IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

taella
9. jún 2008

chcela by som vás opýtať , či je tu nejaká bacuľka , ktorej vyšlo IVF 🙂

paraple98
9. jún 2008

Taelka - obsah injekcí se určitě dostane kam má a budeš mít krásné folíky. S tou váhou je to spíš tak, že se říká, že když máš nadváhu, tak vajíčka nejsou tak kvalitní. Ale to je spíš v případě normálního snažení. Ty dávky hormonů stačí na krásné vajíčka i u nás baculek, takže se nemusíš vůbec bát 🙂

taella
autor
9. jún 2008

marlenka , on tam ešte stále pracuje 😉

taella
autor
9. jún 2008

ďakujem paraple , potešila si ma.

marlenka56
9. jún 2008

Tak dobre, len som si spomenula, že odkial ho poznam .... taky znamy ... 😵 a kde ho zaradiť ... a pamatala som si len jedno, že ma meno ako môj manželík 😀

marlenka56
9. jún 2008

Paraplíčko aj mňa 😉

taella
autor
9. jún 2008

marlenka maš IP

paraple98
9. jún 2008

Marlenka - 😉 😀 a v kterém tématu jsi tak dlouho byla, že jsme se nikde nepotkaly ...až teď 🙂

taella
autor
9. jún 2008

inač zvykne prispievať na fore SPLN , tak môžte aspoň pokecať 😀

marlenka56
9. jún 2008

Paraplíčko- Gyncare-Mudr.Herman

Taelka on si ma nebude pamatať 😉

paraple98
9. jún 2008

Taelka - jsem ráda, že jsem tě potěšila, vždyť teď už nás dělí od úspěchu jen krůček a ten nám přece nezkazí nějaké to kilečko navíc 😉 😎 A aspoň budou mít mimísci dobrý základ a budou zdraví a silní 🙂

marlenka56
9. jún 2008

Paraplinko ..... určte nie 😎 nič nas nezastavi 😉

marlenka56
9. jún 2008

Taelka IP

bianka30
9. jún 2008

marelnka dakujem moc krasne...

paraple98
9. jún 2008

Marlenka - super, takže jste na dobré cestě 😉 My ještě zkusíme 2 IUI a pak šup na IVF (do něj vkládám své dlouholeté naděje, tak snad...) A vy jste v jaké fázi?

marlenka56
9. jún 2008

Bianka na to su priatelia, vies ako sa hovori "priateľ prichádza vteddy keď uz cely svet odisiel" takze sa tu musime povzbudzovat ... 🙂

Paraplicko tak do zdarneho konca 😉

babulky ja idem varit lebo zachvilu pride z prace môj hladosko a nemam nic navarene, tak sa zatial majte krasne pridem vcer alebo az zajtra 😉

marlenka56
9. jún 2008

Paraplinko - fáza - ďalsie riešenie ako dalej ... uvidime po 20.6 ako bude dalej doky povie verdikt na co sa mame pripraviť, bojiiim sa trosku toho ... 😒 ☹ 😢

marlenka56
9. jún 2008

ale dala som si zavazok , že 9.5.2009, al 9.6.2009 budem rodiť 😀 ale si fandím čo 😀 😎

paraple98
9. jún 2008

Marlen - neboj, všechno bude ok a určitě vymyslíte něco, co povede k tomu krásnému dvojčárkovanému konci 😉 Tak utíkej vařit, taky mně to ještě dneska čeká, ale až se vrátím z práce 😒

marlenka56
9. jún 2008

jednoducho už buduci rok chem byť mamča ..... 😉 po toľkom trápení si to snád už aj zaslúžim ... už by bolo načase 😉 😀 😀 😀

marlenka56
9. jún 2008

a aj vy vymyslite nech sme vsetky tehule do konca roka !!!! 😀

paraple98
9. jún 2008

Marlen - to je zbytečné podceňování situace, začátkem roku už se nevyspíš a budeš jen prát plínky a chodit s kočárkem na procházky 😉 🙂

marlenka56
9. jún 2008

nie nie pri dobrych vysledkoch a napredovaniach mi vychadza ze musim otehulkovat do konca roka najviac do konca septembra oktobra ... takze buduci rok budem este tehula 😀

marlenka56
9. jún 2008

august, september, oktober - ideálne 😎

paraple98
9. jún 2008

Marlen - aby jsi se nedivila, jak to bude brzo 😉

csilla76
9. jún 2008

Ahooj kocky pripájam sa k vám ak mozem 🙂 som tiez taka pri sebe,od tych hormonov som pribrala jujuj vela ..no necudo....mám po 2 ivf neuspesnych ,koncom leta plánujeme 3 ivf 😉 tak verime te do tretice vsetko dobre 🙂 aj vám kocky drzim palce aby to vyslo 🙂

marlenka56
9. jún 2008

csillkus vitaj medzi nami 😉 ja ta este nepoznam, ale dufam, ze ta pomalicky spoznam ... 😵

paraplíčko no uvidime co povie doky potom 20.6 ... ako dalej ,,,

paraple98
9. jún 2008

Csilla - ahojky, tak to budu moc držet palce, ať to konečně do té třetice vyjde 😉

Marlen - no jsem zvědavá, pak určitě napiš 😉

csilla76
9. jún 2008

marleeenka nepoznas 😕 😕 😕 sak len zartujes????? 😀 paraple dakujeem. 🙂

marlenka56
9. jún 2008

csillka tak sup aby sme boli spolu tehulky ... 🙂

paraplíčko urcite písnem ... 😉 nevies ako je na tom Petul.a z nasej starej temy sa mi neozvala ... ☹

marlenka56
9. jún 2008

csilkaa jasne ze srandujem .. ved si moja kamoska .... 😎 hermiovska 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre