IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

adrosek
10. sep 2008

Hej taky berem marvelon,ale nevím jestli to nevadí to špinění nějak?
Myslím že ne,že nepopraskaly neboj.

dicinka1
10. sep 2008

nie..aj ja som spinila...od 16 dc..a od 1 dna cyklu som ho zacala brat...no a na 16 den som uz zacala spinit...

adrosek
10. sep 2008

no a jak dlouho si pak špinila,já ten marvelon začala brát 3.den cyklu a od té doby stále,tak nevím jestli nemám zavolat dr.

dicinka1
10. sep 2008

nie..je to v pohode..vela bab spinilo..ja som volala preto dokymu..a on mi povedal,ze to nevadi...prestane to...az ked zacne menzes..a skonci...ja ked som vysadila..tak som spinila a spinila..a na 4-5 den cyklu prisli kramy.-..najprv som spinila take hnede..a stale vecer saom si nasla stale krv... a stale viac..kazdym dnom..a nakoniec som rano vstala z postele..a sa zo mna zlialo.. 😠

adrosek
10. sep 2008

Ale já užm mám po MS měla jsem jí minulej týden,jako myslíš že budu špinit dalších 14.dníb jako a celkem tři týdny?

adrosek
10. sep 2008

Dicinka nenazlobila si sa nebo něco snad?Já už asi půjdem chrupkat za chvílu,zajdem ještě do vany a potom asi do postele,jsem nějaká znavená.Tak jak budeš moci tak sa tady ukaž.

adrosek
11. sep 2008

Ahojík,tak zdravím do nového dne,ukáže se tady dneska někdo?

dicinka1
11. sep 2008

adrosek..nie..nenazlostila som sa..len som sla hajkat..bez rozlucky..pjepac... 😵

adrosek
11. sep 2008

Ahojík dicinka,tak to jo,já si myslela že jsi šla chrupkat asi.Jak se máš dneska?

dicinka1
11. sep 2008

ok..som prisla teraz od dokyho..pich pich..injekcijka... 😀

adrosek
11. sep 2008

A co ti pichal dicinka co?A jak se máš dneska,jsi doma nebo vpráci?

dicinka1
11. sep 2008

androsek...ja som na PN, a budem az do porodu 😵 😵 😵 😵

pichal mi gonal,pretoze sestricka sla do skoly .... a tak bol v ambulancii sam...

mam sa fajn..akurat vela prdim,vraj s tych injekcii..ma dajak na fukuje.. 😕 😅

adrosek
11. sep 2008

Ty nechceš chodit do práce nebo nemůžeš co?A kdy že máš ten předběžný termín

dicinka1
11. sep 2008

nechcem chodit do prace..chcem sa sustredit len na ivf..a aby som mala kvalitne jajka..ked stimulujem 😉

dicinka1
11. sep 2008

a termin?tak este neviem ,,ale pocitam,ze 15.9. bude odber... a 19.9. bude transfer... 😵 ked bude dost jajok..dam si 3 embrijka...a asi tak 29...9.pojdem na krv..ale tetik z mocu budem robit skor 😉

adrosek
12. sep 2008

Ahojík,přeji dobré ránko všem.
Tak jasně,záleží jen na tobě jak chceš být doma nebo ne,alespon si aji odpočineš.Já zatím chodím do práce,ale jakmile bude odběr a samotný transfer tak jdem na neschopenku taky a pak se uvidí co a jak.
Jinak jak se máš?

adrosek
12. sep 2008

Dicinka kdepak se touláš co dneska?Nechce se ti nebo odpočíváš?

dicinka1
12. sep 2008

BOLA SOM DNES NA KONTROLU..TAK MAM OKOLO 15 JAJOK..DO 15 VRAVEL..TAK JE TO SLUSNE.. 😕

adrosek
13. sep 2008

Ahojík holky,jste tady někdo co?Jak se máte co?
Dicinka tak to je slušné si myslím.My jsme boli dneska unašich a ted už budeme kukat jen ta telku.Copak děláte vy?

dicinka1
13. sep 2008

manzel je v blave..tak som sama..ale pride ked bude odber..teda v utorok vecer.. 😉 tu uz asi nikto nechodi.. ☹

adrosek
13. sep 2008

Takže si sama samotinká,neboj to uběhne.Tak ty už jdeš na odběr,to nějak uběhlo,já myslela že později až.A jak ti je

adrosek
14. sep 2008

Ahojík je tady někdo co holky?

dicinka1
14. sep 2008

je mi fajn..akurat ma lavy vajecnik boli.,..citim ho dost..viac ako pravy...zajtra poslednu injekciu..a v utorok uz iba tabletky vecer...a v stredu na odber... 😉

adrosek
15. sep 2008

Ahojík holky,
přeji hezký den pokud možno dneska,ikdyž to tak venku vůbec nevypadá.
Dicinka,tak sand to brzy přejde ta bolest,ale to je zase známka,že se to tam množí a pěkně roste ne?Neboj za chvíli to budeš mít za sebou.

dicinka1
15. sep 2008

uz sa tesim....ked to budem mat uz v sebe..tie oplodnene vajka... 😉

adrosek
15. sep 2008

Neboj rychle to uběhne a bude to brzo za tebou.

dicinka1
15. sep 2008

😀 😀 😀 😀

adrosek
15. sep 2008

Ty obličejíku jeden 😀
A co jinak děláš?

adrosek
16. sep 2008

Ahojík holky jak se máte co dneska?

dckami
17. sep 2008

ahoj holky,
tak jsem po kontrole v Pronatalu, vše v pořádku, vyfasovala jsem rozpis na gonal a dneska začínáme s 1.dávkou. Na kontrolní utz pojedu v úterý.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre