IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

chantalle7
21. okt 2008

no tak ak si to platila tak snad to tak aj urobili
dakujem

adrosek
21. okt 2008

Ještě som to neplatila teprve budeme

chantalle7
21. okt 2008

a kedy sa to vlastne vsetko plati az po transfere?

adrosek
21. okt 2008

Hej až pak asi,sama nevím.

chantalle7
21. okt 2008

tak ja budem koncit idem este vyvesat pradlo a za hodinu pojdem na pohotovost dat si poslenu inj. pregnyl pred obderom
Dobry nocku

adrosek
21. okt 2008

tak dobře chantalle tak budem držet pěsti a potom se ozvi ano jak si dopadla.

komarik
21. okt 2008

adrosek a čo ti mám o sebe povedať? Doteraz sme mali problém s mojou ovuláciou a zrazu sa to upravilo a normálne ovulujem. Tak sme boli 2x na IUI, ale výsledky boli negatívne, lebo zrazu má manžel zlú morfológiu. My sa snáď šťastného konca nedočkáme. Snažíme sa 5r. 😅

petista
21. okt 2008

Neboj Komarik, všechny se dočkáme. My to zkoušíme skoro 4 roky, teď zítra začínám se stim. na IVF, tak uvidíme.

adrosek
21. okt 2008

Neboj dočkáme se všechny jednou,sice asi né tak rychle jak jsme chtěli ale jednou snad ano.

komarik
22. okt 2008

tak si navzájom držme palce. 😵

adrosek
22. okt 2008

Ahojík holky hezký den přeji,držím pěsti moc a moc.

pahu
autor
22. okt 2008

Dobré ráno 😀

Ixi, koľko? Ty brďo, ako sliepočka vajíčok 😀 Takže už zajtra máš ET.. Hmm, myslím silno myslím 😀

Adrosek, dobré ránko... Ako sa cítiš? Žiadne príznaky OHSS?? Pekne veľa vodičky popíjaj a teš sa na piatok 😀

Komarik vitaj 😉

adrosek
22. okt 2008

Ahojík pahu,jojo cítím se dobře,jen mě bolí trocha břicho.Včera som trochu špinila 2.den po OPU pokud nepočítám den OPU tak som volala dr.a ta mi řekla že se nic neděje,tak mi ještě k utroši nasadila Estrofem tbl.ale mám strach aby to neovlivnilo nějak ET a tímpádem se to nepovedlo.Dneska zatím nic.

pahu
autor
22. okt 2008

Zlatíčko, idem na anglinu a potom som tu s Vami opäť 😉 Veeeľa vodičky.... Pripomínam 😀

adrosek
22. okt 2008

Hej hej popíjám neboj.

krakulka
22. okt 2008

Ahojte, pridavam sa medzi vas. Mam dlhy protokol a od dnes zacinam stimulovat Decapeptylom. 🙂

adrosek
22. okt 2008

Ahojík krakulka tak tě vítám.Tak začínáš tedy tak to je fajně.

krakulka
22. okt 2008

Dakujem 😉

adrosek
22. okt 2008

A jak dlouho sa snažíte krakulka a co už máte za sebou?

komarik
22. okt 2008

a ako znášate všetky tie hormóny? Pýtam sa len preto či sa mám pripraviť na PN-ku.

adrosek
22. okt 2008

No já som mala občas návaly horka ale jinak jsem to zvládala ok a pak mě bolelo břicho už ke konci,ale na PN som šla až od OPU.

komarik
22. okt 2008

OPU je vlastne vybratie vajíčok, čo sa robí v anestéze?

krakulka
22. okt 2008

Ano, komarik. Robi sa to v celkovej anestezii, ale trva to len kratko.

adrosek
22. okt 2008

Ano hej přesně tak,pospíš si tak 15-20.minut.

komarik
22. okt 2008

a absolvovali ste niektorá IVF v Heliose? Chcela by som vedieť ako to celé prebieha. My sme sa len dnes objednali na 5.11. na 1 konzultáciu a vypísanie žiadosti.

adrosek
22. okt 2008

Ne já chodím v Brně do Reprofitu takže nevím.

ellianka
22. okt 2008

ahoj komarik, ja som absolvovala ivf v heliose, kľudne sa pýtaj rada ti poradím 🙂 ak budem vedieť

adrosek
22. okt 2008

Ahojík ellianka.

ellianka
22. okt 2008

ahoj adrosek 🙂

adrosek
22. okt 2008

A ty jsi jak na tom eli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre