IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

chantalle7
24. okt 2008

AHOJTE 🙂

chantalle7
24. okt 2008

TAK UZ SOM SA CELKOM SPAMETALA PO VCERAJSOM ZAKROKU A ZACAM NA 11HOD. KEDY SA DOZVIEM KOLKO BUDE EMBRYJOK 🙂
mame 22 vajicok

adrosek
24. okt 2008

No tak to je super úrodička tedy moc gratulujem.
Já jdem zase na 12.na ET.

chantalle7
24. okt 2008

juuuj tak sa nam drzkaj
drzim pasta palce na rukach aj nohach 😀

adrosek
24. okt 2008

Děkuji moc a kdy budeš vědět kolik jich je oplodněno zajtra

chantalle7
24. okt 2008

dnes o 11hod. takze cca za pol hodinku ale za predpokladu ze sa tam dovolam co je vacsinou dost velky problem

adrosek
24. okt 2008

Tak držím pěsti taky moc a moc at jich je co nejvíc.

chantalle7
24. okt 2008

dakujem 🙂 si zlata

adrosek
24. okt 2008

Tak papa zatím

chantalle7
24. okt 2008

ahojky a drzim paste

vela zdaru!!!!!!!!! 😉

chantalle7
24. okt 2008

tak baby mam 14 embryjok z toho 8 mi hned zamrazili a 6 ide na PK
tesim tesim .... ET bude v utorok 😅

adrosek
25. okt 2008

Ahojík chantalle,tak to je super,moc gratuluji tedy k úrodičce ti řeknu.
Kolik si necháte zavést co?
Tak já som v pátek po ET a dali jsme dve tedy a ted do 7.1Q1.musím čekat,chjo ☹

adrosek
25. okt 2008

Čekatelky na //:
Adrošek-Reprofit Brno,snažení 2.roky, 2XIUI neúspěšné,nýní příprava na IVF,od 3DC Marvelon 2O.dní,potom Diphereline 0.1mg sc.pak od 13DC Puregon 175j ještě ktomu až do 13.10,kontrola UTZ 13.10-zvýšení dávek Puregonu na 200j do čbtrtka,další UTZV.17.10-8-folíků.OPU je 19.10.-11.vajíček,10.oplodněno,ET byl 24.10.dány 2.embryjka,mrazáčky ještě nevím kolik,TT je 7.11

Stimulantky:

Chantalle-snazime sa 26 mesiacov,
3x IUI - neuspesne, teraz 1.IVF od22.DC Decapeptyl, 4.DC- Fostimon(picham od 11.10.08 , zatial super nic neboli)
luccii - Apolinář, 1. IVF, očekávám MS, pak 22. DC Zodalex

adrosek
25. okt 2008

Holky tak se doplnte at máme přehled co a kdo.

adrosek
27. okt 2008

Tak co holky kde jste co?

komarik
27. okt 2008

ja neviem či sa môžem zapojiť keď som ešte s IVF nezačala 😕

adrosek
27. okt 2008

Jasně že hej,už se stimuluješ nebo jak?

ixi
27. okt 2008

ahojky kocky

komarik
27. okt 2008

ešte ani to nie, len 5.11. ideme vypísať žiadosť na poisťovňu. Som celá zdepkovaná z toho že to do stimulky nevydržím. Je to ešte dlhá doba.

ixi
27. okt 2008

komarik ale vydrzis nedepkuj tak to ubehne 😉

ywushka
27. okt 2008

kolika z vas se podarilo hned prvni ivf???A jak dlouho vlastne trva dlouhy protokol??Ja jsem taky na dlouhem protokolu a ctvrty den si picham gonal!

adrosek
27. okt 2008

Ahojík ixi,
komarik neboj uběhne to jako voda.

ixi
27. okt 2008

ja mam teraz prve ivf 😉

adrosek
27. okt 2008

A co už máš mimísky v sobě a kolik tedy?
Já jsem po prvním IVF,dlouhý protokol mi trval,že som brala asi prvně 2O.dní antikoncepci na utlumení vaječníků a pak som začala pichat diphereline asi skoro tři týdny pakn som přidala ještě Puregon a pak pregnyl na vyvolání ovui a pak samotné OPU tak tak ces měsíc to trvá.

komarik
27. okt 2008

tak sa teda pripájam - snažíme sa 5r. Mám za sebou 1x missed abort, 1x laparoskopiu pri prasknutej cyste, 1x mimomaternicové, stimulácie merionalom a clostilom viac krát neúspešne a 2x IUI neúspešne, 5.11. podpisujeme žiadosť na IVF

komarik
27. okt 2008

adrosek, všetky dievčatá neberú antikoncepciu, však? Som zvedavá čo povedia nám. Pred tým som mala problémy s ovuláciou ale teraz sa mi to upravilo a normálne ovulujem.

adrosek
27. okt 2008

Jasně komarik pojd za nami,tak my sa snažíme 2 roky,mám za sečbou 2XIUI neúspěšné a nemáme žádný problém,takže nevíme kde to vězí.

pahu
autor
27. okt 2008

Ahojte 😀 Už som sem raz dnes napísala, ale akosi sa to stratilo 😕

adrosek
27. okt 2008

Ahojík pahu a kde já to nenašla.

chantalle7
27. okt 2008

ahojte

androsek tak gratulujem neboj 7.11. ze tu za chvilu ani sa nenazdas a okrem toho som presvedcena ze si a budes tehulka tak sa nam drzkas a hlavne sa setri!!!! 😉

zajtra 28.10. idem na ET tiez chceme dve emryjka a samozrejme aj pocitame s tym ze budu dve deturence.... 😀 😀

komarik vitaj - drzim ti palve na IVF ja mam tiez prve je to trosku stresujuce lebo clovek nevie co vsetko ho caka a prave pre tento ucel je super nas konik kde ti snazilky poradia a sludnia ta pri akych kolvek obavach 🙂

ahoj Pahu ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre