IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

kuspitka
30. jún 2008

sylvyka som zhorela sobotu boli ma to stale

sylvyka
30. jún 2008

akoze si sa velmi opalila ??? to je problem aj mojej sestry mi tu vyplakava

kuspitka
30. jún 2008

tak zhorela som poriadne .plecia mam ako faklu

sylvyka
30. jún 2008

no nic moc panthenol je na to supis by ti pomohol 😀

kuspitka
30. jún 2008

striekam a nic

sylvyka
30. jún 2008

no ale neni to zas zazracne musis pockat na vysledok 😉

kuspitka
30. jún 2008

hej stredu idem do martina a nemam si co obliest na tie plecia

sylvyka
30. jún 2008

no len aby si nepotrebovala aj nieco naviac lebo aj ja som isla dnes do ba ako na tahity a skoro som zmrzla ked zacalo prsat 🙂

kuspitka
30. jún 2008

ja zas vsetko skriabe na pleciach aj vecer neviem spat

sylvyka
30. jún 2008

no potom to je nic moc kde sa stratila pahu???

kuspitka
30. jún 2008

neviem .dastane po zadku stale uteka

sylvyka
30. jún 2008

ja som len zvedava co jej povedali 😉

kuspitka
30. jún 2008

ved aj ja .ale nikde nieje

pahu
autor
30. jún 2008

Jeeej, nám tu vypadla sieť 😀
Takže zvýšená dávka na 3 ampulky Fostimonu, Decapeptyl ostáva na jednej striekačke, kontrola v stredu 😀

Sylvy, tak čo, stretneme sa tam? 😀 😀 😀 😀

sylvyka
30. jún 2008

no jasne ze sa stretneme 😀 ale ja chodim skor bo nechcem nikoho zatazovat tak chodim na vlaku ☹

dicinka1
30. jún 2008

pahu ajoj..ja som tiez pres rokom brala fostimon...som ho musela dokupovat,lebo som na neho velmi nereagovala...mala som iba 4 jajka...a z toho sa iba 2 oplodnili...

sylvyka
30. jún 2008

ahoj dicinka dufam ze ho nebudem musiet dokupovat dokelu ale hadam nie ked mi povedali ze vajicka rastu pekne ale by ma zaujimalo na akej davke si zacinala ???

sylvyka
1. júl 2008

caute cicusky de ste ??? 😀 😀 😀

kuspitka
1. júl 2008

Ahoj sylvyka.ako sa dnes mas???

pahu
autor
1. júl 2008

Ahojte 😉
Dnes mám toho veeeľa, ale budem Vás tu kontrolovať 😉

Dicinka, to nám sem nepíš, však sme sa vystresovali 😵

Sylvy, my si nebudeme musieť dokupovať, nám to čo máme bude stačiť 😉 POčuj a nebolia ťa tie injekcie stále viac a viac? Ja mám pocit že to bude tým, že to už mám na tých miestach asi citlivejšie...

Ahoj Kuspi 😀

sylvyka
1. júl 2008

ahojko pahu prosim ta vsak ja neviem ani vstat zo stolicky a vecr to som uz totalne ko strasne ma bolia svaly ale vydrzim to no neviem ci bude stacit vsak zo 40 balikov mam uz len 9 ☹
ahojko kuspi mam sa celkom fajn 😉

pahu
autor
1. júl 2008

Sylvy, bude nám to stačiť, vôbec o tom nepochybuj, oki? A ak nie, neboj sa, v GF ti predajú 1-2 kusy navyše... A ak mne niečo zvýši, lebo ja si verím, že mi to bude stačiť, tak ti to posuniem... Ale hlavne neblbni, nebude nám treba viac 😀

myskyva
1. júl 2008

ahojte...tak mám OPU za sebou, je z toho 10 vajíček,zítra si mám volat jak se vyvíjej a ET ve čtvrtek nebo v pátek 🙂
Akorát pořád krvácim tak mám od manžela přikázo ležet 😅 😒 využila jsem chvilkový nepřítomnosti 😝 😀

pahu
autor
2. júl 2008

Ahoj Myskyvka 😀 Prepáč, včera som zdrhla z práce skôr. 10 je superský počet 😀 A ako sa cítiš? Bolí ťa to ešte? Ešte dnes krvácaš? A ako sa delia budúce miminka??? 😀 😀 😀

fedra
2. júl 2008

Ahoj Pahu ... tak a ko pokracujes ?

pahu
autor
2. júl 2008

Ahoj Fedri... Neuveríš, ale stále neviem koľko a akých feľkých folíkov mám... Keď do mňa doktorka zasunula UTZ, opýtala som sa či mi trošku podrástli a doktorka ma odbila s tým, že tam sa ešte nedostala, teda že s tým ešte nezačala... ☹ Čakala som teda, že mi aspoň niečo povie. Keď som sa obliekla, iba mi povedala, že v piatok mi ešte hrozí jedna kontrola ale že budeme múdrejší po výsledkoch z krvi dnes o 14,00, takže uvidíme... Ty asa ako cítiš? Nejaké bolesti, únava, tlaky??? Nič? 😉

sylvyka
2. júl 2008

ahojko pahu ,dievcata tak ako ??? mne robil utz hrabulak ci ako sa vola a ze v sobotu by som mala ist na odber ale uvidim co mi este povedia ked zavolaju ☹ ale akoze mam take bolesti ze mam teda dost asi si idem odpocinut 😉

fedra
2. júl 2008

to co mas za doktorku ?
Mne ich ratal a zaroven ukazoval na obrazovke ...

cmuk05
2. júl 2008

ahoj fedra ty uz mas za sebou IVF? 🙂

fedra
2. júl 2008

ano ... 07/07 idem na test

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre