 Děkuju za přivítání :slight_smile: Já, když vidím čápa, tak si taky říkám, že je to třeba nějaké znamení, ale zatím k nám nezavítal :slight_smile:
7. apr 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanny83 jojo, ty cykly znám. Bez hormonů to taky dostanu za 50 dní. A po clostilu mi narostala taky akorát jedna cysta, vajíčko ne :-/. Ale věřím, že injekce zaberou a nějaký pokus IUI taky :dizzy_face:. Tady se IUI neplatí vůbec, jen ty injekce 900 jednotek asi za 1.500,- Ale ono je to ve výsledku jedno, člověk to stejně dá, protože miminko chce.
@kajka_37 nekecej, fakt viděl čápa? To je super znamení :dizzy_face:
7. apr 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Ale věřila jem i na kominíka a jednou jsem měla spoždění a v tramvaji byl kominík, tak jsem se k němu drala přes celou tramvaj, abych si sáhla, ale stejně jsem to samozřejmě dostala :grinning:. Ale to jsem si jetšě myslela, že mám aspoň někdy ovulaci, takže u mě to s kominíkem nevyšlo, protože bez ovulace to nevyjde ani kdybych potkala kominíka s čápem na remeni :grinning:
7. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no bylo by to hezký :dizzy_face: ale pač ho viděl někde kolem dálnice, možná letěl jinam :D mě pobavilo jak mi muž hnedka psal sms "lááásko bude to kluuuk" :D
7. apr 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 :grinning: :grinning: :grinning: nojo, chlapi :grinning:
7. apr 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no já mu řekla že reklamuju, že bych radši princeznu :grinning:
7. apr 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

ahoj holky!!

hanny:já jsem byla taky na 1.IUI ve Zlíně.platila jsem těch 1500kč,injekce byly zdarma,platí je pojišťovna,teda aspoň ta moje :slight_smile: jsem u VZP.
měla jsem injekce Merional.
pichala jsem si je myslím od 3DC týden,pak kontrolní utz,ten byl v pátek,v sobotu večer jsem pichla Pregnyl a v pondělí ráno jsme šli na to :wink: trvá to jen pár minut a půl hodinky tam poležíš,dostaneš recept na léky a za 14dní tě objednají na krev,jak jsi dopadla :slight_smile:
kdyby něco,ptej se,mám to v živé paměti!! :wink:ke komu chodíte?my ke Kovalčíkovi,je fajn!!
nám první IUI vyšlo,ale nedopadlo to bohužel dobře :frowning2:

včera jsem byla u toho dr a nejsem o nic moudřejší.hcg klesá pomalu,takže to spíš vypadá na mimoděložní,z čeho se snad zblázním :frowning2: ale podle utz je vše v pořádku,takže mě dr na laparku zatím nepožene a počkáme,jestli mimi nakonec neodejde samo!!!modlím se,ať jo,protože na laparku podruhé fakt nechci!!! :unamused:
byla jsem tam před dvěma měsíci :frowning2:
takže jedu zase v pondělí na krev a utz.tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne!!škoda,že mám takové komplikace,mohli jsme jít zrovna na druhý pokus a bylo by.co naděláme!!! :unamused:

holky,na víkendové testování držím pěstě!!!

zuziii"moooc gratuluju!!!
pěkný den!!!
7. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Přesně, jak píšeš, na penězích nezáleží, já bych dala cokoliv za to, kdyby se to konečně povedlo. Poslední dobou je kolem mě tolik těhotných a tolik čerstvých maminek, že z toho začínám mít pomalu depku. Ne, že bych jim to nepřála, ale taky bych už chtěla....
7. apr 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanny83 Tuhle situaci dobře znám, tím jsem si prošla v lednu. Naštěstí jsem si naložila tolik nových aktivit, že na depkaření a přemýšlení není ani čas :wink: Neboj, určitě se povede :wink: a pak na tohle čekání úplně zapomeneš :wink:
7. apr 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag My chodíme ke Křenkovi. Zatím si na něho nemůžu stěžovat, tak uvidíme, jak to bude pokračovat dál...Já si mám první den cyklu zavolat, další den si vyzvednu injekce a začneme. Jsou to injekce, jaké se používají, když si pícháš Pregnyl nebo nějaké se snadnější aplikací?
Držím palce, ať na tu laparku nemusíš...
7. apr 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no ja verim, ze čápy existujú :grinning: :grinning:
a este nech ma batuzek v zobaku :wink:
7. apr 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Díky za podporu :wink: Já to mám tak návalově, chvilku si říkám, že je to v pohodě, že to nebudu hrotit a pořád o tom přemýšlet, a někdy z toho mám takovou depku a špatnou náladu až hrůza....Ale blíží se nám jaro, tak musíme být optimistky :slight_smile: Vy se snažíte jak dlouho?
7. apr 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanny:Křenek mi dělal IUI :grinning: ten je taky fajn!!jj,jsou ty injekce,jak u Pregnylu :frowning2: myslela jsem,že to nezvládnu,ale nakonec jsem prostě musela!! :wink:

já ani nemluvím.všechny kamarádky už mají jedno nebo i dvě děti a já pořád nic :frowning2: sem tam mě to fakt přepadne a brečím nad tím,proč se to konečně nemůže podařit i nám,jak je svět nespravedlivý atd!!!! :frowning2:
a te´d si zase říkám,proč to moje těhotenství dopadlo tak špatně,když jsem se na něj tak načekala :frowning2:
ale depky má asi někdy každý!!!bude líp!!!!!snad :wink:
musíme prostě věřit,nic jiného nám nezbývá!!!!určitě se nám to podaří!!!!!
7. apr 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: ze kominik s capem na rameni :grinning: :grinning: :grinning: no bez ovulky asi fakt ne, ale pobavilo nma to, si ho predstavujem v tej tramvaji, spocenej cap a ty se k nim dres :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanny83 příští měsíc to bude rok. U nás to šlo rychle, měla jsem problémy od začátku, takže od začátku jsme je řešily, až mi v lednu řekly, že mám PCO a šup do CARu
7. apr 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag moc drzim palec a posielam energiu!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :wink: :dizzy_face:
7. apr 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky... tjo.... tak snad nebude laparka potřeba :( tfu jtfu jtfuj... posílám trochu optimismu ;)

@janulka1980 tož taky v něj věřím :D tak ať si kouká nepokazit pověst :slight_smile:))
7. apr 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 myslela som to tak, ze verim ze ten vtak existuje :grinning:
p.s. ked letel popri dialnici, to je dobre znameni symbolu // :wink:
7. apr 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no dyk jo, taky sem to tak myslela :slight_smile:))
7. apr 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 este nech u nas zahniezdi :wink:
ty uz pozajtra testujes?? u druhych mi ten cas nejak bezi rychlesie :slight_smile:
7. apr 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 až ho znovu potkáme, pošlem ho k vám ;) teď si uvědomuju že sme čápa potkali i tak měsíc zpět na prochajdě :slight_smile:

no... asi až v sobotu, to bude 11.tý den, pač jdu na tu oslavu (i když krotit se budu stejně... kdyby náhodu chtěla čárka vyskočit později)... našla sem na netu nějaký echt citlivý test co to pozná už po 8 dnech.... no nevím, věřit? nevěřit?
od včerejška cítím v břichu takovou nervozitu, kurňa....
7. apr 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 tu nervozitu asi vsetky dobre pozname...vzruseni z testovani :slight_smile: vsade pocuvam o tom mamteste10, ze je fakt dobry...ale aj keby..pohar vinka na zdravie oslavenca urcite neuskodi :wink: my ideme na vikend s partou na chatu a potom v utorok idem pozriet jak sa maju folici a 3.kolo
budem drzat palce, nech na teba vykuknu //
7. apr 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jj jedna sklenka mě nezabije... už sem si dala i v neděli ke grilování...omylem mi kluci nalili i druhou, ale ta mi nějak nechutnala, možná tělo tušilo proč :D navíc kámoška slaví 30tiny, to se musí zapít ;)
určo dám vědět, ať to už dopadne jak chce... ;)
sem doma koukala zda jsem testově+ předzásobená a našla sem jeden prošlý test, má 4 měsíce po "platnosti" :D
7. apr 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:já chci taky čápa nebo vránu!!!!! :slight_smile:
vím,že se říká,že ten mamatest 10 je dobrý!já ho taky měla.testovala jsem ale myslím až 12DC a duch tam byl a další den o dost silnější!!!
tak se na oslavě radši kroť,protože by duch mohl vyskočit třeba o den pozděj!!!!

musíš věřit,že to vyjde!!!!!!bud moc držet pěstě!!!
nervozita je jasná,taky jsem byla a když jsem viděla slabounkou čárku,nemohla jsem tomu vůbec uvěřit,myslela jsem,že je to stejně nějaká chyba!!!! :grinning: nakonec se ukázalo,že ne :slight_smile: ,i když to bohužel nedopadlo :frowning2:

tak hodně štěstí!!!!!
7. apr 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag teď už to dopadne! ;) věřím tomu :slight_smile:
a neboj, krotit se budu, mě to nedá ;)
7. apr 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 tak prajem nech uvidis dve ciarky, ale ne kvoli alkoholu a dvojitemu videni :wink:
@miskag asi to tak malo byt, aby druhy krat bolo vsetko naprosto v poradku :dizzy_face: drzim moc moc palec!!
7. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no mooc držím palečky, kroť se, ale zase abstinovat myslím není nutné, vždyť mimi je na tebe napojené stejně asi až od 8tt :wink: Jéé, já se těším na zprávy o víkendu :slight_smile:
7. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok