• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zirafka82
my také září 2009 :wink: , jen jsme ještě něměli to štěstí najít // :unamused: Mě čeká přesně za týden laparka, tak uvidíme co pak dál.
12. apr 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 to mě mrzí......budu ti držet palečky,ať také brzy najdeš // a hlavně ať se přijde na to, proč to nejde....
12. apr 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brý tro, už sem tuu, byla sem u mojžíšky:slight_smile:
12. apr 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 : jej, ja som tiez bola 30.3 na IUI :slight_smile:) . Vydrzala som to bez tehotenskeho testu aj ked ledva ledva. A zajtra uz idem na test z krvi do CAR. Uz len jeden raz sa vyspim a to nekonecne cakanie skonci. Zatial som postrehla asi tyzden po IUI mierne pichanie vlavo i vpravo spojene s tlakom v bruchu ako pri zaciatku MS. Po par hodinach to preslo, chvilu nic a potom ma zacali boliet prsia ako pred MS. Tak som zvedava.....
12. apr 2011 o 11:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
jsem 4.den po druhe IUI v prirozenem cyklu. Uz ted mam pocit, ze se to zase nepovedlo. Napisete mi nektera vase pocity?
12. apr 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala - myslím,že kondryhel pít můžeš jsou to bylinky ty neublíží a s tou kašičkou ti opravdu neporadím,nemám s ní zkušenost
@zirafka82 - krásné čárečky a rekord to v Caru určitě bude :grinning:
@kajka_37 - co ty kdy jdeš na potvrzení těhu ?
V Praze je hnusně a prší....fuj už chci sluníčko a teplíčko :slight_smile:
12. apr 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okurkaa - ahojky proč myslíš,že se to nepovedlo?4 DPO je opravdu brzo!
12. apr 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ještě nevím.... včera sem volala do CARu stli mám přijít na krev, že mám "silnějšího ducha" a ona že sem mám objednat až budou dvě čárky na UTZ na př. týden
jj je tu hnusně... ráno azurko a teď hnus fialový :-P
12. apr 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Protoze uz me boli bricho jako pred MS. Uz jsem tehu byla a myslim, ze to bylo jine :frowning2:
12. apr 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja Tak to si budem vzajemne drzet palec! Mne na krev nepozvali. Dr. mi jen rekla, ze mam zavolat, kdyz prijde menstruace a objednat se na pruchodnost. Notak doufam, ze zitra neprijde.. Od toho 10.dne (negat.) jsem uz netestovala, ale mozna dneska po praci zajdu do drogerie :sweat_smile: Ale bojim se zklamani. Ja zadne projevy nemam pred menstruaci, jak prijde, tak odejde a nekrvacet ani o ni nevim :wink:
12. apr 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ó, děkuji převelice za chválu...teď ještě aby bylo vše OK, no uvidíme, jdu v pátek dopoledne, tak na mě musíte myslet :slight_smile:

@okurkaa 4 DPO je opravdu velice brzy,s kajkou_37 jsme měli duchy až od 11 DPO, za kajku mluvit nebudu, ale mě, kromě občasného bolení břiška nic není, občas mě píchne v prsou, mám občas pocit nedostatku vzduchu, ale to je všechno z velkého sebepozorování :grinning: Vydfž a dej jim šanci :wink:
@kajka_37 - no v každém Caru je to jiné viď.V Pronatalu si máš udělat test až 3 týden po a pokud je pozitivná objednat se na UTZ a jinde jdou holky hned 14 DPO na krev
to čekání je nekonečné...
@marlenee to je pravda... jiný CAR jiný mrav... tak tam zítra zavolám a uvidíme co mi řeknou... :slight_smile:
12. apr 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okurkaa - a při prvním těhu jsi byla taky po IUI?Já po prvním IUI měla úplně všechno - píchání a bolení břicha,citlivá prsa,snad i pachy mi vadily :grinning: prostě se nesmíme tak pozorovat a hlavně myslet pozitivně :slight_smile:
v pátek jdu na 2IUI tak říkám to vůbec prožívat nebudu!
12. apr 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee To si taky rikam, hlavne se nepozorovat. Ale nejde to. Byla, ale mela jsem stimulaci. Cekala jsem po ni trojcata, tak jsem ty priznaky mela asi rychleji a vestsi. Ted chodim v prirozenem cyklu, protoze jsme mela potrat dvojcat v II.trimestru, tak uz vime, ze je nezvladnu. Drzim palce :slight_smile:
12. apr 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okurkaa - v přirozeném cyklu myslíš,že jsi nestimulovala žádnými léky?
Fíha trojčata a pak dvojčata?tak to by bylo tvoje třetí otěhotnění?
12. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 Dekuju, ja nevim, proc mam pocit, ze uz me musi strasne bolet prsa, jinak ze je to v haji....Tak nezbyva nic, nez cekat.
12. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okurkaa to je to pozorování....nesmíš to tak přehánět... i když to říká ta pravá :grinning:..dej jim prostě šanci....
12. apr 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 No, ja se posnazim, i kdyz je to opravdu tezke. A kdy te zacaly bolet prsa?
12. apr 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ne, ty trojcata priroda zredukovala na dvojcata, ale stejne to nevyslo. Jinak uz jsem mela jednou zamlkly potrat. Ano, vubec nicim nestimuluju.
12. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 :grinning: :grinning: :grinning: mám odpolední, tak chrním ráno :grinning: :grinning: jinak gratuluju k sílícím čírečkám, vypadá to nadějně :wink:
12. apr 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 děkuju, taky doufám, že bude vše v pořádku, uvidíme v úterý, dám vědět :wink: :dizzy_face:
12. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okurkaa víš, co, já těžko můžu říct, co je těhu příznak, protože beru Utrogestan....být tebou, zvláště potom, co máš za sebou, zkus se prostě nepozorovat, zbytečně si přiděláš problémy....:wink: ale držím palečky, ať ti to všechno vyjde a konečně máš v náručí to vytoužené zlatíčko...

@clloi jo tak to jo...a jak je jinak, ve 12tt?....Jinak děkuju, taky se mi moje // moc líbí :slight_smile:
12. apr 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 Ahojky já taky nic po IUI neberu
12. apr 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 Potichounku gratuluju ale jak jsem koukala na testíky jak krásně sílí tak si myslím že se ti to povedlo :grinning:
12. apr 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee Ahojky stimulovala jsem clostíkem ale teď už jsem ho měla naposled nemůže se dávat furt i když zabírá ale já doufám že už nic potřebovat nebudu zítra v 11hodin se určo zadaří já v to moc doufám :grinning:
12. apr 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 Já mám taky vždycky největší jen jeden folík to je asi normální :wink:
12. apr 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok