• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojky holky nevite co je nejlepsi na nizkou sliznici?
11. apr 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Ahoj taky mám dneska radost mám tam jeden folik a ma už 17mm a to jsem 11DC což se mě ještě teda takhle brzo nepovedlo takže jsi jdu za chvilku píchnout ovitrelle a ve středu v 11hod na IUI hnedka se mi zlepšila nálada. Tak ti taky moc gratuluju je to super zatím to vychází skvěle :grinning:
11. apr 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojky , mna caka zajtra UTZ, dufam,ze dobre dopadne a tiez pojdeme na IUI uz tento tyzden.
11. apr 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - co vím tak dobrý úspěchy má mateří kašička a pití kontryhelového čaje,ale na mě čaj nějak nepůsobil :wink:
@ivavec - jů ten je teda pěkný tak držím palečky :slight_smile: a čím jsi stimulovala?Já se taky dneska divila,že takhle brzo 8DC a takový pěkný folíci a 12DC IUI fakt rychlovka :slight_smile:
@uzlicek123 - určitě budou folíci pěkný - zatím nám to dobře začíná....
11. apr 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee a kde koupim materi kasicku?cetla jsem i o Estrozin ale je to moc drahe na to jak je to malinke
11. apr 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee dufajme,ze bude aspon jede. Stale sa nam podarilo mat iba jeden folik. Zajtra je 12DC,tak ked sa podari, pridavam sa holky tento tyzden k vam. Inac to vyzera,ze nas bude tento mesiac dost.....
11. apr 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - zadej si do vyhledávače na koníkovi mateří kašička je tu spousta diskuzí
a myslím,že tady se o ní zmiňovala petula22 vím,že ji brala tak jí zkus písnout určitě poradí :slight_smile:
Jinak se kupuje v lékárně

11. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
@zirafka82 holky tesiiiim sa s vami, drzte sa a drzim palce na kontrole z krvi. V dobrom tichucko zavidim :sunglasses:
11. apr 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee koukam ze jich je spousta druhu jakou mam vybrat?moc dekuji
11. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee a muzu pit kontryhelovy caj a jist tu kasicku dohromady?
11. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123
děkujeme :wink: tajně i trochu nahlas doufáme, že to skutečně vyšlo :slight_smile: jinak držím palečky :wink: :grinning: :dizzy_face:
11. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 budes este testovat pokial pojdes na krv? Ja verim,ze to bude miminko, pokial si mrchu nedostala,tak je vsetko na dobrej ceste,ja som zatial stale po iui na 12 den zacala spinit a potom mrcha
11. apr 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 víš, to je trochu problém....já beru utrogestan, tak vůbec jakoby nevím, na čem jsem. Testovat se určitě ještě chystám, nicméně pozitivní těhutestíky už mám :wink: Každopádně jsem volala dneska do CARu, že mám pozitivní těhu testík a oni mě rovnou objednali na pátek na 10,45 hodin. Tak uvidíme, asi se rozhodne až v ten pátek. Zatím ale testíme, co nám síly stačí :slight_smile:
11. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 INAC vies co nechapem.....ze niekde v car ti daju ultros hned a mne nedali vobec
11. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 mě utroš taky nedali...
11. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 cize od iui nic neberies?
11. apr 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 nene, nic... nejdřív sem se lekla že na to "zapomněli" ale co sem se tady dočetla, tak to prý není podmínkou...možná by mi to dali kdyby se prvně nepovedlo... nevím...
11. apr 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no nam to nevyslo uz 2 krat,tak som zvedava co povie doktor rano
11. apr 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, moc gratuluju k pozitivním testíkům, nebojte, vše bude dobré :wink: :dizzy_face: a všem čekatelkám na IUI přeju ať to vyjde a najdete // :dizzy_face: My jdeme 19.4. na NT screening, tak je ve mně taky taková malá dušička, aby bylo vše v pořádku, já mám těhu bez příznaků :grinning: podle doktorky můžu být jen ráda, tak doufám, že je to OK :grinning: Mějte se fajn a držím vám všem pěstičky :grinning:
12. apr 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi holka, co že nespíš :dizzy_face: já v tuto dobu už mám opravdu hlubokou půlnoc...
JInak holky, si tomu pomalinku začínám věřit, protože dnešní testík...... a všechny tři dohromady..... je to vlastně 12 - 14 den po IUI :grinning:
12. apr 2011 o 05:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 krásně sílí čárečka, gratuluju :dizzy_face:
12. apr 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi neboj, bude to v pořádku, už jsi si smůlu vybrala :wink: a po NT už si můžeš klidněji užívat těhulkování :wink: :slight_smile:
12. apr 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajula
Ahoj, já se objednávala někdy konec října 2010 a šla jsem až v lednu. Teď myslím psaly holky co jdou poprvé, že jdou až v červnu. ...Už jsi se někam objednala?
12. apr 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82
také gratuluji k //. No pokud to bude ok (jako že snad bude), tak je to na zápis do knihy rekordů. :grinning:
12. apr 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žirafka:krásně to sílí!!!!nádhera!!!! :slight_smile:
12. apr 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 děkuju...taky bych řekla....to bude na zápis do knihy rekordů, myslím si, že být v CARu ani ne 24 hodin (poprvé jsme tam byli v pondělí 28.3. ve 14.00 hodin a IUI bylo následující den v 10 hodin) :slight_smile: je fakt rekord...Taky doufám, že bude vše OK.....
12. apr 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 vypadá to nadějně :wink: , tak jim to kdyžtak v pátek řekni :grinning:
12. apr 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag díky moc..pořád tomu nemůžu uvěřit....zvláště, když mi vůbec nic není, jen občas mě pobolívá břicho, jinak nic :confused:
12. apr 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82
už si nevzpomínám jak dlouho jste se snažili, ale nějakou dobu to určitě bylo, ...ale musí to být krásný pocit po dlouhé době snažení najít //. :slight_smile:
12. apr 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 tak my se snažili od září 2009, pak jsme od října 2010 byli v CARu u Apolináře, odtamtud jsme odešli v lednu nebo únoru 2011 a v březnu jsme měli první konzultaci v Gestu... :sunglasses: ...musím říct, že na ty dvě čárky stále nevěříčně zírám....
12. apr 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok