IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

kay
16. júl 2008

pahu, to je pěkné že Ti to manžel zakázal 🙂 já bych stejně asi nevydržela 🙂 Ale Ty se drž, pondělí je za chvíli 🙂

pahu
autor
16. júl 2008

Kay, neprovokujte ma ☹ 😎

sylvyka
22. júl 2008

halo tu davno nik nebol ako to 😅 ?

cmuk05
23. júl 2008

kde je pahu co sa stratila predvcerom mala mat vysledky z krvicky 😒

kukulik30
23. júl 2008

cmuk..pahu mala krvicku negativnu...zial 😔

cmuk05
23. júl 2008

ale teraz som sa docitala ze pojde este raz 😉 dufame ze to dobre dopadne

pahu
autor
29. júl 2008

Ahojte 😉
Ďakujem za palčeky, pršteky, modlitby, zatiaľ ale nepomohli 😨 Nevadí, život ide ďalej 😵

Ako sa máte? My sa nechystáme na ďalší pokus, teda aspoň zatiaľ. 7.10. sme objednaní do Prahy na vyšetrenie imunity a až keď budem mať v ruke výsledky, budeme rozmýšľať, čo bude ďalej 😀

pupo
29. júl 2008

Čaute baby,
prepáčte ,že som sa sem votrela. Idem na IVF ako samoplatkyňa, nezvýšil vám niektorej GONAL? Odkúpim. Prosím ponúknite. Ďakujem

pahu
autor
29. júl 2008

Ahoj Pupo, ja som Gonal ani nemala... Ostal mi len Pregnyl a to mi ostane na ďalší pokus alebo na IUI 😵 Skús napísať do témy Gyn Fiv, tam je nás dosť po neúspešnom IVF a niektoré baby mali aj Gonal 😀

pupo
29. júl 2008

Ďakujem Pahu . Už píšem. Je to pakáreň , tie lieky sú neskutočne drahé a nehovoriac zákrok.

pahu
autor
29. júl 2008

Pupo, už to zháňam, však nám to ešte poisťovňa poprepláca 😉 Si samoplatca kvôli veku? Či je to nejaký extra pokus navyše? 😵

pupo
29. júl 2008

Som samoplatca kvôli veku, mám 39 a je to môj prvý pokus.Začínam pichať 4.-5.8.2008.
Si zlatá Pahu, že mi pomáhaš zháňať.
Držím palce všetkým snažilkám

pahu
autor
29. júl 2008

Škoda že si začala tak neskoro.. Nevadí, musí to predsa vyjsť 😀

hanulka3112
29. júl 2008

Ahojky holky, moc vás tu všechny moc zdravím a držím palečky ve snažení.4eká mě teď druhý pokus, a zároveň dlouhý protokol, tak se chci zeptat, jak to vlastně u dlouhého probíhá, předtím jsem měla krátký.No vím jen to, že až mi dorazí MS tak 5DC mám nasadit HA a pak jak budu dobírat HA mám přijít na kontrolu, tak už jsem teď moc zvědavá co to obnáší ať vím na co se mám připravit. 😉

cikyta
29. júl 2008

hanulka...........Ja som pri dlhom protokole mala od 16DC brať proveru,od 23DC pichať decapeptyl a na 30-32DC ked dostanem menzes,tak začať pichať injekcie FSH,v mojom prípade menopur.(To sa pichá zhruba 14 dní a potom sa vyberú vajíčka a urobené embrijká sa na 5-6 kultivácie v skúmavke,vložia do teba a na 12 den od vloženia sa urobí sono+teh.test)

hanulka3112
30. júl 2008

Cykyta díky za info 😉 asi bych to měla mít podobně, ono se to bude lišit asi jen v lécích 😉

dorka81
8. aug 2008

Ahojte babulky,
viete mi poradit ako dlho trva stimulacia na IVF je to individualne?

dicinka1
8. aug 2008

ajojte..aky mam ja protokol,ked zacinam z HAK od 1-21 dc...a potom picham diphelerine... a potom gonal?

dicinka1
8. aug 2008

ja som mala tak 10 dni..s fostimonom....stimulku...a teraz s gonalom neviem.... 😒

dorka81
8. aug 2008

dicinka, v tomto ti neporadim. Ja mam prve IVF - dlhy protokol. Zacala som 23 DC decapeptylom a teraz picham Menopur

dicinka1
8. aug 2008

dorka...a do ktoreho centra chodis?

dorka81
8. aug 2008

chodim do GF v Bratislave a ty?

dicinka1
8. aug 2008

ja do KOSIC do Gyncaru..idem na 2 ivf...tak som zvedava ako to dopadne...

dorka81
8. aug 2008

Dopadne dobre neboj... Ja dufam ze aj to moje dopadne dobre. Kedy ti naplanovali IVF? Teda priblizne?

sylvyka
8. aug 2008

dorka dicinka drzim palceky 😉
dorka aj ja chodim do GF a tiez som mala dlhy protokol da sa vsetko zvladnut hlavu hore ak budes nieco potrebovat mozes napisat IP poradim 😉

dicinka1
8. aug 2008

priblizne?zaciatkom septembra...do 15-teho..asi....

dicinka1
8. aug 2008

tebe to vyjde neboj...teda obom nam to vyjde...
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dorka81
8. aug 2008

Mne to vychadza skor.. okolo 11.08.2008. 🙂 A verim ze bude vsetko v poriadku..

dicinka1
8. aug 2008

takze rovnako budeme rodittttttttttt...zeeeeeeeeeeeeee?to je super....

beruskony
8. aug 2008

Ahoj holky, dnes jsem 10den od ET dlouhy protokol. Zatim se citim dobre jen nekdy me poboliva uz 3 dny podbrisek a vajecniky, takovy tlak jak kdybych to mela dostat. Zatim tuk tuk nic. Chodim se porad kontrolovat na WC jak jsem z toho nervozni.
Spinili jste nekdo pri ET, kolikaty den se vam dostavila pripadne MS? Je to me uz 2IVF. Testovat mam pristi tyden ve stredu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre