Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ivf 2020 február.

IVF
bozidaratrppp
10. feb 2020

Ahojte plánujete ivf ja .

bozidaratrppp
autor
10. feb 2020

Ja už picham 5 deň injekcie . Menopur

bozidaratrppp
autor
10. feb 2020

Do akého sanatória chodíte bola by som rada ak by sa k diskusii pridali . 🌝🌝🌝🌝

cilimata
13. feb 2020

@bozidaratrppp GF ... aj ja 5 den benfola a Menopur .. druhe ket .. prvé nevyšlo chodíme do Gynfiv ale nie sme spokojní

bella1303
13. feb 2020

Ahojte,chvela by som sa spytat ked ste stimulovali pred ivf mali ste aj neaky vytok? Mam od vcera ale len taky ozaj jednorazovy(vcera a dnes) taky ako pri ovulacii ale troska viac . Zajtra idem na posledny ultrazvuk pred opu tak sa nato spytam ale chvela by som uz teraz vediet ci je to normalne. Dakujem

kolesna
13. feb 2020

Ahojte, mám vybrané lieky na ivf zilina z 9/2019, všetky v expiracii, ak by ste mali záujem ozvite sa mi

andreika23
15. feb 2020

12 den som mala opu...zacala som pichat 3.2.a teraz nemozem spat lebo sa bojim co mi rano povedia.😔🍀🍀🍀✊✊✊

smejulinko
16. feb 2020

@bozidaratrppp ahoj
My plánujeme ísť na prvé IVF, mame to už schválené. V stredu ideme na konzultáciu a ideme sa na všetkom dohodnúť. Mame aj za sebou IUI len žiaľ neúspešná. V našom prípade nám nič nezistili sme úplne zdraví s manželom, ani na genetike ani na štítnej že je všetko v poriadku čo by malo brániť k otehotneniu. Len nejaké protilátky na štítnej ale že to je nič.
Inak hormonálny profil taktiež v poriadku. Ale rozhodilo sme že vyskusame IVF lebo mame dosť rokov ja 33 a manžel 37 rokov dúfam že v našom prípade príde príde ten zázrak. ❤️
Lebo dietatko je dar od Boha 🍀
Kam chodíte vy do akého Centra ? My do Heliosu MT

tinus16
17. feb 2020

@bozidaratrppp my do Gyn-fiv. Aky mas protokol?

lucilalu
18. feb 2020

Nepotrebuje niekto gonal?ak ano piste ss

rosalien
18. feb 2020

Ahojte , ja som absolvovala tento mesiac prve negativne ket 😞 este mame mrazacikov, tak aspon tym sa ukludnujem. Vam, ktore cakate este na vysledok drzim velmi velmi palce💪🏼

andreika23
18. feb 2020

@rosalien je mi to luto,na druhy krat Vam drzim palce 🍀🙏

rosalien
18. feb 2020

@andreika23 dakujem moc 🙂 no mohla mi dnes zavolat najlepsia kamoska ze je tehotna? To je velka skuska teraz pre mna sa s nou tesit 🥺 chapete vsak..ona o mojom ivf nevie..nechcela som aby si robila starosti

nany1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreika23
20. feb 2020

@rosalien poznam to velmi dobre..musime mat silu zdolavat taketo informacie...

rosalien
Včera o 09:22

@andreika23 to ano..prajeme a bude nam dopriate 😊

wewe14071990
Včera o 09:58

Ahojte..my ked stihneme tak tiež tento mesiac. Ziadost mame podanu, ideme na to 1x. Viete mi povedat, ze ako sa dozviem ze je schvalena ziadost? Uz teraz sa tesim,zaroven bojím.uz zacinam pichat cetrotide

nany1980
Včera o 15:09

Ahojte, schválenie žiadosti príde normálne poštou... Aspoň mne tak prišlo minulý rok. No už som samoplatca. Vek nepustí. Utorok som mala vklad 2 blaskocytov... Hádam druhý pokus bude úspešný. I keď po utorku mam zmiešané pocity z toho všetkého. Bol to náročny deň na psychiku a stále som to nerozdychala. Zlá skúsenosť, napraviť ju môže naozaj len to, že by to vyšlo. Potom poviem áno, asi to tak malo byť... Inak neviem ako si to mam vysvetliť keď kvôli ich chybe je všetko inak, ako málo byť.

majoranka24
Včera o 16:28

@nany1980 V centre urobili nejaku chybu?😟

nany1980
Včera o 16:42

Áno... Rozmrazili mi 5 embryi bez toho aby som im na to dala súhlas... A blastocysty co boli z minuleho pokusu nechali v banke čiže namiesto 2 blaskocytov, ktoré som pôvodne chcela na vklad mi vkladali dva nové z kultivacie a 3 embrya vraj uhynuli hoci sa vyvíjali vraj poriadku a boli krásne. No počas transferu nastali dáke komplikácie, celé sa to v ten deň mlelo a bolo čudné a nejak si myslím, že aj tam sa udialo niečo.. Mam v sebe ten pocit... Nechcem byť paranojik. No neviem vysvetliť prečo to tak cítim... Stratila som k nim úplne dôveru a jedine čo by to mohlo napraviť je ak výsledok bude pozitívny. Ospravedlnenie bolo, nemusela som platiť predĺženú kultivacie pri tých 5 embryí ale nabudúce si ju vraj zaplatím. Čiže celé zle. 😔😔😔 Mala by som byť happy a veriť a ja namiesto toho mam v sebe stále otázky a zlosť no nič s tým neviem spraviť. Má vôbec niekto podobnú skúsenosť?

majoranka24
Dnes o 12:57

@nany1980 To je hrozne!!!😠 Ako sa mohli takto pomylit??? A tych 5 embryi si mala zmrazenych spolu? Aj tak ti 5 emryi vkladat nemohli. Mozno z nich vybrali 2 najlepsie a ostatne nechali odist.😟

pipina00
Dnes o 13:30

To ako mohli rozmraziť🤔keď každé embryo by malo byť na slamke len po jednom😮 teda aspoň mi tak máme každé má svoju slamku aby sa nemuseli rozmrazovat všetky🤔

nany1980
Dnes o 13:50

Ako sa mohlo toto stať si sama kladiem otázku stále dookola... Mam to ako zlý sen... 😔😔😔 Celý ten deň je zlý sen a naozaj jedine čo by to mohlo zmeniť je, že to vyjde. A áno každé jedno embryo by malo byt na 1 slamke. Ja som ich mala 9. No pri prvom pokuse,som si dala 4 embrya na predĺženú kultivaciu... Tam sa dve vložili, aj keď to nevyšlo a dve sa opätovne mrazili na jednej slamke pre ďalší vklad. Ten vklad ich mal byť utoroko a tých 5 embryí malo ostať na ďalší transfer keby druhý tiež nevyšiel. Keby ste vedeli koľko otázok mam v hlave, ako ma to ťaží... Pôvodne som si len myslela, že mali administratívnu chybu vo faktúre. A nie že to je takto. Ja neviem kto im dal pokyn na rozmrazenie 5 embryí a prečo tie dávali na predĺženú kultivaciu a nepoužili sa tie dve, ktoré už boli hotové na vklad. Taka bola moja požiadavka. Nedáva mi to rozum. To že tie tri uhynuli mi tiež príde divné ale viem, že stať sa to môže no ja by som ich dávala rozmrazit postupne nie naraz 5... No už tu možnosť nemám... 😔😔😔 Musím veriť, že tie čo sú vo mne sú tie pravé... No po tom všetkom veriť ťažké... O 10 dní mam prvý odber krvi.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli