• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@marvilka buď v klidu, my taky nemáme jinou možnost. Já mám PCO a vůbec neovuluju, takže doma bysme se usouložili k smrti a nic z toho :grinning:
8. apr 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 si poklad, dakujem :wink: no, bolo by to idealne, keby nebolo treba to IVF, ale uz som otvorena vsetkemu :sweat_smile: nech so mnou robia co chcu, len nech je krasny vysledok z toho :grinning:
no a ako sa to riesi v takomto pripade, ked neovulujes? lebo vcera mi doktorka hovorila, ze som mala zvyseny daky hormon a nacrela nieco, ze moze byt problem aj v ovulacii (ajj ked podla doktora, co ma kontroloval kazdy mesiac bolo vsetko ok, tak neviem), dako som tomu nechapala, ale zobrali mi krv este raz, tak zajtra uvidime
8. apr 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka dospěla jsem do stejného stádia, nic nesleduju, nevím ani pořádně kolikátý jsem DC, je mi fu, jestli otěhotním po IUI, nebo IVF, hlavně ať otěhotním. Věřím, že se to letos povede a kdy přesně a jakou cestou nechávám osudu :slight_smile:
Jinak já mám PCO (polycystická ovária) takže proto neovuluju. Řeší se to stimulací injekcema. Takže i teď na IUI budu mít stimulaci injekcema a snad to pomůže :wink:. Určitě to pomůže :slight_smile:
8. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 sme na tom stejně, taky mám PCO, clostík nezabral vůbec, zabraly až injekce merionalu :grinning: tak vám oběma moc držím palce, určitě to vyjde :wink:
8. apr 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a kedy ides na to IUI? Jasne ze injekcie pomozu, verim tomu :grinning:
8. apr 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi děkuju :dizzy_face:
@marvilka teď bych to měla do týdne dostat (jdu za chvíli na vyvolávačku) a od 3DC Stimulka, takže IUI bude někdy ke konci dubna
8. apr 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 juj, tak to uz mas o chviocku :grinning: no som zvedava, hadam sa zadari aj tymto sposobom a nebudeme musiet ist na IVF :slight_smile: hadam to zajtra zvladnem a budem sa usmievat :grinning:
8. apr 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka jojo, blíží se to docela rychle. A ty jdeš kdy?
8. apr 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 my ideme zajtra rano na osmu :grinning: moj drahy odovzda spermijky a sup s nimi do mna. Takze snad budem od zajtra maminka :grinning:
8. apr 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak jsme byli překvapeni rychlostí :grinning: . Jelikož mám MS, tak nám odebrali krev. Příští čtvrtek jde manža na spermio a já hnedka v pátek na UTZ. A podle ovulace se hnedka domluví IUI. Já myslela, že je to běh na měsíce a ono to jde hopem.
Jo a uklidnili mě, že u nich se na profukování vaječníků nechodí. Udělají 3x IUI a pak rovnou na IVF.
Přístup parádní, ale jak píše Péťa, tak přednostně vzali 2 páry němčourů přednostně.
8. apr 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka tak držím palce a nezapomeňte si to doma pěkně pojistit :grinning: :grinning:
8. apr 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký večer, minulý pátek jsme podstoupili 2IUI. Podle všemožných vyšetření jsme oba v pořádku, žádný problém proč to nejde se nenašel-a proto mám otázku-kolikrát by jste šly do IUI než se zkusí IVF???
8. apr 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule - mě čeká také 2IUI a pokud to nevyjde tak zkusím ještě třetí - ALE JÁ DOUFÁM,ŽE 2 IUI VYJDE !!!
u nás v Caru doporučují 3IUI všude je to jiné,ale taky si myslím pokud 3IIUI není úspěšné není proč se trápit a zkusit rovnou IVF
8. apr 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No právě kde je ta hranice "na kolikátý pokus" to výjde. Ze začátku nám dr říkal, že zkusíme tak ze tři pokusy a když to nevýjde tak přitvrdíme. Teď při 2pokusu jsem byla tak nějak klidná, už i proto, že vím do čeho jdu a třeba už i nám to výjde, ale i přesto začínají mě přepapadat takové bolesti jako na MS :unamused: a to mě neuklidňuje....
8. apr 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ahoj, ono to záleží na každém, my byli s manželem rozhodlí, že pokud se to nepovede, tak vyčerpáme všech 6 pokusů, které nám pojišťovna za rok hradí. Doktorka rozhodnutí nechala na nás, sice taky říkala, že doporučují tak 3 IUI a pak IVF, ale do ničeho nás netlačila. Vejcovody sem měla průchodné, na hormony reagovala docela dobřa a manžel byl v pořádku, tak sme se hned nechtěli hnat do IVF. Ale jak říkám, záleží na každém jak se rozhodne, někdo zkusí dvě a jde na IVF a někde jich vyzkouší více a třeba se zrovna zadaří :wink:
8. apr 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule kolikátý den si po IUI?
8. apr 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi jojo kdyby to bylo tak jednoduché, že by jsme věděly kdy! :wink: my si tedy IUI musíme platit-tedy podle dr. si doplacíme za nějaké zkumavky atd..
8. apr 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi dnes osmý
8. apr 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule já doplácela za IUI 1500Kč. Za léky nic, ty sem měla na pojišťovnu. Je to těžké rozhodnutí, nikdo ti nezaručí, že se IVF povede naporvé, je tam samozřejmě daleko větší procento úspěšnosti.
8. apr 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule no já měla podobné bolesti jako první příznak těhotenství, brala sem utrogestan většinou sem nedobrala ani těch 10 dní a dostala to, ale po IUI sem ho vybrala celý, pořád ve mně pichalo jak před MS, ale MS nikde, tak sem zkusila 11 den test a byl tam duch :grinning: držím palce ať to vyjde :slight_smile:
8. apr 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi to je fakt, ale když to tady tak čtu i tady se zadařilo :slight_smile: což je hrozně fajn. A Clloi můžu se zeptat kolik těch IUI jste nakonec podstoupili než se zadařilo mimi, které je zatím stydlivé-jak píšeš :dizzy_face:
8. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi a ještě se zeptám ten utroš jsi po IUI brala jen 10dnů?
8. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule my sme podstoupili IUI 2x a vždy úspěšně,první sice nedopadlo dobře, mimi si to v 8tt rozmyslelo, ale asi bylo něco špatně, tak sme to pak zkusili znovu za 3 měsíce a zatím to vypadá dobře :grinning: Hodila sem to za hlavu, nevěřila sem že by se to podařilo 2x po sobě, s manželem sme si to doma pěkně pojistili :grinning: a nějak sem na to přestala myslet a vyšlo to. Tak doufám, že to tentokrát dotáhneme do zdárného konce :grinning:
8. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ten Utrogestan beru až do 12tt, pokud se těhu po IUI nepotvrdí, tak ho vysazují, ale já ho brala i na úpravu cyklu před IUI.
8. apr 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi určitě to dobře dopadne, držím Vám palce ať je vše v nejlepším pořádku!! :wink:
8. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule děkuju, taky moc držím palce ať brzo najdeš na testu //. Kdy budeš testovat?
8. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi jojo to já měla taky ať mám pravidelný cyklus, ale teď po IUI mám brát utroš jen 10dní a buď MS dojde, pokud bude mít zpoždění přijít na krev.
8. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi při 1IUI jsem testovala asi 12den, když jsem viděla jen /, tak teď nemám ani chuť.Bojím se
8. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule tak doufám, že už nedojde :wink: :grinning: neboj, určitě to vyjde :slight_smile: a budou tam // :slight_smile:
8. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok