IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

taella
9. jún 2008

chcela by som vás opýtať , či je tu nejaká bacuľka , ktorej vyšlo IVF 🙂

marlenka56
10. jún 2008

martinko??? 🙂

marlenka56
10. jún 2008

Je Martinko ako ty .... preto som marlenka .... MARTINLENKA 😉

no idem si dať naspať oška môže byť ... 😕

martinko28
10. jún 2008

jasne lenka a veľmi si vážim, že si to pre mňa urobila. 🙂 a aby som sa uistil, že som v obraze tvoje terajšie priezvysko začína na Ž? 🙂

marlenka56
10. jún 2008

áno začína Martinko, a teraz som si pomenula, že vtedy sme sa aj o tom bavili, že poznaš môjho manželika, len si tvoje priezvisko nepamätám ... ale teba obdivujem , že s fotky si pamätáš moje začiatočné písmneko moje priezvisko ... 😎

martinko28
10. jún 2008

keď vidím tvár viem priradiť meno 😎

a toho 20.6. idete prvý krát?

marlenka56
10. jún 2008

nie uz len na pohovor ja chodim do Gyncare Mudr.Herman, takze uvidime co bude s nami dalej ... ty sa ako volas priezviskom ,... staci do IP .. 😉

martinko28
10. jún 2008

marlenka máš IP 😉

martinko28
10. jún 2008

obom vám držím palce nech sa vám to podarí 🙂

marlenka56
10. jún 2008

Dakujeme Martinko a z celho srdca vám prajem to iste .... 😉 😵

marlenka56
10. jún 2008

Tak som si myslela spravne , že na take pismenko ti zacina tvoje priezvisko ... 😉 (len som nevedela presne ) 😅
ty si tak jeho pamatas zo ZŠ, to je super ... 😉

martinko28
10. jún 2008

jasne, lebo v jeho triedna ma učila slovnčinu a to bol des volala sa inač p. Vargová a ešte som ml s jeho triedy moju prvú lásku. 😉

marlenka56
10. jún 2008

no teda ... ty mas ale pamäť ... ako ja 😉

ja som ta videla len v Taelkinom albumceku a ja pozerkam, a tam Martinko M z mojej byvalej prace, skoro mi očka vypadli, že aky je svet maličký .... tak som potom tvojej žienke napísala , či sa nahodou nevola jej manželík Martinko a tak to išlo potom ... 😉

martinko28
10. jún 2008

manželka bola s toho v šoku a hneď mi telefonovala do práce, že s kým si píše 🙂 a ja som sa nevedel dočkať kto to môže byť. pozriem do profilu pozerajú na mňa dve očká ktoré som nevedel priradiť. 🙂 😉

no dosť bolo slov treba ísť pracovať, do skorého písmenkovnia.

a aby som nezabudol ešte raz držím palce čau. 🙂

marlenka56
10. jún 2008

paa, pekny slnecny den ti prajem drz sa ... do skorého písmenkovnia. 🙂

marione74
11. jún 2008

miricka, dakujem za povzbudenie, ako nic v zlom ale rada pocujem ze ma niekto nad 100 kg a vsetko je v poradecku 🙂
ja sice nemam teraz nad 100, ale ked budem tehu, stopro ano 😠
Ale ved vydrzim, su ovela vacsi ludia si hovorim, nosia vyse stokilovu vahu skoro cely zivot, tak ja tych devat mesiacov tu stovku nejak udrzim, nie? 🙂

paraple98
11. jún 2008

Ahoj holky...Dnes jsem četla, že kolegyňka z jiného tématu čeká trojčátka po 1.IVF a má taky n+co málo přes stovku, takže se nebojte a vzhůru do boje za mimísky 😀 😉

marione74
11. jún 2008

diki za povzbudenie paraple 🙂 jaska vydrzime to, a potom ked sa budeme tocit okolo dvoch-troch mimi tak to raz dva zhodime pod stovku 😀

marlenka56
11. jún 2008

Viete co no aco ked sme baculky a co teraz nemame akoze pravo na babatko ... 🙄 😠 sme ine ako tie palicky co chodia ale o to krajsie a lespie maminy z nas budu... 😵

marlenka56
11. jún 2008

a aspon maju zaco manzelikovia chytit .. 😉 a nam nebude hned brusko vidiet .. 😵 ...budeme tie najkrajsie maminy pod slnkom ,,, 😀

paraple98
11. jún 2008

Marlen - jasněěěěěě 😉 😀

marlenka56
11. jún 2008

a pacime s anasim priatelom a manzelom 🙂

marlenka56
11. jún 2008

Paraplícko moja zlata ako si na tomty ... doky, vysetrenia a tak, nic nehovoris 😅

frenkina
11. jún 2008

mirica:ahojky jestli můžu ráda se k vám přidám máme stejnou váhu já už mám 2ivf za sebou bohužel nezdařené a ještě máme 3 mrazáčky ale počkáme až po genetice ,ted papám metformin a po mrše clomhexal a ještěmám Femigard taksnad něco zabere 😉 moc držim pěstičky at se vám zadaří 🙂

marlenka56
11. jún 2008

Frenkinka vitaj medzi nami .... zabyvaj sa ale nie nadlho !!!! prajem skore otehulkovanie ... 😉

frenkina
11. jún 2008

marlenka56:jj děkuju moc za přáníčko už chodíme 2 roky do centra ☹

marlenka56
11. jún 2008

Ja tiez 2 roky ... ale sme teraz presli k inemu dokymu tak sa nam dufam, pri nom zadari .... 🙂 verim silno v to ... 😵

marione74
11. jún 2008

ahoj frenkina, moc drzim palce
My mate 3 certve embryjka, v piatok mam transfer, teda pevne verim ze budu 3 este to piatku ☹

marione74
11. jún 2008

zadari sa marlenka, vsetkym sa to raz musi zadarit, tak! len niektore z nas musia byt troska viac trpezlive 😕

marione74
11. jún 2008

frenkina, a nevies ci sa ma metformin uzivat aj ked ostanem tehu? endorkynolog radi ze hej, doki v CAR ze nie... tak si vyber..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre