• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@clloi děkuji, jak říkal dr základ máme (dobrou sliznici, foliky, spermie-vše jsme před IUI měli OK) teď nezbývá než čekat
8. apr 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka Ahoj, tak včera jsem se sem už nedostala...teď na tebe ale moc myslím. Určitě se není čeho bát. Já ani nevěděla, že do mě něco strkají, byl to strašný fofr a ani mě pak nenachali ležet. Ani žádné léky jsem nedostala (utroš) tak nevím, přišlo mi to celé takové divné, že by po "tomhle" bylo možné otěhotnět, tak jsme to radši doma pořádně pojistili :wink: Jak to probíhalo o Vás?
9. apr 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka tý jo paráda, tak držím moc pěsti :slight_smile:
Já jsem včera dostala dvojitou dávku agolutinu, tak jsem zvědavá, kdy mrcha dorazí. Už mám v ledničce i Puregon (nakonec teda ne Gonal, já to pomotala) a manža je připravený píchat injekce :slight_smile:
9. apr 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak mám po testění...ale nevím teda.... slaboooooučky dušík tam je...ale hoďku po testění už jej skoro nevídím, hypnotizuju ho očima aby víc vylezl :grinning:
9. apr 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:tak super!!!!je to určitě tam!!!!zkusíš testnou zase zítra a uvidíš,bude silnější a silnější!!!!
jééé,mám radost!!!! :slight_smile: i dušík stačí a pak už bude jen sílit!!!!
takže žádné pití na oslavě :wink:
jéé,tak testuj i zítra.já jsem testovala po dni a byl tam rozdíl vidět,tak jsem zvědavá na tebe!!!!
držím palce,ať sílí a sílí!!!! :slight_smile:
udělalas mi radost po ránu :wink: jde vidět,že při IUI není tak malá pravděpodobnost,že to vyjde!!to jsem ráda!! :slight_smile:

a ještě někdo měl testovat,ne?žirafka?
9. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:našla jsem moje první testy,tak můžeš porovnat :wink: ten první byl myslím 12DC a druhý 13DC :slight_smile:
jenj škoda,že to nevyšlo!!když je vidím,tak mě přepadá smutek :frowning2: našla jsem je v odeslaném mailu pro švagrovou,jinak jsem je všechny povymazávala a vyhodila :frowning2:
9. apr 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag nj, tak nějak to vypadá...tak snad bude sílit :dizzy_face: neboj, dám si jen přípitek a pak budu na džusu :slight_smile:))
testnu zas v pondělí, dneska spíme u známých a pak rovnou na další oslavu k tchánům...
radši na ty testíky nekoukej... teď se koukej dát do pořádku a pohody a můžete se vrhnout na další pokus... vyšlo to poprvé, vyjde i podruhé ;)

jj zirafka taky testovala, výsledek vím, ale nevím stli ho můžu šířit, to nechám na ní ;)

9. apr 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, nas opat caka iui...absolvovala som ho uz 2x, ale dost neodborne, takze ked som prisla do centra, tak si lekar len hlavu chytal, ze ako to mohol tak znamy a dobry lekar este takto robit...a preto ani nevedel, ci to vobec brat ako pravoplatny pokus. nuz zvolil metodu este raz. som piaty den cyklu, stimulujem clostylom a desiaty mame ist na sono. troska sa obavam, pretoze moj cyklus je za posledne dni akosi divny. mavala som tak 30 dnove, no posledne dva boli 25 a 26dnove. ovu zvacsa chodila okolo 16 dna, teraz posledna bola 12 den. tak mam strach, ze ked vo stvrtok pridem na sono (10 den), ze zistia predpoklad ovu na vikend a to v centre nepracuju. :unamused: nuz, neviem... ved tak uvidime.. ja velmi zle znasam vsetky tie hormonalne lieky... citim sa dost zle po nich...picha ma v podbrusku, som nervozna a podobne. tak mam obavu, ze to zasa beriem zbytocne a zbytocne sa napchavam tou hroznou chemiou...
9. apr 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahoj, neboj, on bude sílit, ty testíky po zaschnutí hodně blednou. Zkus to zítra a v pondělí a uvidíš, že vše bude OK. Moc držím palce :wink: :dizzy_face:
9. apr 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi díky :slight_smile: ale zatím ťuk ťuk ťuk :slight_smile:
9. apr 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @verru tak zlaticka, uz to mam zasebou, sice som tam cakala dlho, ael cely "akt" prebehol v pohode, ani som necitila, ze mi nieco robia. 10 minut som si polezala, dala mi este tabletky UTROGESTAN a o 14 dni na krvicku. Tak som strasne zvedava, Doma sme este doplnili zasoby spermiji, nech sa to tam paradne urodi a uz len dufat :grinning:
9. apr 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marvilka:tak te´d už jen trochu štěstí a vyjde to!!!!držím pěstě!!!! :slight_smile:
9. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag
@kajka_37 Ahoj,holky,tak v rychlosti,jsme na návštěvě,dopadli jsme jako Kajka,dušík byl.Po zaschnutí světlejší,ale je...ale je fakt,že je ještě brzy.11 den po IUI :grinning: Zatím pa,budu večer nebo zítra.
9. apr 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ,
@zirafka82 - holky myslím,že rozšíříte statistiky :slight_smile: já 11 den po IUI žádnýho ducha nenašla takže myslím,že jste těhulinky :slight_smile: ,ale gratulovat budu až to bude na 100%
9. apr 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka.tak super!!!potichu gratuluju a přeju,ať duch sílí!!!
ta statistika tady fakt nesedí :slight_smile: ještěže tak,jen tak dál!!! :slight_smile:

pěkný víkend!!
9. apr 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,
jsem tady poprvé,přemýšlíme o Gennetu na Letné,mám nepravidelnou ms,od té doby,co jsme o miminko před rokem přišli leden 2010,od letošního ledna jsme se začali snažit znovu,jsou 4 měsíc a pořád nic a za tu dobu jsem ms dostala 2x a můj dr.není schopen nic vysvětlit a nic doporučit,pořád mi říká,že mám do roka času dost.
Tak bych od \vás chtěla poradit,zda můžu do gennetu i bez doporučení od mého gynekologa a jestli budu něco platit při vstupní prohlídce,děkuji
9. apr 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 tak držím palce, já měla taky dušíka už 11 den po IUI a zatím se drží :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajula ahoj, tak to je teda divný doktor, určité poruchy může zjistit i on a ne čekat rok a pak tě poslat do Caru
9. apr 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajula ahoj, já jsem měla podobný problém se svým bývalým gynekologem a prostě a jednoduše jsem ho obešla a sama jsem se objednala, sice ne do Gennetu ale do Prahy do Pronatalu, ale vzali mě bez problémů bez doporučení a veškeré krevní testy, a stěry a spermiogram si udělali sami. V té době se ještě neplatil regulační poplatek, takže jsem nic neplatila. A hlavně nevím jak je to v Gennetu :wink: Tak se podívej na jejich internetové stránky, třeba tam bude nějaký ceník, většinou to centra mívají, ale jen na zákroky, stimulace, a tak. Jinak Ti přeji moc štěstíčka, aby už jsi měla taky svého mrňouska, já na toho svého taky ještě pořád čekám už dvanáct let :frowning2: ale věřím, že se jednou dočkám. Teď mě čeká už třetí IUI, tento měsíc, tak snad se zadaří, uvidíme. :dizzy_face:
9. apr 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 - a ještě se chci zeptat,jak se ti tam zamlouvají v tom Pronatalu? Ale teď platíš už jen regulační poplatek a nebo ještě něco doplácíš za prášky atd?
9. apr 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka jé, tak to od teďka držím palečky, tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
9. apr 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajula - ahojky já chodím do Pronatalu a nazačátku platíš pouze regulační poplatek 30,-Kč udělají tobě vstupní vyšetření a partnerovi spermiogram.Pak se doplácí na hormony pokud je budeš potřebovat za IUI se neplatí na IVF se doplácí.
Před první návštěvou se musíš objednat mít sebou partnera+občanku a zdravotní kartičku ( http://www.pronatal.cz/)
9. apr 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 si zlata, strasne moc dakujem a ostava mi len dufat :grinning:
9. apr 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee - moc moc moc děkuji za info :slight_smile:,takže je asi jednou kam půjdu do CARu,moji favorité jsou 3 :slight_smile: a to Pronatal,Apolinář a Gennet :slight_smile:
9. apr 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajula ahojky, tak já za sebe můžu doporučit ještě Gest.... jeden den jsme tam byli s manžou na vstupní prohlídce a protože už jsme měli nějaké testy hotové z Apolináře, který nám nesedl, tak hned druhý den bylo IUI :wink:, v konečném důsledku je opravdu jedno kam půjdeš, vždycky můžeš CAR změnit :slight_smile:...... a doporučení rozhodně nepotřebuješ :wink: hodně štěstí při výběru.
9. apr 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajula
Ahoj, já chodím do Gennetu. Doporučení jsem měla, ale když jsem tam tenkrát volala, abych nás objednala, tak se ptali, zda jdu na doporuč. lékaře nebo ne. Takže buď v pohodě :wink: . Objednej se ale co nejdřív, čekací doba na první prohlídku je dost dlouhá!!!
10. apr 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 - to ta doba může být i několik měsíců?
10. apr 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, já chodím do Gestu a čekací doba byla 10 dní a jsme tam naprosto spokojení :wink: Nikdo z nás netahá peníze a neposílá nás rovnou na IVF a přístup je na jedničku :slight_smile:
10. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 jéé, tichoučce gratuluju :dizzy_face:
10. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok