IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

chantalle7
15. okt 2008

Ixi - tak ti drzim palceky v piatok 🙂

ixi
15. okt 2008

aj ja tebe 😀

murasek
15. okt 2008

lucii - ja mela Zoladex nebo neco podobneho 4.9. a 26.9. jsem zacala se stimulaci, zalezi na sliznici, jestli je nizka.
Holky, mam na Vas dotaz, jak se pocita MS u dlouheho protokolu? klidne mi pisnete do iP.
dekuju moc

ixi
15. okt 2008

a kolko ma byt sliznica?

dckami
15. okt 2008

ahojky,
Murasek, také jsem měla dlouhý protokol - MS 29.8., 30.8. Zoladex za 18 dní utz. Od 17.9. stimulace gonalem. Ale na dalších kontrolách bylo zjištěno, že mám pouze 1 vajíčko a stimulace byla zastavená. Dle lékaře jsem měla dostat další MS do 14 dní, což bylo minulý týden. Ale nic. Včera jsem tam byla na kontrole a jsem teprve před ovulací ( tělo bylo zoladexem utlumeno až moc), takže MS má přijít až koncem měsíce. 😒

murasek
15. okt 2008

ma byt nizka, ale kolik nevim, zkus si to hodit do vyhledavace 😕

ixi
15. okt 2008

preco nizka

adrosek
15. okt 2008

Ahojík holky tak vás zdravím opět,jsem dneska u kámošek tak se tady moc neukážu.
Jak se máte co?Já jdem zítra na UTZ tak mám trocha strach aby tam ti folíci stále boli a neco znich bolo hlavně.V pondělí je plánované OPU.

chantalle7
16. okt 2008

Ahojte bambulky 🙂

tak dnes mam za sebou druhu kontrolu krv- UTZ, dnes ma vysetrovala moja lekarka a vravela ze to vyzera pekne mam na kazdej strane 10 foliiikov 🙂 tj. spolu 20 tak sa tesim dufam ze vsetko pojde pekne aj dalej...
znizili mi Decapeptyl na polovicku a fostimon mi nechali 3 ampulky.
dalsia kontrola je v pondelok

dnes to bolo celkom vtipne na odbere nakolko som si dala pichnut aj do bruska aj do zadku a zobrat krv nakoniec tak som nevedela co si mam skor drzat ci brucho, ktore dnes trosku krvacalo, ci zadok ale nakoniec to vyhrala krvacajuca ruka 😀

a vy ako sa mate ako snazilkujete 🙂

vcera mi trosku zasibkavalo tak som sa hrala s menami a najviac sa mi paci Laura a Šimon....muz z toho sice nie je nadseny ale mne sa zatial najviac pacia....

adrosek
16. okt 2008

Ahojík holky,tak vás taky zdravím,nějako som nestíhala vpráci na vás nahlídnout.
Tak chantalle to gratulujem tedy,tak to je moc pěkné.Já dneska bola taky na UTZ druhém už,mám 8.folíků sice jenom ale říkala že jsou pěkné a že ji to stačí dr.že máraději tak kolem 6-7.Takže v neděli je OPU.Puregon zítra 175j snížen z 200j,taky ještě diphereline zítra a pregnyl 5000j a v neděli jdeme nato.

pahu
autor
16. okt 2008

Chantalle, ahoj 😉 Nebola som tu s Vami pekne dlho, ale dúfam že ma stále máte radi 😵 Aj ke%d sa zrejme o chvíľu opäť vyparím 😀

A mená si vybrala pekné, dúfam že ich jedným šupom použiješ obe 😀

adrosek
16. okt 2008

Ahojík Pahu jakto že zase zmizíš co??Kdepak se nám touláš?

chantalle7
16. okt 2008

no super tak ti budem drzat pasta aby vsetko hladko prebehlo...hlavne nech su foliky kvalitne a aby coskoro boli embryjkami a hlavne aby sa im u teba potom pacilo 🙂

mne moja lekarka povodne navrhovala Fostimon len 2 amp. ale hlavny operater mi to zvysil na 3amp. lebo sa bal ze toho bude malo ale myslim ze teraz je to ho aj az moc...tak uz len dufam ze budu aj kalitne....

snazim sa preto zdravo papkat a cvicim skoro kazdy den....
robim si cerstve stavicky mrkvickovo- jablckove, vela mliecnych vyrobkov
papam vitaminky baby plan, kys. listovu, a teraz aj C-ko lebo som bola nejaka naxcipana....
a hlavne sa nestresujem myslim ze mi velmi prospieva ze som doma 🙂

a tesim sa !!!!

pahu
autor
16. okt 2008

Adrosek, ale ja ťa evidujem, sledujem 😀 Idem na brušné tance, tak sa ponáhľam 😀

chantalle7
16. okt 2008

Ahoj Pahu...ze vaaaahas ci ta radi mame ...no jasne ze mame ved nebyt teba nebol by tento prisúevcok
a mozno by som sem ani nepisala ...

no veru ked mam byt uprimna naozaj uvazujem o nasich dietkach tak ze pridu aj dve naraz takze som pripravena ich pouzit obe 🙂

a prid casejsie

🙂

chantalle7
16. okt 2008

kam chodis na brusne ???
a co stoji hodka?

adrosek
16. okt 2008

No tak to pak ano pahu,tak běž pěkně potančit a jak budeš mít chvílu tak nakukni zase.
Chantalle neboj budou určitě taky dobré.

dicinka1
16. okt 2008

adrosek..avoj..tak mimi je tam..a mame uz aj srdiecko 😵

adrosek
16. okt 2008

Ahojík dicinka tak som na tebe myslela,že jsi se tady dlouho zase neukázala co?
Tak to je báječné moc a moc gratulujem,tak jak se máte a jak jste daleko tedy kolikátý týden?

dicinka1
16. okt 2008

neviem presne..mam v pase 7 tt..tak dufam,ze je to ono.termin porodu mam cca 10.6.2009

adrosek
16. okt 2008

Tak to je super že je srdíčko a všechno ktomu co patří,moc držím pěsti aby to bolo vpohodě.
No já som tiež zvědavá jak to dopadne,v neděli jdem na OPU a pak šup mimisky do bříška,jen aby se udrželi hlavně.

dicinka1
16. okt 2008

U VAS AJ V NEDELU ROBIA ODBER?TAK TO JE SUPER

adrosek
16. okt 2008

No taky som sa divila ale asi ano,on tam má službu nějakej dr.vždy tak asi plánované výkony musí provést.

adrosek
17. okt 2008

Ahojík holky hezký den přeji všem.

pahu
autor
17. okt 2008

Dobré ránko 😀
Na brušné chodím do centra SAHRA na Záhradníckej v BA a platila som za 15 stretntutí cca 2.500,- Sk.. Každé stretko trvá 1 a 1/2 hodinky 😉

Dicinka, super, srdiečko? Tak konečne nahlas gratulujem 😀

chantalle7
18. okt 2008

Ahojte dievcata!

chantalle7
18. okt 2008

tak ja mam od vcera polku decapeptylu. Ozaj ako ste nalozili s tou druhou polkou? pichali ste si to alebo ste to vyhodili? ja som ich zatial nechala ale nepichla som si ich nakolko som si nie ista ci sa to moze tou istou ihlou...

chantalle7
18. okt 2008

ixi ako pokracujes este necitis nejake zmeny? lebo ja uz hej zacinam mat pocit akoby mi malo nieco vypadnut z podbruska a dost ma to tam tlaci...
a dnes rano som mala zaujimavy vylev nalad .... skoncila som placo-smiechom ...
no asi mi zacina z too preskakovat... 😒

adrosek
18. okt 2008

Ahojík holky jak se máte a jste tady někdo co?

adrosek
19. okt 2008

Ahojík holky tak kde jste kdo co?Tak já už mám za sebou OPU a je ztoho 11.vajíček tak uvidíme kolik jich bude oplodněno.Jinak jak se máte co všechny?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre