• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
taky se snažím věřit a myslet pozitivně :slight_smile: ,i když ne,vždy to jde!!! :frowning2: ale i vybrečet se pomáhá nebo se z toho vykecat,třeba tady!!! :wink: hned je člověku líp!!!!

jasně,sklenka na krvinky a zbytek nenápadně vylévat :slight_smile: ale i to napětí je fajn,ne?!to,že bys mohla být těhotná!!
cítila jsem se suprově,říkám si,třeba už jsem těhu a culila jsem se u toho,když jsem si to představila :grinning:
a pak po těch // jsem měla takovou radost,ale byla jsem i v šoku,že se to fakt stalo!! :grinning: nemohla jsem tomu uvěřit.
chodila jsem se dívat do šuplíku na testy,jestli tam ta čárka opravdu je,jestli se mi to nezdálo :wink:
7. apr 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,děkuju!!!!
7. apr 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jj vím že až od 8tt... kolikrát některý ženský nevím kdovíjak dlouho že těhu nejsou, bumbaly...a dobrý....ale tak když to člověk ví, jě to jiný, že :slight_smile:))))

@janulka1980 dvojitý vidění to snad ne... já celkově nikdy nepila tak, aby mi bylo druhý den zle... já totiž nerada bliju :DDD

@miskag tak to sou známí kteří ví, tak nic vylevat na tajno nebudu muset :grinning:

jdu na papu, vrátím se ;)
7. apr 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 to je fakt, když to člověk ví, tak přemýšlí jinak to je jasný. Asi bych taky dávala pozor, už jen poroto, abych si to kdyžtak nevyčítala, kdyby něco :wink:
@miskag obdivuju tě, myslím, že ta snaha ti jde a jsi silná ženská, držím palečky, ať to dopadne co nejlíp :wink:
7. apr 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag A jéjé, tak Pregnylovou injekci mně vždycky píchla kamarádka zdravotní sestřička....ale teď už ji s tím nebudu moct každý den otravovat. No, budu to prostě muset zvládnout, co bych pro mimi neudělala, ten výsledek, když se zadaří, potom stojí za to. :slight_smile: A kolik dnů sis to píchala?
7. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Já jsem taky od začátku tušila, že u mě bude nějaký problém...můj gynekolog to řešil Agolutinem a Proverou, tak jsem se naštvala a objednala se do CARu i bez jeho doporučení.
7. apr 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky muzu se pridat objednals jsem se do pronatalu protoze uz rok nemuzu otehotnet a gynekolog to resi jako kdyz neresi...chci se pozeptat jake prvni vysetreni mi budou delat nez se treba odhodlaji k IUI?Dekuji
7. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem tu

@leeena_4 nebuj,... to bych si neodpustila... ale sem klidná, pač svědomí mi to nedovolí ;)

@petulak1988 no IUI předchází nějaké to vyšetření jako je hormonální profil, průchodnost vejcovodů, imunologie (pokud vyjde krev blbě), a na dalších záleží, co vás trápí... stli spermiogram, anovulační cykly, PCO,.... ale ičeho se neboj, dr. pomůžou, vědí co dělají...a stli tvůj dr na to pekl, buď ráda že si na CARu ;)
7. apr 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Ahoj, tak já nevím, jak u vás v centru, ale u nás ve Zlíně musel první dvakrát na spermiogram manžel, pak ty výsledky srovnali, dospěli k závěru, že to není nic moc...pak jsem musela já na laparoskopii (kontrola průchodnosti, cysty jestli nejsou a tak celkově), to jsem prodělala v listopadu a v únoru už jsme šli na první IUI,které nám vyšlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. apr 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 No já myslím, že jsem asi hormonální stimulaci měla - nebo nevím, no prostě jsem brala 3-7 den tamoxifen 1-0-1 A přes to "jen" jeden folík

@petulak1988 Ahoj, nám brali krev na pohlavní choroby (aids, syfilis, chlamidie), mě hormonální profil (2x za cyklus, pak průchodnost vaječníků a postkoitální test - ten ti ale asi dělat nebudou. Manžovi udělali samozřejmně spermiogram. Také obvykle dělají štítnou žlázu. Záleží to také na tom co budete mít za problém.
7. apr 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru moje tělo na tamoxifen taky moc nereagovalo... nějaký folík tam byl ale málo rostl....ale pak při stimulaci na IUI už byli dva "chlapáci" :slight_smile:
7. apr 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Ahoj, já taky chodím do Pronatalu. První nám dělali testy na pohlavní choroby, prolaktin, protilátky na spermie a štítnou žlázu, to mi brali krev 2. den MS a manža šel na spermiogram a já pak na UZ, když bylo vše hotové, tak jsem tam jeli a domluvili se, co dá. Dohodli jsme se na laparce, většinou to pře IUI a IVF vyžadují, kvůli průchodnosti vejcovodů, jinak ti je IUI k ničemu.
7. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 tý jo, tak že by dvojčata :slight_smile:
7. apr 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Tak to si jí měla. Já jí odmítla, mě se vajíčka vytváří normálně sama, tak jsem se zbytečně nechtěla cpát hormonama. Když jsem byla na měření 12 DC, tak jsem měla folikul 20 mm.
7. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanny:pichla jsem si nakonec 9injekcí + Pregnyl.ze začátku mi to taky pichala kámoška,zdravotní sestra,ale pak už nemohla,tak jsem se musela odhodlat sama a dalo se to zvládnout,i když poprvé se mi teda ruky třepaly :frowning2: :slight_smile:
7. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 kušuj :D máme je sice v rodině, ale jak vidím švagrovou jak kolem dvojčat lítá, uf uf :D
7. apr 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 jo holka, tak to máte větší šanci, mít dvojčátka :wink:
7. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sice jo... ale stejnou šanci jako brácha a zbytek rodiny.... :grinning:
7. apr 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 tak u nás sice široko daleko žádná dvojčata, ale jestli skončíme u IVF tak bůh ví, že budeme v rodině možná první.....
7. apr 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to i tam u vás v Š rozšíříte řady :D
7. apr 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no, musíme nějak naplnit tu školku :slight_smile:
7. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 a co prvni me rikala ze me doktor nejdriv prohledne jdu tam 19.4. tak se docela bojim
7. apr 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, to je venku kraaaasne, dneska by to slo :slight_smile:
7. apr 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: som tu sice nova v tejto debate, ale dnes ma v centre sokli a v sobotu ideme na IUI :slight_smile: baby, ako to prebieha a aka je tam bolestivost? som bojko, mozno zbytocne, ale predsa :grinning:
7. apr 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka ahoj, vůbec se nemáš čeho bát, já bych to přirovnala ke klasické prohlídce na gyndě. Mně teda nic nebolelo. Ráno došel manžel na odevzdání vzorku, udělali spermiogram a já přišla asi za 2 hodiny. Lehneš si na klasické křeslo jak na gyndě, zavedou do tebe opatrně ty spermíky, je důležiré být uvolněná...já si přitom dobře pokecala s doktorem a ani sem nevěděla, že už je hotovo :grinning: :grinning: , pak mně převezli na pokoj, kde sem ještě asi půl hodiny odpočívala, aby potvůrky neutekly a šla dom. Dostala utrogestan na podporu těhu a za 14 dní na kontorlu krve, zda se zadařilo. Samozřejmě sem to nevydržela a test dělala už 11 den po IUI...a byl tam dušík :grinning: Tak moc držím palce ať se zadaří a ničeho se neboj, já bych šla radši 10x na gyndu než 1x k zubařovi :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá. Tak dnes som bola na ultrazvuku a doky mi povedal, že tam vidí dutinku a že je všetko v poriadku. No, myslela som, že to bude už normálny ultrazvuk, ale bol to ten gynekologický. 20.4. idem na ďalší, ale to už mám ísť aj ku svojej gynekologičke, aby mi spravila odbery a tak ... tak som celkom v pohode :grinning: vypísaná som stále, takže doma vegetím :grinning: a čo vy, dievčatá????
7. apr 2011 o 18:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka :slight_smile: Ahojky, súhlasím s clloi :grinning:, ničoho sa neboj. A súhlasím aj s tým, že radšej 10x na gyndu ako 1x k zubárovi :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 18:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad tak je super, že je vše v pořádku, ten normální utz dělají snad až ve 12tt, mě dělala gyndařka v 9+4tt ještě gynekologický, uvidím, co bude ve 12tt na NT screeningu :grinning:
7. apr 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :grinning: a ja som sa už tešila... manžel by chcel chlapčeka, tak sme sa smiali, že uvidíme malú fazuľku s pipičkom :grinning: , ale všetko má, samozrejme, svoj čas. Hlavne, že je to tak ako má byť :grinning:
7. apr 2011 o 19:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka Ahoj, já jdu zítra na své první IUI, tak ti můžu napsat první své první dojmy. Super, že jdeš v sobotu, budeme na tom skoro stejně. Kolik folikulů a jak velké jsi na ultrazvuku měla? A píchli ti taky pregnyl? Já ho hostala dnes ráno...zítra ve 12 jdu do akce :sunglasses:
7. apr 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok