• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajka_37 A čím tě tedy na IUI stimulovali, že jsi měla dva?

@petula22 No jo, tak léky by u tebe byly úplně zbytečné, když takhle pěkně ovuluješ. Já sice taky ovuluju sama, ale až někdy kolem 20. dne, tak tomu trošku pomohli...
7. apr 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru dostala sem Fostimon který sem si píchala do stehna cca týden a na vyvolání mi dali Pregnyl... jen sme šli na IUI o den dřív, pač v den D musel muž na služebku :( tak uvidíme jak sme dopadli :slight_smile:
zítra na tebe budem myslet ;)
7. apr 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holkyyyy :grinning: , tak zítra s manžou razíme do Pronatalu v Teplicích. Máme tam vstupní pohovor, tak jsem na to zvědavá. Písnu co si na mě nachystali :slight_smile: a snad se dobereme k šťastnému cíli.
7. apr 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Díky, já zas na tebe v neděli? až budeš testovat! :wink:
7. apr 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru díky ;)
7. apr 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi to vazne? takze hned na prvy krat uspesne :grinning: ach, keby to tak bol aj moj pripad :grinning:
7. apr 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru vies co, mala som iba jeden a ten mal dnes 17mm (teda sme nasmerovany na pravu stranu, pretoze lavy vajcovod mi zobrali ) No som zvedava, ake dojmy mi napises zajtra, budem drzat palce :slight_smile: ja som si dnes o desiatej vecer pichala daku injekciu, ale volalo sa to inak :sweat_smile:
7. apr 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ránko :slight_smile:

Těhulky:

clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi

Snažilky :

březen 11:
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
zirafka82 - 29.3. 1. IUI (Od 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!
kajka_37 - 29.3. 1. IUI (Od 10.4) !!!!!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.

duben 11:
marlenee - 18.2 první IUI -negat.,od 6.4 stimulace na 2 IUI
uzlicek123 - stimuluje na 3IUI, UTZ 12.4.
ivavec- 2IUI- nepovedlo od 3.4 stimuluju na 3IUI
leeena_4 - konec dubna 1IUI
petrala - 24.2 IUI - nepovedlo se ,v dubnu 5IUI
pitrisek26 - 4.2 1IUI - nepovedlo se, v dubnu 2IUI
janulka1980 - 21.2 IUI - nepovedlo se, 2IUI - negat.,příprava na 3IUI v polovině dubna

květen 11:
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...

červen 11:
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petula22 - 28.2. IUI - nepovedlo se, 2.IUI ?
petuska123 - 2 IUI-negat, ziadost na IVF
jalanecek - 9.3. 1IUI
miskag - 1 IUI neg.

8. apr 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka povedli se nám obě :grinning: u prvního sme o mimi v 8tt přišli, ale asi nebylo něco v pořádku tak to bylo aj tak lepší, než třeba pak později a tak sem to tak i brala, no a za 3 měsíce sme to zkusili znova, doma ještě ten den pěkně pojistili a zatím se prcek drží :grinning: dr. v Caru říkala, že jim zvedáme statistiky :grinning: :grinning: :grinning: nevím, možná to bylo aj tím, že sem si řekla, že když z toho nic nebude, tak to budem zkoušet znova a znova a jednou to přijde, nějak sem se dobře naladila :grinning: a hodila to za hlavu :grinning: :grinning: A neboj, já měla dva folikuly, ale myslím, že jen jeden byl dominantní a spermoušci si ho našli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubenka Ahoj, já taky chodím do Pronatalu do Teplic :grinning: . Doktoři jsou tam milí, respektive jsou tam 3 doktorky a jeden doktor, vypadá jak když vylezl ze školy :slight_smile:. S námi si poprvé popovídala, řekli nám, co a jak bude probíhat, manželovi rovnou vzali krev a mě objednali na krev 2. den MS a pak na UZ. Akorát se teda připravte na to, že recepce je malinká a je všed spousta lidí a hlavně Němců, těm taky dávají přednost.
8. apr 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka Ahoj, tak koukám, že se u tebe rozjelo, super, že se něco děje. Jak píšou holky, nic to není. Pro mě to bylo trochu nepříjemné, ale nebolelo to. Jen jsem pak 10 minut ležela, manžel si zatím povídal s dr. a jelo se domů.
8. apr 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 k vám jezdá Němci? :astonished:
8. apr 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Tak to je dobře, že ti to upravili, u nás to pak prošvihli, protože jsem měla ovulku už 12.den a na IUI nás brali až 14. Tak jsem se ted na měření objednala raději dřív.
8. apr 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Teplice jsou kousek od hranic a pro ně je to u nás podstatně levnější...
8. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to bych pochopila, ale že jim dávaj přednost :unamused:
8. apr 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi juj, ozaj ste mali stastie a moc ti drzaim palce, aby sa vam narodilo krasne zdrave babatko :grinning: no som zvedava, dnes mam take divne pocity v podbrusku, tak hadam to nie je ovulka :wink: ale mozno je to zo stresu, alebo si to aj nahovaram :grinning: ja uz sama neviem :grinning:
8. apr 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 si predstav....najprv mi doktor povedal pri prvej konzultacii, ze mi nasadil Clostilbegyt a ze skusime s tym, ale normalne naplanovat sex a ked nevide, tak rovno na IVF. Mala som ist vcera na kontrolu, ale zastupovala ho lekarka, on je na dovolenke a ona ze ked uz mam ten clostyl a predtym planovany sex nevysiel, skusime IUI. Tak ma to soklo, ze som na chvilu onemela, ale tak uz som s tym stotoznena a mozno sa stane zazrak. A berem to ako predpripravu priatela na to, ked naaaahodou pojdeme na to IVF.... uz vcera sme boli o 110Eur lahsi, takze ani nechcem vediet co dokopy bude stat IVF. Ale tesim sa moc moc
8. apr 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahojky, uz dnes na teba myslim na zajtra :wink:
8. apr 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 protože jim vše platí v hotovosti v eurech.
8. apr 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a já si říkám proč tak škytám :D stačí zítra ráno :DDD
8. apr 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
technická... kolikátý den je 3. po zahníždění? :grinning: 10tý?
8. apr 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 No možná, všude se píše, že cca 4 - 5 den doputuje už oplodněné vajko do dělohy, kde se uhnízdí, tak možná i dříve :grinning:
8. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ve Zlíně je udělaný nad Carem hotel pro zahraniční klientelu :grinning: :grinning: :grinning: naposledy když sem tam byla, tak tam byli nějací angličani :grinning: :grinning: mají dokonce přímo určenou tlumočnici....byznys je byznys, a u nás to mají určitě levnější :grinning:
8. apr 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka mě někdy přijde, že někteří doktoři rovnou ženou na IVF a přitom by možná pomohla i levnější metoda IUI, hlavně se ptej na vše co tě napadne :wink: držím palce ať to vyjde :dizzy_face:
8. apr 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,
souhlasím s clloi, už jsem se setkala se spoustou holek, které hnaly na IVF, přitom měl manžel spermie v pořádku, ona vajíčko i průchodné vejcovody. Někdy člověk musí být obezřetný a něco si dopředu i zjistit, protoře bohužel jsou doktoři, kteří radí IVF z důvodů větší výhodnosti pro CAR :-/
@marvilka proč vy jdete rovnou na IVF?
8. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Vím od své Tety, že tam 1 pokus IVF stojí v přepočtu 250 000,- když si ho mají hradit sami. Mazec, nedivím se, že s tím jezdí k nám.
8. apr 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak to se taky nedivím :grinning: i s tím ubytováním je to u nás vyjde na pakatel
8. apr 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi no asi jo pač co mám kamarádku v Irsku, tam si lidi na umělý berou hypotéky :o
8. apr 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 My sa snazime uz vyse rok a pol. Mam za sebou laparoskopiu, planovane styky, priatel ma spermiogram ok. Takze tento mesiac ideme skusit IUI(teda v sobotu, co je uz zajtra) A ked sa nezadari, rovno vypisujeme ziadost na IVF. Pretoze mne odstranili jeden vajickovod(lavy) a ten pravy je sice priechodny, ale pod straaaasne silnym tlakom. Takze ak sa teraz nepodari, je jasne, ze problem bude v priechodnosti a to nemame co cakat, len ist na umele :grinning:
8. apr 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka Tak to potom docela i chápu, že jdete rovnou na IVF. Možná by se během několika pokusů o IUI podařilo, ale třeba taky ne, v tomhle případě je IVF určitě rychlejší cesta za miminkem, tak to držím palečky a třeba ani IVF nebude třeba :wink:
8. apr 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok