IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

adrosek
9. okt 2008

Ahojík holky,taky zdravím dneska.

pahu
autor
9. okt 2008

Adrosek, ahoooj 😉

adrosek
9. okt 2008

Ahojík pahu,tak jak se máme dneska co?

pahu
autor
9. okt 2008

Asi v pohodičke, už som si porobila kopec robotky, teraz čakám na obedík, objednala som si špenátovú polievku a pizza štangle s cesnakovým dressingom z pizzerie 😀 Mňamiky 😀

janula13
9. okt 2008

Chantalle, myslim ze mas presne ten isty protokol, co som mala ja a ako vidim tak aj Krakulka...ak lekar vyznacil do svalu, tak do svalu, ja som letak ani len neriesila, tiez mi vyznacila do svalu, tak som pichala do zadku...tak vam drzim palceky, nech vam to dobre dopadne, s bambulkou v brusku..

adrosek
9. okt 2008

Ahojík janula a ty jsi natom jak?

janula13
9. okt 2008

ahoj, ja som na tom vselijak, pokaslali mi OPU, mala som lavy vajecnik uz s popraskanymi folikmi, tak uz nemali co vziat a prave v tom sa tvorili celkom dobre a pravy bol lenivy, boli tam 3male foliky, ale nakoniec aspon z toho vydolovali 1 vajko, ktoremu som velmi neverila, ze bude zrele, ale bolo a napichli ho, oplodnilo sa, vlozili na 3den a teraz cakam do stredy na prvy test, ale embrijko bolo spomalene, tak neviem...a teda, kedze som mala popraskane foliky, tak mi aspon spravili pocas OPU aj IUI, ale tomu nedavaju nadej, lebo sme mali slaby spg...taakze som speci pripad mala som IUI aj ET zaroven 😀 😀 😀

bianka30
9. okt 2008

janulka ale takych nieje vela... ver tomu, takze ...

janula13
9. okt 2008

Bius snazim sa na to nemysliet, ale ked som tu na MK, tak to nie je mozne, ale som v pohode, taky neutralny pocit a klud ako po IUI, nic mi nie je, akurat mam PMS, typicky, vyzieram sladke so slanym, bolia ma prsia a potim sa v noci...tak cakam, ze v utorok, alebo stredu pride ako vzdy, presne ako hodinky...a ked aj, neva, aspon ju mam pravidelnu 😉 Samozrejme ze mi bude smutno ak nic nebude, ale ja spekulujem a studujem vopred ...a verim ze takych ako ja nie je vela, rozmyslam, ze preco aj tebe nespravili IUI, ked to podobne pokaslali...ale ten nas spg, nuz no comment 😅

adrosek
9. okt 2008

Janulka tak to mě mrzí že to tak bolo,ale třeba to vyjde nyní,ještě nevě hlavu,všechno je možné a jaký si měla protokol a cpo jsi měla za léky?

janula13
9. okt 2008

nuz, nerobim si iluzie, ja sa skor vzdy pripravim na horsiu verziu...mala som dlhy a brala som decapeptyl a fostimon...

zuzi01
9. okt 2008

Ahoj dievčatá. Mám jednu otázku. Keď ste išli na IVF a partner mal predložiť vyšetrenie krvi - HIV, krvnú skupinu+Rh faktor atď... doplácal za vyšetrenie ???? Ďakujem za odpovede.

adrosek
9. okt 2008

Ahojík holky,tak som už doma.
Janula neboj bude to ok,musíme vto doufat.
ZuziO1 manželovi taky brali krev a neplatil nic zato tak nevím.

adrosek
10. okt 2008

Ahojík holky přeji hezký den všem.

adrosek
10. okt 2008

No holky kde jste co všechny dneska?
Já ještě dvě hodky a mizím domů,teda jdem spát ke kamarádkám,pač manžel má službu tak nechci být sama doma dneska,ráno jak pojede zpráce tak mě vyzvedne,tak se tady potom už neukážu a ž zítra.

chantalle7
10. okt 2008

ahojky!!!
tak dnes som bola na prvej kontrole UTZ, vsetko je ok tak od zajtra zacinam s fostimonom akurat tento lekar mi zmenil davku z 2 ampuliek na 3 vraj sa mu to nezda a ze si mysli ze lahsie 1 amp. uberieme ako ked budeme musiet potom o 2 zvysit ze je to taky stred ...kedze je to moje prve IVF neviem co si mam o tom mysliet.
co si o tom myslite Vy???

inak pytala som sa aj na tu aplikaciu fostimonu povedal mi ze sa uvadza ze sa dava do svalu alebo hlboko podkozne a kedze nikto nevie presne urcit ako hlboko to ma byt tak to proste doporucuju pichat do svalu
takze plati to co sme mali vsetky do svalu - zatial mi vsetky sestricky a lekari povedali aby som si to nepichala sama a ani ziaden laik/tj. manzel/, ze je tam dost rizik, takze treba si to dat pichnut odbornym personalom

janula13 - no teda to je dost blbe ze ti to pokazili tak uz len dufat ze sa chyti aspon to jedno tie predmenstruacne priznaky este nic nemusia znamenat - tak sa drz!!! a my ti budeme drzat palceky 🙂

adrosek
10. okt 2008

Ahojík chantalle tak to je dobře že to dopadlo dobře tedy vcelku ne?Já myslím že ví co dělá neboj.Já jdem v pondělí a mám strach.

janula13
10. okt 2008

Chantalle dakujem, co uz narobim, nech ta pekne ustrazia, ja som zacinala s 2ampulkami, ale posledne 2vpichy som mala 3, lebo pravy vajecnik lenivo reagoval...a vidis, aspon z neho vydolovali vajko..tak ti velmi drzim palceky, niektorym babulam to pichal manzel, moj na take nie je, tak som behala kazde rano do GF...neboj, zvladnes, ked na to spätne myslim, ako som sa toho bala a teraz vidim, ze vlastne je to v pohode...teda az na ten moj zaver...drz sa

ixi
10. okt 2008

ahoj chantale ja si picham fostimon podkozne do brucha a picham tiez 3

adrosek
10. okt 2008

Janulka ty se taky drž a vše dobře dopadne.

janula13
10. okt 2008

Adrosek dakujem 😉

chantalle7
10. okt 2008

Androsek - no neviem ci vie co robi povedal ze na prvy krat sa to zle odhaduje a moja lekarka vychadzala z mojich predchadzajucich reakcii na insemkach.... tak neviem kto ma viac pravdu a viac skusenosti on trosku pozeral aj na moj ved tj. 35r. tak vskutku neviem ale asi mi ostava uz len to doverovat mu.

Janula - a nestalo sa to prave preto ze ti zvysili davku Fostimonu???? dakujem za povzbudenie aj ja dufam ze to zvladnem od vcera som na PN-ke tak si to chcem v klude uzivat bez pracovnych stresov.

ixi - nuz to je zvlasne ale v kazdom pripade som pisala co povedal lekar...

adrosek
10. okt 2008

Ahojík ixi,tak to zvládáš dobře ty pichance co?

janula13
10. okt 2008

Chantalle, nuz, to mi asi uz nik nepovie, mozno skor pregnylu bolo privela a aj foliky uz mali 3cm, tak neviem, zbytocne spekulovat, ale spytam sa na konzultacii o 2 tyzdne...

chantalle7
10. okt 2008

Janula - OK tak hlavne sa zameraj na to co mas v brusku 🙂 to je podstatne ak to vyde tak ostatne uz moze byt zabudnute a odpustene 🙂
a potom daj vediet...drzim paste EE

ixi
10. okt 2008

adrosek vobec to neboli je to ok

pahu
autor
10. okt 2008

Ahojte, držím Vám palčeky 😉

adrosek
10. okt 2008

Ahojík holky jen vas chcem pozdravit,jsem utěch kolegyn tak zítra na vás nahlídnem.

adrosek
11. okt 2008

Holky kdepak jste všechny co?

ixi
11. okt 2008

ahoj adrosek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre