IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
backorka
14. mar 2012
@irsina83 muzik ma slabsi matros 🙂 tak to je super ze sa vam podarilo na prvykrat 😃
irsina83
14. mar 2012
@backorka ja sa tesim, ze Vam sa podarilo, je to uzasneee x-) x-) x-) x-) u nas je problem vo mne a u vas v mm ale hlavne je, ze sme to zmakli 😉 😉 x-) x-) x-) ktory dpo si??? ja 12 😉
backorka
14. mar 2012
@irsina83 ja som dnes 14dpo, ale podla hcg som asi zahniezdila dost neskoro... ty uz si bola na krvi alebo len testik si mala pozitivny?
Ja sa este neviem naplno tesit, az v pondelok.... snazili sme sa skoro rok...
irsina83
14. mar 2012
@backorka ja som nebola na krvi, idem na buduci tyzden, zatial testikujem a ciarka silnie 😉 zistila som to pred dvomi dnami...uzivam duphaston 3x denne a dufam, ze na utz nieco uvidime 😉 ani ja sa este tak netesim, este mi to nedochadza...skor sa bojim 😉 som stastna, ze sa vam to podarilo x-) x-) x-)
backorka
14. mar 2012
@irsina83 ja mam utrogestan.... a vies kolko si mala folikov? lebo si mohla mat po clostile aj viac 😉
ukaz fotku testiku 😉
jovanka81
14. mar 2012
@tyrkis nuz ja som to vsetko nechala na toho hore 🙂
irsina83
14. mar 2012
@backorka mala som jeden ale zato poriadne velky 32mm...idem ich odfotit po kope 😉 pridaj ma do vasej sukromnej skupiny 😉
irsina83
14. mar 2012
@backorka si tu moja????
backorka
14. mar 2012
@irsina83 som tu, ale uz pomaly idem do hajan.... prepac, nemozem ta pridat, sme tam uz niekolko mesiacov zohrana partia a dalsie clenky neberieme, taku mame dohodu 😃 😃 😃
irsina83
14. mar 2012
@backorka ok ja som to chcela kvoly tej foto. lebo sem ju davat nebudem 😉
irsina83
14. mar 2012
@backorka drzim palce, dobru noc...
lucia2431
14. mar 2012
@adelkaurso tak držím palčeky aby to druhé iui už vyšlo 😉
backorka
14. mar 2012
@irsina83 viem ze si chcela kvoli foto, skoda ze sa nedaju poslat cez IP... inak, testy ti silneju zo dna na den alebo kazdy druhy den? Dobru 😉
annavi
15. mar 2012
krasne slnecné ranko vam prajem babulky... 😉 ja som nejaka nachcípaná..chytila som to asi od manzela...tak tu sopllííím, vykychujemmm :-| teplotka zatial takto..som zvedava ako to tento mesiac dopadne.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
lucy130881
15. mar 2012
@annavi dobre ranko aj tebe. tak sa len rychlo uzdrav. 🙂
annavi
15. mar 2012
@lucy130881 no moja tak cajikujem ...ale dnes je tu aspon klud v praci tak sa mozem kuríírovať... 😉
lucinkacinka
15. mar 2012
@dadenka111 Ahoj ano som tu nová a chcela by som tam byt 🙂 Bola som 12.3. na 2.IUI.dakujem
lucinkacinka
15. mar 2012
@kathy1 Uplne som myslel že je to všade rovnaké,no bohužial máme to najbližšie aj ked cestujeme ešte hodinu a pol...no ale čo by sme neurobili však 🙂Inak sme sa o tom spriatelom aj bavili,že nám sa to ešte dá ale určite je kopu párou ktorým by to pomohlo ale nemaju nato 😞
lucy130881
15. mar 2012
@annavi najlepsie by ti bolo doma v postielke 🙂
lucinkacinka
15. mar 2012
Ahojte baby,tak ja 3 dni po 2.IUI,viem je to ešte málo ale ja som jak drevo ja vobec nič necítim 😞tak isto ako pri 1.IUI,ani som o nej nevedela a ani po tom celé 2 týždne...a teraz tiež nič.Po prvej som akurát neviem prečo bola strasne nentavá 🙂padala som,bola som samá modrina a chrasta,hrozné,všetko mi padalo z ruky,rozbíjala som,kedže pracujem v kaviarni tak to bolo dost zaujímavé 😃
annavi
15. mar 2012
@lucy130881 no to ti poviem...rano sa mi tak nechcelo z postele... :-| ale aspon to slniecko mi dodava energiu... 😉
lucy130881
15. mar 2012
@annavi to mas pravdu slniecko dodava energiu . ked clovek ked ma chripku tak je taky slaby . ja som mala chripku hned po iuicku ale taku ze ma to polozilo do postele.
radosska
15. mar 2012
@lucinkacinka ahoj, aj my chodíme do MT do Heliosu.. asi budúci týždeň ideme druhýkrát na IUI.. držím palce, určite Vám to tentokrát vyšlo.. 🙂
lucinkacinka
15. mar 2012
@radosska juj moja dakujem,bodaj by si mala pravdu 🙂 aj ked si to ani neviem predstavit.Budem ti držat palce ja som pri tejto druhej ani nejako nič nezaregistrovala bolo to velmi rýcchle.Ku komu chodíš,ja ku dr Gaťovej.Inak držím ti palce 😃
radosska
15. mar 2012
@lucinkacinka my chodíme ku Krajkovičovi, ale IUI robí Gaťová.. a odkiaľ si, ak smiem vedieť? 🙂 ja dúfam, že tentokrát nám to vyjde, lebo prvýkrát som nevedela čo ma čaká, bola som nervózna a vystrašená, čo s abude diať.. teraz to už vezmem športovo a s kľudom.. 🙂
lucinkacinka
15. mar 2012
@radosska Ja som Z PE a ty?No ja sa teraz nesledujem ale prvý mesiac som s stále sledovala 🙂teraz mam vela roboty tak nestíham.Inak je to v tom heliose síce drahé ale doktory a aj všetci ostatný su strašne milí a všetci su tam perfektne zohratí.
annavi
15. mar 2012
@radosska moja presne takto som aj ja prezivala prve IUI..druhe uz islo akokeby nic... 😉 x-)
annavi
15. mar 2012
@lucinkacinka @radosska inac baby kolko platite za IUI?
kathy1
15. mar 2012
dobre ranko koceny,ale ste toho uz popisali, tak zavcasu 😃 @lucinkacinka hihi aka nahoda aj jasomz PE 🙂
kathy1
15. mar 2012
@annavi ja platim 100€ a myslim, ze aj @lucinkacinka aj @radosska chodime vsetky do heliosu. No mala som take nervy este aj ten kateter a hadam aj striekacku si dali zaplatit platili sme totiz 100,65 centov