IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kenya83
10. máj 2010
No vieš čo? To Ťa môže poraziť z takého centra ]-( Ale neboj bude dobre, verím tomu 😉 😉 😉
hopie
10. máj 2010
kenya.. no bola som na pokraji vraždenia tento mesiac....ale už je dobre.....uz sme sa doma ukludnili...nahoršie je za nami 😉
kenya83
10. máj 2010
No tak uvidíme ako to zajtra dopadne...držím palce 😉 😉 😉 CMUK
hopie
10. máj 2010
kenya

dakujem mojka :-o , vy stále čakáte , že na schválenie...

Naša Monuška to má už asik za sebou....
kenya83
10. máj 2010
No stále čakáme už sú to 3 týždne skoro, tak rátam že za nejaký ten týždeň sa už ozvú 😉

No už to má asi za sebou micka naša...myslela som na ňu 😉Teraz už možno vyspáva narkózu a potom šup domov a na koňa 😃 😃 😃
hopie
10. máj 2010
kenyA .. staale to cakanie.. to je hrozneeee... ked nie na mrchu , tak na ziadost

no nech sem len pekne rychlo pride .... som velmi zvedava na vysledky, stiskat tu pasticky
lisetta
10. máj 2010
drzim palce micke aj monike 🙂 no ja som po narkoze nevedela ani poriadne rozpravat 😃 moj mn mi hovoril ze musi kupit slovnik pre babätka lebo mi nic nerozumel 😃 co hovorim..
kenya83
10. máj 2010
No aj Ja som zvedavá ako dopadla...dúfam, že bude všetko tak ako má byť 😉

Lisetta micka je Monika to sa tak niekedy voláme 😃 😃 😃
hopie
10. máj 2010
😃 😃
lisetta
10. máj 2010
😃 😃 tak dobre dostali ste ma 😃 tak sa opravujem monike a maticap
kenya83
10. máj 2010
😃 😃 😃 Lisetta nič to aspoň som sa zasmiala 😃 😃 😃 Však Hopie?
hopie
10. máj 2010
no zlepšila mi babulka naladu 😃 .. zlatááá 🙂
bobi3
10. máj 2010
ahoj kenya :-o tak prvú konzultáciu v Iscare mám 25.5., potom rátam cca mesiac, kým schvália žiadosť, takže ak by všetko šlo ideálne, v júli stimulka 🙂
bobi3
10. máj 2010
ja sa len presúvam o riadok vyššie 😃

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI hopie-1IUI negatívne-25.3., 26.4.2IUI
slavka32 - 1.IUI 6.4. negat, skusime dalsie v maji
alabu- 28.4.2010 - 1.IUI (dufam aj posledne)
sedmitecka - 1. IUI bude v květnu, čekám na menses a pak stimulace menopurem
hopie- 25.3.-1IUI neg., 26.4.-2IUI
misha1009 - 27/4 - 1.IUI
vendulak - 1.IUI únor neúspěšné, 2. IUI březen pozitívne, ale duben missed ab. a revize
lisetta - začína prípravu na 4. IUI

♥♥♥ Tehulky po iui ♥♥♥ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶

ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov - Timur a Maxim
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne - Dievčatko - Sarah
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne - chlapček - Martinek
terasa - 1. IUI - pozitívne - chlapček
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
Snow.angel - 1 iui pozitivní
uyuy – 1. IUI pozitivne

♣♣♣ Čaká nás Laparoskopia ♣♣♣

v555 - 19.04. - laparospokia a v máji IUI - úspešné
maticap. - 11.5. laparoskopia ...
Monika - 10.05.2010 - laparoskopia
makinka- máj laparka
baby2 - cca 10 laparka a potom 4IUI.....

♠♠♠ z IUI na IVF ♠♠♠ ☜ ☞

marad - 05/2010 2. IVF
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, 3.IVF opět se nepodařilo, snad po dovolené v září 2010
dasty - 2xIUI negativní, 6.5.utz+krev a dostanu injekce na stimulku-krátký protokol
delf- stimulka od 4.5.píchám puregon 2x denně+ prášek
sliver - 5.2. a 6.4.neúspešné IUI, príprava na IVF
Kenya83 - 2 IUI - negatívne 21.4. podaná žiadosť na IVF
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - po dovolené IVF - srpen 2010
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
Sobcek - 1. IUI skončilo ako GEU, 21.4. podaná žiadosť na IVF - čakáme
Iriel - 1x GEU, 1x zamlkle tehu, 1. IUI negativni, 11.5. jdeme podat zadost
Bobi - 3IUI neúspešné, 25.5. žiadosť na IVF

♫♫♫ naše vegeťáčky ♫♫♫ ✌ ✌ ✌

cisielko
a po laparo aj Monika

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
bobi3
10. máj 2010
júj, holky, ale máte tu veselo 😃 ja vás ani čítať nestíham, ja musím aj pracovať ]-(
hopie
10. máj 2010
bobi.. supeer 🙂 , my ideme 28 a menime centrum 😃 (a budem ziadat ivf.... ze by sme sli na stimulku spolu?.))
bobi3
10. máj 2010
hopie, nezlosť ma ]-( ja by som teda bola rada, ak by sme stimulovali spolu, no verím tomu, že ty už nebudeš musieť 😉
u teba sa opijeme už skôr 😃
hopie
10. máj 2010
bobi... 😎 no stale riesim to , ci mi to brzdi utros alebo nie... a k nicomu sa neviem na netu dopracovat... ]-(

no teraz , ze by som si dala do frnaka to mi ver....na ukludnenie.... :-p
bobi3
10. máj 2010
zajtra si dáme, neboj 😃 možno už koľajničky vybehnú 😉 a keby aj nie, pôjdeš s nami do ďalšieho kola, že kenya? 😉 budeme jak tri mušketierky 😃
hopie
10. máj 2010
😃 😃 😃 a mame vobec inu moznost?
nemko
10. máj 2010
baby tak ja som nakupila 6 testov, viem, ze je skoro na testovanie, ale nevadi, bavi ma to 😃 😃 😃 rano budem testovat a uvidime kedy prestane ucinkovat Ovitrelle lebo do dnesneho dna stale na test reaguje, celkom je to fajn pocit pozerat sa na tie // len skoda, ze su z Ovitrelle, ale raz sa dockam skutocnych// a aj vy teda my vsetky tento rok najdeme //
hopie
10. máj 2010
nemko.... teeda .. máš dobrú psychiku......
nemko
10. máj 2010
hopie po 4 rokoch snahy? uz som odolna 🙂
baby2
10. máj 2010
hopie mne utros predlzi mrsku do tych 5 dni, ale krv ak ti uz len den meska by mohla byt uz jasna. krvny test ti spravi kazdy gyn , cca 6 eur
hopie
10. máj 2010
nemko.. to je ina....ale aj tak.... ja by som nemohla...pregnyl je sfinka.....me teraz vysiel pri prvom IUi este aj 14DPO, takze sme zacali verit ... no a potom uz nic....hrozne blby pocit.. teraz ale pregnyl pri 2IUI v sebe nemám...
hopie
10. máj 2010
baby2... ale aj cez utroš nakoniec ten menzes prist musi , že?som si hovorila , že to predsa nemože úplne menzes zablokovat. ked zena nie je tehu a bola ovulka
nemko
10. máj 2010
ja mam ovitrelle pregnyl mi nechceli dat, mne menzes prisiel cez utros ked som bola na IVF aj ked s meskanim, ale dorazil az potom so vysadila utros...
ja testom neverim, ale aspon som kludnejsia ked si ho spravim 😃 asi chore, ale je to tak 😃 ja budem verit az ma to prvy raz kopne a potom zacnem uuuuplne verit az porodim lebo to je strrraaasne daleko a je kopec veci co sa moze stat a celu situaciu zmenit....
teraz snivam sen a zit ho budem az bude to male babusko plakat doma v postielke - a zdrave!
lisetta
10. máj 2010
hopie moze aj nemusi v ustrosi su hormony ktore napomahaju maternici na udrzanie plodu a tym aj moze zabranovat ze mrska nemoze prist,preto sa ide na krv a ked nie je potvrdene tehotenstvo tak sa vysadi a to trva priblizne 3 dni zavisi od hladiny hormonov v tele kazdej zeny je to inaksie
bobi3
10. máj 2010
hopie, podľa mňa aj cez utroš mrcha dorazí... alebo tak ako napísala lisetta, to sa mi zdá múdre :-p

a inú možnosť nemáme, to je fakt 😃
hopie
10. máj 2010
no hladala som a citala cely den ,prace som dnes nemala moc a jedine na co som prisla u toho bolo , ze som sfutrovala cele balenie bompariek 😃 no katasrofa

Začni písať odpoveď...

Odošli