IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

taella
9. jún 2008

chcela by som vás opýtať , či je tu nejaká bacuľka , ktorej vyšlo IVF 🙂

marlenka56
11. jún 2008

Marionke tak silno drzim palceky nech si stastna ,, .... 😉

marlenka56
11. jún 2008

myslim na teba, a posielam pozitivnu energu a maj vesele brusko .. 😉

marione74
11. jún 2008

dakujem marlenka, drzime si palce navzajom oki? 🙂 😉 🙂

frenkina
11. jún 2008

marione74:no já si myslím že ne ale nevím

frenkina
11. jún 2008

marlenka56,marione74:holky moc držím pěstičky 😉

marlenka56
11. jún 2008

Marionka suhlasim s tebou , drzme sa navzajom 😉
Frenkinka napodobne ... 🙂

záväzok do konca roka byt tehuliatko 😵

marione74
12. jún 2008

tak tak, buduci rok uz budeme mat drobcekov vonavych 🙂

Inak mne volali rano z CAR ze vsetkym mojim 3 embryskom sa dobre dari, ze dnes su 4 bunkove, tak pevne verim, ze sa im bude darit nadalej, ze mi dvoch zajtra strcia do bruska, a jedneho do mrazacika 🙂

marlenka56
12. jún 2008

Marionka to si píš, že budeme vsetky do jednej .. 😵 držim palce nech ti to vyde ,,, a embryškovia vydržia ... ved su bojovnici po mamulke ... drž sa 😉

frenkina
12. jún 2008

marione74:ahojky u vás mrazej i jedno embrijko ju?U nás v Pronatalu ne když jsou tři tak dávají všechny ale to je asík všude jiný 😉 tak držim moc pěstičky

marione74
12. jún 2008

no prave take nieco som pocula ze niekde nemrazia jedno ale ja pevne verim ze mi ho zamrazia... teda prinajhorsom by som si dala aj tri vlozit ako ho nechat len tak chudatenko. Ale preco jedno nemrazia.?

Kocky inak ja mam uz hodinu bolesti ako keby prichadzal ohss, bojim bojim ze pride predsa a ze mi nebudu moct nic vlozit zajtra. Idem oddychovat cele brusko ma boli ☹ ☹

marione74
13. jún 2008

ahojte kocky, tak mam uz 2 mimiskov v brusku od dnes, jeden este bojuje v miske, ak sa do nedele bude dalej vyvijat co pevne verim ze ano, tak pojde do mrazacika 🙂

fedra
13. jún 2008

marione ... moc,moc drzim palceky.
Nech sa drobcekom u teba zapaci. u nas bude odber buduci tyzden, cca. streda

lenka20
13. jún 2008

marionka gratulujem k embrystekom v brusku a teraz uz len // a o osem +mesiacov nech su na svete 😵 😵 😵

paraple98
13. jún 2008

Marione - super zprávička, tak teď jen klídeček a kafíčko a nohy na stůl 😉 Držím palce ať za 12 dní najdeš krásné // , tfujtfuj tfuj 🙂 😉

smilers
13. jún 2008

Nazdarek, drzim vsem palce at sed vam IVF zadari 😉 paraple cece ty ses taky vsude😀

marlenko nechodila jsi nahodou nekdy na tehulky nad 90 kilov ( ted uz je diskuze jinak pojmenovana) , se me zdas povedoma🙂

marione74
13. jún 2008

dakujem 🙂 verim ze // fakt pridu,konecne si urobim taku fotecku a zalozim si album 😀
fedri, drzim palce na odber..

A nozky na stole - to mam 😎

paraple98
13. jún 2008

Smil - všude nééééé, jen tam kde ty 😝 😝 😀 Jsem tvá denně-noční můra 😀 😀

Marione - správně, hezky se nechej obskakovat ať mimča vidí, do jaké super rodiny se dostanou 😀 😉

smilers
13. jún 2008

paraple jen to ne, tech mur mam plnou hlavu a to me staci 😝

marione74
13. jún 2008

smilers, a tebe vlozili 3 embrysky a vsetky sa chytili?

paraple98
13. jún 2008

Smil - no ale já jsem taková "roztomilá a hravá" noční můra 😝 😀

smilers
13. jún 2008

paraple jen aby 😀
jj marione tak jak pises

marione74
13. jún 2008

a to boli cerstve embrysky ci mrazaciky? a kolko bunkove? aj ked ja by som sa troska bala trojiciek, ale uz ked je to tak, ked to zvladli ine, zvladnes to aj ty, nie? 😉

smilers
13. jún 2008

bylo to moje prvni ivf, takze cerstve a dve byla ctyrbunecna a jedno tri s blastocystou, dle dr. byla vsechna mene kvalitni,budeme se muset snazit to zvladnout, pokud zustanou tri 😎

marione74
13. jún 2008

dvoje stvorbunkove a jedno trojbunkove s blastocystou? tej druhej polovici veticky nerozumiem 😒

smilers
13. jún 2008

no s tou blastocystou se lepe uchycuji

marione74
13. jún 2008

som myslela ze bud su este len niekolko bunkove ako moje - napr. 4 bunkove alebo je predlzena kultivacia a vsetky co vlozia su blastocysty. Ci ono dve z tych tvojich troch este neboli blastocysty, iba ta jedna?

smilers
13. jún 2008

marione to fakt uz nevim, ale PK nam nedoporucoval

csilla76
13. jún 2008

smilers gratulujem k trojickam,mas moj obdiv,tak ti drzim palce 🙂 🙂 🙂

smilers
13. jún 2008

csilla diky🙂

marione74
13. jún 2008

oki, drzim palce, budes to mat na jeden sup 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre