IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

taella
9. jún 2008

chcela by som vás opýtať , či je tu nejaká bacuľka , ktorej vyšlo IVF 🙂

csilla76
13. jún 2008

smilers a bola si na ivf alebo ket?to ti vlozili 3 embryjka??? 🙂

smilers
13. jún 2008

Byla jsem na 1.IVF a na et jsem mela jen 3 embria,tak sem si dala vsechny 3,ktere byly ne moc kvalitni

marione74
13. jún 2008

tak ocividne kvalitne boli smilers, tak to malo byt 🙂 sa im zapacilo u maminky tak ostali 😉

marione74
16. jún 2008

fedra, no ako to vyzera s Tvojim odberom kedy ides?

marlenka, ako ide zivot?

marlenka56
16. jún 2008

Ahojte bambulocky moje krasne, co mate nove? tehulky? nadejne tehulky ?? kde ste ktooo 😕 😵

Smilerska chodila a le som prestala ... moja smola ... ☹ ... ale tu som sa opäť pridala do tejto temicky .... a aby som nezabudla prajem ti poslusne fazulky nech sa im u mamulky v brusku paci a za 8 mesiacov, nech su drobcovia pocely cas zdravucky 😵

Marionka, pomalicky nasla som si brigádu tak som tam skoro kazdy den ... takze ani nestiham mysliet na nieco ine a to je dobre a ty ako sa mas?

paraple98
16. jún 2008

AHojte kočky 😉

Marlenka - a kdepak brigádničíš?

csilla76
16. jún 2008

marlenka zhanaju ta v nasej teme 😀 😀 😀 😀 aku brigadu si nasla?ani sa nam nepochvalis... 😉

marlenka56
16. jún 2008

Paraplinko - brigada, v jednom obchodiku Mix.Shop ... prac.cas je taky od 9-13, 13-16,16-18:30, kedy ako potrebuju a niekedy aj v sobotu od 9-12:30, takze to je dobre .. 😉

csilka uz idem ku nam do temy .. 😀

paraple98
16. jún 2008

Marlen - tak to zní zajímavě 😉 Tak ať se ti tam líbí.... 🙂

csilla76
16. jún 2008

to je fajn prace marlenka..a ked sa ti aj paci tak superrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵

marlenka56
16. jún 2008

Paraplinko dakujem pekne ... 🙂

Csillka ...aspon nieco ... 😉

smilers
16. jún 2008

Ahojky, marlenko vsak v pohode, ja jen ze si mebyla povedoma 😉 diky no ja doufam, ze dospejeme do zdarneho konce at uz s trojkama, s dvojkama nebo jednim, hlavne, ze to bude ok 🙂

csilla76
16. jún 2008

jasne smilers ze sa do bojujeme do uspesneho konca..a tebe sa trojicky zadarili po ivf alebo ket????

smilers
16. jún 2008

csilla po prvnim ivf 😝

csilla76
16. jún 2008

no te je super gratulujeeeem.... 😀 😀 tesite sa ze???a v ktorom centre si bola?aky ste mali problem ak mozes takto verejne ak nie mozes aj do ip...ze sa nedarilo otehotniet?a kolko rokov ste sa snazili???

smilers
16. jún 2008

snazili jsme se 4 roky, CAR Fertimed, nedarilo nevim proc, ale ja mam pco diky nadbytku lutealniho hormonu a manzel ma line potvurky 😠

marione74
16. jún 2008

marlenka tak peknu brigadu, to je pohodka ak sa ti paci robotka 😉

smiler ten CAR je v olomouci? kolko mate CAR's v CR? a ktore ma najlepsiu povest? ja som jeden cas chcela ist na 2 ivf do brna, uf uz si neviem spomenut ako sa to centrum volalo.

csilla76
16. jún 2008

no uz neva smilers,hlavne ze sa podarilo a na prvy pokus 😀 😀 😀 kolko mas rokov??ja som ale zvedava ze?? 😝 a to ti vlozili 3 embrysky???lebo u nas velmi neradi vkladaju 3 ,max.2 alebo vo zvlastnych pripadoch alebo po viacerych neuspesnych pokusov davaju 3 len...aspon mne to tak vysvetlil doki v CAR kde ja chodim...uz pomaly mozes chystat vybavicku,budes toho potrebovat dost..juj ked si pomyslim ze 3 postielky a zo vsetkeho 3 kusy,no nadhera ale aj velmi narocne....

smilers
16. jún 2008

me je 27🙂, marionne jj je v olmiku a ostrave, nevim kolik ma cr center a ktera jsou lepsi, me zajima hlavne centrum kde bydlim 😉

sami jsme chteli aby nam dali 3 pac jsme jich ani vic nemeli, a nemelo cenu nechavat jedno zamrazit, kdyz pry nebyla tak kvalitni 😒 chtela jsem aby jsme meli zvysenou sanci met aspon neco z toho ivf, nikdo neveril, ze se ujmou vsechny

csilla76
16. jún 2008

jasne to ti verim ze by sa 1 neoplatilo zamrazovat,a vidis to su zazraky a udrzali sa vsetky 3,no budes mat s nimi urcite kopec srandy ale aj roboty ,neva nejako to zvladnete aj rodicia mozno pomozu hlavne nech su zdravucky a aby to vydrzali vo vnutri cim dlhsie.porod bude urcite cisarskym,ze? 😉 bola tu na koniku este jedna kocka co tiez caka trojicky,ale si neviem spomenut v ktorej teme pisala... 🙂

smilers
16. jún 2008

jj urco cisar 😎 nebyla to campi?

kuspitka
16. jún 2008

Ahojte.ako sa mate?

csilla76
16. jún 2008

asi jo,ona 🙂 poznas ju?nevies co je s nou?velmi sa mi paci cesky jazyk a tie slova ..no proste superrr 😵 😵 😵 a ty byvas priamo v olomouci??? 🙂

smilers
16. jún 2008

neznam ji osobne, nevim co je s ni, uz sem ji tu chvilku nevidela, takze tezko rict 😒 ja sem rodacka z Olmika ale ted uz natrvalo bydlim 6km od Olmika 😀

marlenka56
16. jún 2008

Kuspi drzim palce nech si stastna .... 🙂

csilla76
16. jún 2008

olmik je iste pekne velke mesto...ako sa tam zije????a teraz zijete na dedine?na slovensku si uz bola?
kuspit na zajtra vela- vela stastia ....drzim silno palceky.. 😵 😵 😵 robila si testik?inac marlen co mnam si varila ?noze prezrad.. 😉

smilers
16. jún 2008

zije se tam normalne, ja bych teda nemenila za ine mesto, jj teraz zijeme na dedine a mozem rict, ze je to mnohem lepsie ako v meste 😉 na slovensku som uz bola,mame tam aj pribuzenstvo ale moc se s nima nevidame, popravde toho ani nelutujem

marione74
16. jún 2008

kuspit vidim ze ty mas zajtra test, to je 10 den po et? drzime palce.

csilla76
16. jún 2008

jasne smilers to ti verim,aj ja som za slobodna byvala v meste a teraz uz od kedy som vydata na dedine a je tu super..pekne priroda a ticho...mame aj zahradku a zvieratka myslim vy tiez ,ze? 😉 marione ty si na tom ako,stimulujes ak mozem vediet? 🙂

smilers
16. jún 2008

jj mam troch psikov a dve macky 😉 nu a zahradku mame tiez

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre