IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
komarik
8. nov 2008
aja82, za obdobie čo sem chodím sa podarilo otehotnieť 2 dievčatám z IUI. Ale potom sem prestali chodiť a tak neviem ako sa majú, či si užívajú tehotenstvo. Boli to ludkala 1IUI a nikol 2 IUI 🙂
aja82
8. nov 2008
zuzi, dík, no mi ještě nemusíme na IUI, máme čas do konce roku, pak už asi budeme muset, tedy podle toho co říkají Dři. Manža měl horší SG, dostal vytamíny viz výše a pak kontrola SG. Snažíme se už přes rok viz mé album a nějak už nevěříme, ale doufáme. Jako většina lidí musím konstatovat, že máme strach, aby to nestouplo do peněz. 😞
zuzka84
8. nov 2008
jo aji, me kamaradka rikala o svych trech kamaradkach ktere otehotneli hned z prvni IUI , dve ale byli tusim s darcem , tam to asi pak ma veliky smysl a velikou sanci a jedna na tom byla stejne jako my ted s pritelem (on mel horsi spg) ... tak to je trochu nadeje odjinud nez tady z konika 🙂
a jake ma manzel hodnoty spg, jestli to neni tajne tedy 😉
a jinak ono samotne IVF neni tak drahe , da se zvladnout i za par tisic kdyz na tom clovek neni "nejak moc spatne" a nepotrebuje tedy ty vykony navic
aja82
8. nov 2008
zuzi, tak k tomu SGvšechno bylo v normě jen tyto dvě věci ne: koncentrace spermií - 17,5 mil/ml a pohyblivost C - snížená, ostatní je prý Ok, tak to vypisovat nebudu. Moc dík za rady 😉
zuzka84
9. nov 2008
aji - jasne, tak to maji nasi chlapi pobodne 😉
suzanna
10. nov 2008
Ahojky snazilky 😉
Tak dnes jdu na prvni UTZ na mereni folikulu tak doufam,ze tam neco bude.Bojim,bojim.
suvik
10. nov 2008
ahojky všechny moje známé i všechny ostatní!! 🙂
suvik
10. nov 2008
Jak jste se tu celý týden, co jsem tu nebyla, měly??

suzanna neboj se!!Určitě nějaký folík vyrostl!! Čím jsi je krmila?? 🙂
suvik
10. nov 2008
Nejspíš nezvládnu všechno dočíst........ 😞 :-|
zuzka84
10. nov 2008
suzanna - drzim palce 🙂

suvik - ahoj napodruhe 😃
suvik
10. nov 2008
zuzka84 taky ahoj! 🙂 🙂 🙂

někde mi, prosím, odpověz, co ukázaly testíky..... 😉
zuzka84
10. nov 2008
mas to na Artacky diskusi 😉
zuzka84
10. nov 2008
jinak to mam i v albu 🙂
wrtulka
10. nov 2008
Ahojky kočky..
nestíhám tak jen Suzann moc držím palečky! Aby vše šlo jako po máse a tenhle týden jsi měla IUI x-) a hlavně úspěšnou!
Jinak já budu v pátek 14 dní od IUI nicméně čekám že dřív než test dorazí ms..už ji cítím v zádech..
zuzka84
10. nov 2008
ahoj wrtulka - tak to me mrzi 😞
suvik
10. nov 2008
wrtulka ještě přeci není rozhodnuto!! ]-(
wrtulka
10. nov 2008
Sulvik v pohodě.. lepší být v obraze než si dávat falešnou naději 😉 x-)
já jsem v poho vážně .. nic se neděje..však jsme to věděli že s 2% morfologie je to skoro nemožné 😉
suvik
10. nov 2008
wrtulka jak máš obvykle dlouhý cyklus? Nehlásí se mrcha nějak brzo??
wrtulka
10. nov 2008
Sulvik nehlásí ]-(
je to v normě chodí mi tak 27 dní.. resp. chodí mi 12DPO a to poslední 4 měsíce docela přesně...
před tím to bylo i 16 DPO..
no a jinak břicho mě bolívalo i od 5DPO ale to už tak nemám.. byly to asi nervy..
wrtulka
10. nov 2008
špatnej smajlík nehlásí 😞
zuzka84
10. nov 2008
wrtulka a beres duphaston nebo utros ?
suvik
10. nov 2008
tak to jo...ale nic není ztraceno, ne?
suvik
10. nov 2008
zuzka84 vzpomněla jsem si, že jsem někdy v některé disusi četla o tom, že duphaston nebrzdí ms (bereš ho, pokud se npletu)
wrtulka
10. nov 2008
nic neberu..
hormonální profil jsem měla ok..vlastně jsem měla IUI v skoro přirozeným cyklu.. až na tu injekci na vyvolání ovu..
nevím vypadá to jako v jakýmkoliv jiným cyklu.. tak si naopak říkám že kdybych byla těhu bylo by to jiný nebo ne?
suvik
10. nov 2008
wrtulka nemám těhu zkušenost, tak nevím
zuzka84 mi psala, že břicho může bolet i při těhu, jsem na tom podobně jako Ty, dnes 26DC, 14DC po iui a dneska od rána bolest břicha jako před mrchou
zuzka84
10. nov 2008
jj, bricho muze bolet podobne jako pred ms ... ja se tedy v teh. citila jinak, lepe 😃 , nemela jsem ten muj typicky PMS
wrtulka
10. nov 2008
sulvik a tak ty bys už pomalu mohla testovat ne? x-)
btw holky musím do CARu na krev? Nebo když příjde ms tak nee?
suvik
10. nov 2008
wrtulka v mém caru je to tak, že když ms dorazí, mám jim to zavolat
suvik
10. nov 2008
wrtulka testovat nebudu, vyčkám až dorazí mrcha (nejspíš to nebude trvat dlouho) 😞 😞 :-S
zuzka84
10. nov 2008
wrtul - chodim do stejneho caru jako suvik takze taky tak , jinak krev az po 3 tydnech od IUI

suvik a ty jsi brala nejakej ten duph. nebo utros ?

Začni písať odpoveď...

Odošli