IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

kuspitka
30. jún 2008

Ahoj pahu.ako sa mas???

sylvyka
30. jún 2008

neee pahu mala som cierne saty ale bola som tam uplne skoro asi tak o pol osmej hadam aj skor 🙂
ahoj kuspi , ako ???

kuspitka
30. jún 2008

sylvyka celkom dobre.a ty co ako si uz daleko?

sylvyka
30. jún 2008

fu ha ja som na tom asi ako pahu myslim mozno o kusok vpredsie po 14 idem volat tak dam vedet ze ako dalej ale koncom tyzdna by som mala ist na odber vajicok hadam

kuspitka
30. jún 2008

no tak to je super .uz si natom celkom dobre.

sylvyka
30. jún 2008

no hadam hej dufam ze to bude v pohode ale uz si necitim zadok auuuu ☹

kuspitka
30. jún 2008

ty si pichas do zadku?ja som si pichala do brucha

pahu
autor
30. jún 2008

Kuspit, celkom v pohode, až na to, že mi asi zvýšia dávky hormónov.. Ale zatiaľ to neberiem tragicky, len by som chcela vedieť kedy ideme na to 😀 To vieš, nedočkavosť 😀

Sylvy, aby sme neboli ešte prekvapené, keď nás šupnú na OPU naraz 😉 Teda ak mi zvýšia dávky hormónov, možno ťa dobehnem 😀

kuspitka
30. jún 2008

a kolko mas davku?

sylvyka
30. jún 2008

pahu akoze ja si myslim ze tam budeme spolu chichichi
no ja aj pahu si pichame do zadku ale aj do bruska ...

violoncielka
30. jún 2008

Ahojte babenky,ja este nie som uplne 100% rozhodnuta na IVF,ale boli sme sa zapisat do poradovnika...povedali nam,ze mozno bude cakacia doba 3 az 4 mesiace.
Ja zijem v taliansku a v centre mi povedali,ze stimulacia trva 7-8 dni pred odberom,operacia je v spanku,ale v lahsej forme (nedavaju ti dychaciu trubicu) a zmrazuju len vajicka a nie embria (lebo to je v Italy zakazane) tomu som velmi rada.
Vy tu pisete o 4 tyzdnovej priprave????
Nuz neviem,zatial vam nemozem nic blizsie napisat,lebo mi povedali iba toto,mozno v oktobri vam napisem podrobnejsie info.Zatial dufam,ze dovtedy otehulkujem.pa

sylvyka
30. jún 2008

ciao violoncielka moj sen je zit v italy minimalne na elbe boze to je raj na zemi dufam ze aj tento rok sa tam dostanem a dala by som si gelato

violoncielka
30. jún 2008

Fakt sylvy? No vidis a ja som sem tak velmi nechcela ist...nuz ale co ked manzel je talian.Musim vsak povedat,ze tu je pekne a uz si zacinam pomaly zvykat.Vidis zmrzka je dobry napad...idem si dat,ale iba z mrazaku 🙂

kuspitka
30. jún 2008

viola ja mam sesternicu v talianku vydatu

sylvyka
30. jún 2008

aj ja by som tam chcela mat rodinu ☹ ale co o to radsej tam budem chodit chcela som sa prihlasit na taliancinu ale mali sme malo zaujemcov chichichi

pahu
autor
30. jún 2008

Sylvy, aj ja 😀

Kuspi, nie sme rodina? Aj ja mám sesternicu vydatú v Taliansku 😉

Violon, určite je tam pekne a ak si tam s niekým, kto ťa ľúbi ako koňa, tak sa to dá vydržať aj bez ostatnej rodinky 😉

kuspitka
30. jún 2008

neviem.ako sa vola?

sylvyka
30. jún 2008

nakoniec bude mat kazdy rodinku v italy len ja nie ☹

kuspitka
30. jún 2008

sylvyka poziciam ti ju.tam som bola aj na dovolenku

sylvyka
30. jún 2008

oki dakujem za rodinku 🙂
volala som do gyn a fostimon 4 ampulky a kontrola v stredu pahu a tebe co povedali ???
akoze uz mam iba 13 ampuliek ja nechapem co to so mnou robia ale dufam ze oni to vedia

kuspitka
30. jún 2008

sylvy aj fotku ti poslem ak chces

sylvyka
30. jún 2008

a kde to mas rodinu myslim ktora oblast tal. to je 🙂

kuspitka
30. jún 2008

to neviem ktora cast musela by som to zistit

sylvyka
30. jún 2008

oki tak mi posli foto sa úplne budem tesit sylvyka@azet.sk

kuspitka
30. jún 2008

a maju aj dve male jedno po 6rokoch manzelstva a druhe.

sylvyka
30. jún 2008

no to je supisne male bambini

kuspitka
30. jún 2008

sylvyka aj niekde pracujes?

sylvyka
30. jún 2008

ale sak uz si sa ma to minule pytala 😉

kuspitka
30. jún 2008

uz som zabudla ja mam hlavku ako balon.prepac

sylvyka
30. jún 2008

ale neva sak aj ja som polepetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre