IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

taella
9. jún 2008

chcela by som vás opýtať , či je tu nejaká bacuľka , ktorej vyšlo IVF 🙂

fedra
9. jún 2008

taella ... su aj v ceskej teme ... neboj.

taella
autor
9. jún 2008

no dúfam že sa nejaké ozvú 😉

mirica
9. jún 2008

taella - mne vyšlo - len sa priprav na to , že priberieš už počas stimulky -ja som pribrala 8 kd

fedra
9. jún 2008

ja som za minuly rok /teda od zaciatku co sme zacali chodit na IUI a zacali do mna pchat hormoniky vsetkeho druhu/ pribrala 12 kg ... teraz stimulujem na IVF a to sa uz radsej ani nestaviam na vahu 😝

mirica
9. jún 2008

teda upresňujem - za tri stimulky - 2 krát IUI + raz IVF - tada od júla 2007 - do novembra 2007, potom sa podarilo tehu a do teraz som pribrala ďaľších 19 kg - som teraz na váhe 105kg 😀

fedra
9. jún 2008

miri ... kaslat na vahu ... len nech su chlapcekovia zdravucki

taella
autor
9. jún 2008

váhu budem riešiť po pôrode , ja len chcem vidieť či to vôbec niekomu vyšlo , ale vidím že tebe to vyšlo mirica , tak blahoželám 🙂
S tým priberaním počítam od začiatku IVF, veď sú to hormóny 😀

mirica
9. jún 2008

fedra- aj ja to tak beriem - som najšťastnejší tučko na svete- je mi jedno koľko priberiem - len nech mám svoje batôžky zdravé - len to vyzerá tak , že sú bacuľaté aj bábätká - mali v 30tt+ 1 jedno 1900 a druhé 1850 g 😅

taella
autor
9. jún 2008

mirica a čím si stimulovala?

mirica
9. jún 2008

taella - ja som stimulovala merionalom - ja som mala IVF -soft a potom orgalutran a pregnyl - ja som reagovala dobre (až moc) už pri 2 stimulke na IUI - mala som 4 rovnako veľké vajká - ale nemala som orgalutran - a vajká praskli pred odberom - potom bolo rovno IVF soft - bolo 6 vajok - dávali sme 3 na ICSI a 3 normálne - oplodnili sa tie ICSI - vložili všetky 3- a zostali so mnou 2

taella
autor
9. jún 2008

tak ja si pichám gonal , a tiež budem mať ICSI , tak dúfam , že budú aj nejaké vajká.
Možno sa vám to bude zdať hlúpe , ale sa obávam toho , že kvôli tuku na bruchu 😝 , kde si pichám injekcie sa to poriadne nedostane tam kde má a potom nebudú ani vajká ☹

bianka30
9. jún 2008

talea toho sa neboj lebo pokial viem tak gonal je podkozny a on sa tam dostane aj cez ten tuk.
ja som tiez vacsia ako je zdrave... ale ci mi to vyslo neviem, lebo len od vcera mam jedneho bojovnika vsadeneho spat, tak uvidim az o chvilku. ale kamoska teda obe co sa im to teraz podarilo a obe cakaju dvojicky niesu zrovna anorekticky, su pekne pri sebe takze sa naozaj nemusis bat... drz sa a nemysli na to ... budem drzat palce...

fedra
9. jún 2008

taella ... tak to ta mozem aspon trosku ukludnit ... 😉
Ja som dnes bola na kontrole /pichame Menopur od stredy/ a podla doktora som sa pekne rozbehla. Folici si rastu ... asi cca 8/9ks na kazdej strane, kazdy 5/6mm.
Takze vobec sa neboj ... ked sa to cez tuk prebojovalo u mna, u teba urcite tiez 😉

mirica
9. jún 2008

taella- tak toho sa neboj vôbec- merional je slabý - a mne sa podarilo prvé dni pichať podkožnou ihlou do stehna miesto do brucha - a boli vajká 🙂

taella
autor
9. jún 2008

tak to ste ma babuľky ukľudnili 🙂
bianka ináč držím palce aby to všetko dobre dopadlo 😉

dicinka1
9. jún 2008

bianca kedy robis testik...??????

paraple98
9. jún 2008

Ahojte kočky, mohu k vám?

Já sice stimuluji zatím jen na IUkI, ale už se chystáme na IVF a po 2 letém upravování cyklu Utrogestanem, Clostilem a pod. jsem přibrala z 60 na 80 kg a doktor v CARu mně neustále nabádá abych něco shodila, ale ať se snažím jak se snažím, tak spíš pořád přibírám 😖

paraple98
9. jún 2008

Miricka - ahojky, tak jak se daří? Konečně sae potkáváme znovu v nějakém tématu. My jdeme zítra na 2.IUI, ale vůbec tomu nevěřím...

mirica
9. jún 2008

paraplíčko - ahojky 😵 , musí sa zadariť- musí musí musí . Ináč kedy som nereagovala na merional tak dobre , tak by som tiež skúšala IUI aspoň pol roka .... a pritom zbytočne , lebo moje vajká majú príliš pevný obal a bez ICSI by to nešlo 😔

paraple98
9. jún 2008

Miri - z toho mám taky právě strach, takže my zkusíme jen 3x. Zkusila bych jen 2x, ale přehlásila jsem se k jiné pojišťovně a tak o IVF musím požádat později a v tom případě zkusíme ještě 3. pokus 😉 No ale koukám, už se ti to blíží a mimča jsou teda pěkně rostlá, to je moc dobře 😉

mirica
9. jún 2008

para- no moje mimčá su "přerostlé" ani doki sa to moc nezdalo 😖 , ale ja som si povedala , že tak budú väčšie a nebudem sa stresovať , však aj Maťko mal 4090 g, keď sa narodil 😅 budú skrátka tučniačiky po maminke 😀

paraple98
9. jún 2008

Mirica - když švagrová čekala maličké, tak tvrdili v den porodu, že má jedno 2,7 a druhé 2,5 kg a nakonec mělo jedno 3,5 a druhé 1,8 😉 Však uvidíš, každopádně lepší větší, než malinkaté 😉

mirica
9. jún 2008

parplíčko - to sa ale dosť sekli 🙄 ....ja sa len bojím , že keď budú moc veľké , tak mi nepovolia klasický pôrod - a ja sa sekcie bojím ako čert kríža ☹

marlenka56
9. jún 2008

Ahojte babullky, rada by som sa k vam pridala ak mozem ?? 😅

marlenka56
9. jún 2008

Miricka a Paraple ahojte babulky moje zlate ...

Miricka tebe sa to krati .... drzim palceky nech je vsetko v pohode 😎

Paraplíčko bojuj a nevzdavaj sa, 😵 ja sa nevzdavam ..... zatial 😀

marlenka56
9. jún 2008

Taelka ku komu chodi k lekarovi, vidím, že si z Ke..

musilka
9. jún 2008

ahojda i já se hlásím. IVF nás čeká v září také metodou ICSI. Můj mudr mi do té doby doporučil zhubnout aspoň 10 kg. Za ten rok a půl braní provery a clomhexalu jsem nabrala úctyhodných 20 kg tak bych aspoň polovinu chtěla sundat. Ode dneška držím dietu sestavenou od dietoložky a cvičím pilates. DOufám že to půjde. Měřím 160 a vážím 75 ☹

marlenka56
9. jún 2008

Nevola sa tvoj manželik nahodu Martinko? 😕

mirica
9. jún 2008

ahojky marlenka - no teba som nevidela už hroooooooozne dlho

tak ako sa vám býva - už máte všetko pekne porobené? Vy ste sa tiež už rozhodli pre IVF -ko ?

musilka - len daj pozor , a všetko s rozvahou - aj príliš rýchly úbytok váhy môže byť na škodu - daj si hlavne pozor aby si papala veľa vápnika ( ten budeš pre dieťatko potrebovať)

marlenka56
9. jún 2008

Miricka, cakame nabytok uz len , uz mame vsetko porobene a hadam do konca roka budeme mat zaskleny aj balkonik, uz mame vsetko porobene. Ako sa mas moja zlata? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre