IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kaciatko81
19. máj 2010
ahojte 🙂
bobi, mne dali ako prve jedlo po laparke maso, knedlu a kapustu 😃 ale fornetti sme nesmeli lebo naduvaju... ale ja nemozem na nemocnicu povedat nic zle...
cisielko, neboj, 3dni zvladnes, ved so mnou si zvladla skoro 2 tyzdne 😉
cisielko
19. máj 2010
Ránko

Maticap..xixi krsáen si to opísala v tej nemke, že dovolenka..no ale aj tak si ma neukecala :-p 😃 ale nevadí, uvidím čo mi dne povedia v centre ak treba ísť pôjdem..takže výsledky boli ok?

Delf...silno držím palce aby sa bublinky riadne zahryzli 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Bobi, segedín zbožnujem 🙂
cisielko
19. máj 2010
Kači..to by som brala tiež, jasné zvládnem lebo ti nedám pokoj a budem si stebou písať, volať mailovať 😃
katkaajurko
19. máj 2010
posielam slniecko aj do NR,hadam dorazi,kukala som predpoved po hodinach a ze dazd na obed - 8-( hadam nebude
kaciatko81
19. máj 2010
cisielko, ved tak ako ja s tebou nie? a neboj, tebe to ubehne rychlo...
bobi3
19. máj 2010
kači, ahoj 🙂 a nebola si náhodou na Antolskej? tí sú v jedálničku po operáciách experti 😃

cisielko, dnes sa dozvieš, že čo ďalej? držím palčule 😉
maticap.
19. máj 2010
bobi, ja som mala po laparke na veceru dietnu polievku - taku istu ako vecer pred laparkou a bola tak strasne, ale strasne dietna, ze som ju radsej nejedla..a dala som si horuci nemocnicny cajicek s delisou - mnam - mnam :-p .A na druhy den sme mali k masu a zemiakom hrasok.... no tiez sila - ale na ten seged to nema x-)
maticap.
19. máj 2010
cisielko, hej, vysledky mam vyborne - vsetko je v norme, vsetko je priechodne, vlastne ma len "zvnutra" popozerali a nechali tak. Akurat teda, ze este stale netehotniem.... no ja si myslim ze po: a) cely problem je iba v mojej hlave - tak po tom tuzim, az to skratka nejde a nejde; alebo: b) imunologia - resp. alergia na mm spermie.... preto som sa vypytovala na tu Prahu. Mne moja gyndoska spominala nejaky labak (alebo co to bolo) v Blave. No plan je teraz taky, ze mame sa dva - tri mesiace snazit sami doma bez stimulacie a ked nic, tak asi ta imunologia alebo rovno IVF. Horsie je, ze mm musi ist sluzobne prec na take dva mesiace.... tak, a potom vypni hlavu a nic neplanuj a nemysli na to - sak to sa nedaaaaa ]-( 😎 :-p
kaciatko81
19. máj 2010
bobi, ano, na antolskej... ale inak to bolo v pohode, sestricky aj lekari ok, nemozem sa stazovat...
maticap., mne dali az obed na druhy den. ale nastastie mm doniesol pred tym piskoty, tak som chrumala...
katkaajurko
19. máj 2010
maticap- ten prispevok je presne ako o mne 🙂 do bodky okrem tej sluzobky 🙂
bobi3
19. máj 2010
kačiatko, hej, hej, Antolská je super, ja som bola tiež veľmi spokojná, až na ten segedín 😃
monika0001
19. máj 2010
cisielko - kvôli bábu zvládneš 😉
lisetta
19. máj 2010
cisielko neboj zvladnes to ved kolko zien je v nemoske na risikovom ,moja kamoska tam bola od 4 teho mesiaca az do konca a teraz sa tesi z babätka lebo to stalo za to,tak si povedz ze to robis pre neho 🙂 🙂
monika0001
19. máj 2010
ja sa nudím..

kenya čo robíš?
bobi3
19. máj 2010
moni, a dnes nič dobré nevaríš? :-p
monika0001
19. máj 2010
bobi dnes nie. včera sme si varili na dnes perkelt 😉
kenya83
19. máj 2010
Monika ja akurát varím "májovkovú polievočku" z čerstvých májoviek, ktoré sme boli nazbierať 😉 A druhé budeme mať zemiakové placky...mňam, mňam 😃
A ináč nič leje tu ako z krhly ]-( ]-(
A vy čo idete dnes robkať???
bobi3
19. máj 2010
tak niečo upeč 🙂 to ja robím strašne rada, aj včera som piekla, také mini koláčiky z ovsených vločiek... a boli suprové :-p píšem, boli, lebo ostalo už len pár :-|

či stále rozmýšľaš nad tými oknami? 😃 no ja ťa neodhováram... 😉
bobi3
19. máj 2010
kenya, to slniečko stále nedorazilo? no kde sa fláka ]-(
a žiadosť stále nič? =-)
kaciatko81
19. máj 2010
bobi, a nenapises recept? 😃
kenya83
19. máj 2010
babky musím sa Vám pochváliť akú nádhernú budeme mať novú kúpeľnu. Tento druh obkladu budeme mať, ale príslušenstvo a interiér bude úplne iný. Akurát nám robia 3D vizualizáciu 😉
monika0001
19. máj 2010
vyzerá že bude pršať a to by ma porazilo keby ja sa naťahujem s oknami a potom zaprší.. ]-(

kenya - juj zemiakové placky by som si dasla.. ale nemôžem.. |-|

bobi - noo.. daj...
monika0001
19. máj 2010
kenya - paráda.. aj my máme zelenú.. 🙂
ale tmavšiu.. 🙂
Krásna bude vaša kúpelnička... x-) x-)
kenya83
19. máj 2010
Bobi nie nedorazilo sakra ]-( Prší tu ako z krhly...najhoršie je na tom, že sme bez strechy a chlapi nemôžu robiť kvôli ďaždu. Už ma ide z toho poraziť, už nám začínajú vlhnúť steny. Dúfam, že sa im to podarí do konca týždňa dať pod strechu 😉

A ešte stále nič , ešte sa neozvali...čakám každú chvíľu 🙂
bobi3
19. máj 2010
kenya, moni, aj my máme zelenú kúpeľku 😃 a peknú budete mať, veru 😉

no dobre, keď ináč nedáte:

1 vajíčko vyšľaháte s 50g cukru (ja som dala 30g jačmenného sladu a 20g hnedého cukru) + 70g rastlinného tuku (na pečenie)... do tejto zmesi primiešate 100g vločiek + 100g hladkej múky (ja som dala špaldovú), 2čl kakaa a 1čl kypriaceho prášku. Spracujeme tuhšie cesto, necháme postáť 30min v chladničke... Potom tvoríte kôpky na plech (vystlaný papierom na pečenie) a upečiete pri 220C asi 15-20 minút. Z tohto množstva vyjde asi 20 koláčikov. Sú fakt mňamkové :-p Skúste.
cisielko
19. máj 2010
Kenya, vyzerá to super, zeleníá je moja oblúbená farba 🙂

Maticap..tak to je dobre, že je to ok...ak máš teda čas tak sa objednaj do Prahy, ved ak sa ti odarí do vtedy tehu tak tam zavoláš a uvolníš termín a je to 😉

Kači, Bobi..sa máte, ale ja nič nejdem predbiehať ,, uvídime čo dnes povedia 😃

Moni 😃
kaciatko81
19. máj 2010
bobi, tvoje recepty poznam, takze urcite skusim a verim, ze budu chutit... neda sa tam pridat povedzme nasekane oriesky, nasekanu horku cokoladu, susene ovocie?
kenya83
19. máj 2010
Cisielko veď vy dnes idete na konzultáciu, či nie???
monika0001
19. máj 2010
nazvala som si to ako Bobine mufinky 😃
cisielko
19. máj 2010
Júj ja nemusím sladké ani pečenie, takže nič pre mňa..už ked piecť tak slané veci, ako pagáče a podobne to je mňam 🙂

Kenya, áno ideme pooobede 🙂