• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
já byla na tom plynu a to taky nebolí ;)
13. apr 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 fakt plyn?
13. apr 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj zavedou ti dovnitř umělohmnotnou hadičku a pouští do tebe plyn a stetoskopem dr poslouchá jak probublává... pokud je vše ok, může se ti pak motat hlava a bude tě pobolívat pravé rameno... ;) ale ic hroznýho...za ten dobrý výsledek to stojí :slight_smile:
kde že si na CARu?
13. apr 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 U Apolinare.
13. apr 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 to já taky ;) tak to bude tím plynem :slight_smile:
13. apr 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 To je teda nazev.. Tak to si mne uklidnila, diky :slight_smile:
13. apr 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 aha :slight_smile: Notak to jsem na to zvedava :slight_smile:
13. apr 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 nemáš vůbec zač :wink: Hycosy není plyn, ale tekutina a nejčastěji se to dělá v carech takhle.
13. apr 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já když k Apo volala a ptala se jakým způsobem to budou dělat, tak bez váhání řekla plynem (kymoinsuflace) a takovým tonem jako co se vůbec ptám :D
13. apr 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Vetsinou se snazim z ordinace odejit co nejdrive, tak pak nic nevim.. :frowning2:
13. apr 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky! Tak už to mám za sebou paní doktorka říkala že jsou spermouškové pěkně čilí že lítaj sem tam :grinning: Tak doufám že už se tentokrát některá chytne. Tak a teď už jen čekat :wink:
13. apr 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Jkobychom vsechny mely lekarske vzdelani z oboru genekologie-porodnictvi :grinning:

No, ja na "prvni" navsteve sla na utz ve 12.dni,nerekli mi k tomu ani prd, co na tom utz vidi,jen... notak pozitri si prijdte na inseminaci a pak dystak pruchodnost a IVF.... ze si mam dojit do lekarny pro lek, s tekutinou to smichat a ma mi to nekdo pichnout... Coz bylo tolik info najednou. Nemela jsem ani paru o cem mluvi :unamused: Byla jsem tam tak 7 minut! Ale sestra se me zeptala jestli chci jeste neco vedet. Zopakovala mi znovu to co s tim Pregnylem. Prislo mi, ze se me chtej docela dost rychle zbavit, ale ja jsem taky chtela rychle pryc :wink:
13. apr 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 To je normální, já ho bedlivě poslouchám, ale jak bouchnou dveře, tak vím prd a jsem ráda, že si to nesu domů na lístečku napsané :grinning:
13. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 Do jakého CARu chodíte?
13. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 K Apolinari.
13. apr 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 a jinak jste tam spokojení?
13. apr 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 mě v Gestu taky nejdřív dělali průchodnost a pak až IUI. Bez průchodnosti to tam nedělají. Ale jiný CAR, jiný mrav, hlavně, jestli jste tam spokojení a máte v ně důvěru :wink:
13. apr 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si taky dycky všecko píšu...a co neřekne dr. tak řekne sestra... :D a co nevím se poradím na diskuzích :slight_smile:
13. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 výbornej postup, taky to tak praktikuju a pokud nevím něco, co vědět nutně nemusím, tak to neřeším :grinning:
13. apr 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :D jednou byl se mnou vevnitř v ordinaci muž a házel milion otázek až mi to bylo blbý... no kolikrát ten výraz dr "bože na co se to ptáte..." :D
13. apr 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule sranda ako moze byt vsade iny pristup. ale mozno je to aj tym, ze som brala Utrogestan a ten MS oddaluje alebo aj vylucuje, ak som to spravne pochopila. Takze tvoje cakanie bude dlhsie.... Pred par minutami som sa dozvedela vysledok, nevyslo to. A to uz som priznaky videla ako "tehu priznaky" a to je asi len telo uplne zmagorene z tych hormonov. Ty mas este nadej, isto daj vediet :slight_smile:)Drzim tuho palce.
13. apr 2011 o 14:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 :grinning: :grinning: :grinning: chudák, se nedivím, já tomu před rokem taky vůbec nerozuměla :grinning:. To zase můj manžel to pojal jinak a nedávno jsem ho o něčem gynekologickém "poučovala" a on na mě: to já vím, to píšou na těch fórech. Jelikož je to ajtík bylo mi divné, kde by k tomu na těch svých fórech přišel, tak se ptá a na jakých prosím tě? :confused: A on, no těch je spoustu, e-mimino,...., .... , .... Takže on normálně v práci brouzdá možná i po koníkovi, aby tomu rozuměl :grinning:
13. apr 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Zatim jsme tam byli vlastne 2x
13. apr 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to je dobrej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leeena_4 Tak to mas boziho muze :grinning:
13. apr 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 jaaaj bezbolestnu MS zavidim. Ja si to kazdy mesiac paradne odtrpim. Hlavne nech ta tvoja nepride! :slight_smile:
Uz mam potvrdene, ze moje 1IUI nevyslo.....Bohuzial. Mne Dr.vysetrenie na priechodnost vobec nenavrhli, ale asi to ani nejdem riesit. Velmi sa mi i tak do toho nechcelo. Dohodli sme sa na 2.IUI a ak nevyde ani to odporucili hned IVF. Takze priechodnost nepriechodnost pristupila som na ich a rozhodla som sa radsej pripadne vyhodit peniaze za druhy neisty pokus, ved mozno tak ci tak skoncim na IVF a tam na priechodnosti nezalezi. Skor ma desia protilatky, robili ti na ne nejake testy? U mna je zatial problem v cervikalnom hliene a v tom, ze v nom nasli vsetky spermie mrtve, takze nejake protilatky tam zrejme su?Lebo ak ide o ne, zrejme by bolo aj IVF zbytocne.....Ci?Mate niektora podobnu skusenost?
13. apr 2011 o 15:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - jo tak to je hustý :grinning: samovzdělávání na netu!!!!
@kajka_37 - takovou zkušenost mám taky zavřu dveře ordinace a vzpomínám o čem jsme vlastně mluvili :grinning:
pak sjíždím net a pochytávám rozumy
@ivavec - tak super,že jsou spermijky čilý hlavně aby tam bylo vajíčko a budem držet palečky!!!!

Hele holky dá se vůbec při IUI zjistit jestli vypadlo vajíčko z těch folíků?
13. apr 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Spis je vtipne, ze mne vysetruje dr. stejne stara jako jsem ja sama :slight_smile:
13. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee No tak to by mě taky zajímalo. Ale od rána mě pobolívala pravá strana a ten velkej folik jsem měla právě na pravo tak jestli to bylo ono. U předešlích IUI mě to nebolelo tak já neví
:frowning2:
13. apr 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec - no to pobolívá protože proběhla ovulace když sis píchla Pregnyl nebo Ovitrelle,ale otázkou je jestli když proběhne ovulace jestli vždy vypadne vajíčko.Musím se na to v pátek zeptat.
Jestli může folikul růst i kdyby v něm vajíčko nebylo?
13. apr 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok