IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

taella
9. jún 2008

chcela by som vás opýtať , či je tu nejaká bacuľka , ktorej vyšlo IVF 🙂

paraple98
9. jún 2008

Holky jdu domů, tak se tu zatím mějte a zítra po IUI až se vrátíme z Olomouce, tak se ozvu, paaaa 😉

csilla76
9. jún 2008

ok marlenka ved som to tak myslela aj ja 🙂 😀 😵 ok paraple tak sa drz,a potom daj vediet ako si na tom 🙂

marlenka56
9. jún 2008

paraplícko informuj nas ... ako dalej postupujes ... drž sa 😉

marlenka56
9. jún 2008

paraplícko informuj nas ... ako dalej postupujes ... drž sa 😉 Držíííííím sííííííílno palce ....... nech si stastna ........ 😉

marlenka56
9. jún 2008

😉 csillka to je super ..

gabika24
9. jún 2008

babulky, tiež patrím k vám.
nemusíte sa báť len kvôli váhe, ivf môže výjsť, aj vychádza. aj nám vyšiel pri 1.ivf ket (tretí), potom 2.ivf bolo neúspešné (len 1 vajko - aj sa oplodnilo, ale neuchytilo), ale 3. ivf vyšlo (len 2 embryjká zo 4 vajíčok), tie vložili, aj sa uchytili, teraz čakáme dvojičky 😵
držím vám palčeky 😉

taella
autor
9. jún 2008

ďakujeme gabika a ja ti tiež držím palce 🙂

marlenka56
9. jún 2008

Gabika blahozelam k cakaniu dvojciatok, drzim palce nech si zdravucka a tiez babatka a deticky v brusku pocuvaju mamulku 😉

marione74
9. jún 2008

gabi inak to je sila ze 2 embryjka, ja by ked mi zajtra pri odbere povie doki ze mam len malo folikov alebo ak sa oplodni len jedno - 2 vajka, tak asi spanikarim, ze to zase nevyjde ☹

Kocky inak ja ked budem tehu tak budem mat cez 100 kg... blbe co? Bojim sa toho, respektive hlavne krcovych zil ze sa este zhorsia..

muzik furt do mna huci nech schudnem.. ale nejak to nejde... myslite ze mozem drzat nejaku rozumnu dietku aj v tehu aby som neposkodila drobcovi?
Trocha dufam ze ak mi bude byvat zle tak tolko nepriberiem 😒 Ved ak aj neschudnem mam dost tuku aby sa embryjko uzivilo 😠

taella
autor
9. jún 2008

marione na diétu v tehotenstve zabudni!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
Po pôrode bude času na zhadzovanie kíl.
Keď si bola na kontrole ti nepovedali koľko tam máš predbežno vajíčok?

marione74
9. jún 2008

5 bolo velmi peknych na jednej strane a 3 na druhej, ale doki povedal ze k tym sa mozno cez maternicu nedostane 😒
A este tam boli nejake male nedozrete foliky (mam PCO) tak neviem ci dozreju do zajtra.
hlavne dufam ze ziadne nepopraskali predcasne..

taella
autor
9. jún 2008

ja mám tiež PCO a som zvedavá na stredu , aká úroda sa začala tvoriť.

marione74
9. jún 2008

ty mas kedy odber taella? ci uz mas vlozene embrysky?

taella
autor
9. jún 2008

ja som ešte len začala stimulovať, predpokladám že asi na budúci týždeň bude odber, v stredu idem na kontrolu

marione74
9. jún 2008

tak si drzime palce navzajom 🙂 idem uz pa, pekny vecer 😉

taella
autor
9. jún 2008

pekný večer aj tebe 🙂

gabika24
9. jún 2008

babulky, nebojte sa, aj z jedného vajíčka môže byť tehotnosť, hlavne to nevzdávajte, aj keď som aj ja bola sklamaná, že nebolo viac...
tiež mám pco. na sone sa zdalo dosť kvalitných vajok, ale pri odbere to bolo ináč. bolo ich 9 folikulov, z toho 4 prázdne, 1 zdegenerované vajíčko, 2 dvojkovej a dve jednotkovej kvality. čiže reálne nejaké 4 vajíčka, z toho sa oplodnilo dve. pri druhom ivf - bolo odobraté len jedno, viac sa nenastimulovalo. išli menšou dávkou, báli sa hyperstimulačného syndrómu.napriek tomu som z toho 3.ivf tehu, takže sa neplašte...a hlavne tomu musíte veriť.
ale pri prvom ivf mi odobrali 20 vajíčok, z toho sa oplodnilo (prirodzene) 16 vajíčok...ale nerobili transfer kvôli OHSS.
takže menej je niekedy viac - my sme toho dôkaz.
ale hlavne, nech vám to vyjde...
držkajte sa 🙂

mirica
10. jún 2008

babuľky - gabika má pravdu - menej je niekedy viac . dokonca ani v kľude byť nemusíte - ja som udržovala stres a paniku počas celej stimulky a potom až do testu - všetko som porobila opačne ako som mala - a podarilo sa

marione- ja mám tiež nad 100kg - a problémy nemám žiadne -takže pravidlo to nie je -nebolia ma dokonca ani kĺby ani chrbát - skrátka nič

držím vám všetkým palčeky(všetkých 12) - nech to vyjde a ste všetky tehuľky

musilka
10. jún 2008

krásně ránko ivfťačky 😉

kuspitka
10. jún 2008

Ako si to prezila cakat na vysledok ci si v tehu alebo nie.

mirica
10. jún 2008

kuspitka- ja veľmi chaoticky - nervovala som sa, občas poplakala, že to nevyjde, občas som štekala po priateľovi - testíty som robila od 6 dňa po ET- niekedy aj dva denne - no a po celý čas som obťažovala babuľky na koníkovi 😅

martinko28
10. jún 2008

marlenka máš IP

marlenka56
10. jún 2008

Ajojte babulky prajem vam krasny slnecny den ... 😉

martinko28
10. jún 2008

marlenka a ty ideš kedy na IVF?

marlenka56
10. jún 2008

Ja este neviem kedy, pretozeeste uvidime co povie doky ... ideme na pohovor 20.6 sa velmi bojiiiim ☹

marlenka56
10. jún 2008

martinko si tu? ak ano zmenim si nachvilku profil aby si videl moju tvaricku a potom si dam zase len očka dobre???
ale to len kôli tebe 😉 može byť?

paraple98
10. jún 2008

Nazdárek holky 😉

Gabika - obrovské gratulace 😉

Miricka - a vidíš, všechny jsme ti říkaly, že se namáš bát, že to vyjde, a měly jsm pravdu 😉 😀 😀 😀

Jinak já už jsem z IUI doma, ještě jedno mně na 95% čeká ve čtvrtek, protože až dnes mi píchli pregnyl a bez něj se mi vajíčko neuvolňuje...

martinko28
10. jún 2008

marlenka som tu a čakám. 🙂

marlenka56
10. jún 2008

takkuk uz mam zmenene alelen nachvilku ... 😀

martinko28
10. jún 2008

marlenka dík 🙂 chcem sa ťa opýtať či tvoj manžel nieje Martin ako ja 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre