IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

chantalle7
19. okt 2008

ahoj Androsek 🙂
tak tusim sem chodime uz len my dve :-/
no a gratulujem 13 je fajne 🙂

a nech sa ich co najviac oplodnickuje

adrosek
19. okt 2008

Ahojik chantalle,no asi hej jak to tak sledujem,nikomu se sem nějak moc nechce,nevím co porábají.
Co ty jak se máš?

chantalle7
19. okt 2008

ahoj presla som ku kockam do temy stimolka od oktobra 🙂
mam sa dost divne puchne mi brusko aa picha ma v pobrusku takmer pri kazdom kroku ... tak dufam ze to je len z toho ze foliky rastu a ze nebudu ziadne problemy

adrosek
19. okt 2008

Hej chantalle to bude aj ztogo,já to taky měla že mě tam bolelo a občas pichnulo.Tak já tady asi zustanem sama jak to tak sledujem.

chantalle7
19. okt 2008

no v to dufam aj ja ze je to len z toho 🙂
ale ved uvidim zajtra idem na kontrolu 🙂

neboj nenecham ta tu samu budem chodit aj sem len tu je nejako mrtvo a s babami som si dnes strasne fajn pokecala takze kludne mrkni aj tam mozno sa pridas 😉

adrosek
19. okt 2008

Hej dobre tak kuknem tam,je tady mrtvo poslední dobou to je fakt.

pahu
autor
20. okt 2008

Dobré ránko 😉
Ja si Vás čítam, ale teraz nestimulujem, asi ani tak skoro nebudem, takže neviem čím Vám sem môžem prispieť 😀

adrosek
20. okt 2008

Ahojík pahu,jakto že nestimuluješ a nebudeš dlouho.Jinak jasně že sem můžeš.
Tak já som doma a je to pěknej nezvyk nevstávat do práce jako.

pahu
autor
20. okt 2008

Pretože čakám na výsledky z imunológie, cca ešte 2 týždne a ešte by som chcela ísť aj na genetiku 😀 A tym výsledky trvajú aj 2-3 mesiace 😉 A ďalší pokus si nechcem minúť, pokiaľ nebudem mať všetky vyšetrenia, lebo nám zatiaľ nič nezistili, ale 25 mesiacov snažilkovania bez úspechu 3 x IUI a 1 x IVF je celkom dosť 😵 Takže najsôr vyšetriť a potom uvidíme 😀

chantalle7
20. okt 2008

Pahu tak drzim palceky aby ti prisli len dobre alebo v najhorsom iba riesitelne vysledky 😉

ja mam vo stvrtok odber tak mi dzrte palceky 🙂

pahu
autor
20. okt 2008

Chantalle, ďakujem a držím palčeky aj Vám 😉

adrosek
20. okt 2008

Tak to potom ano pahu,tak to držím pěsti aby to všechno dobře dopadlo a co nejdřív ste pokračovali.
Chantalle tak držím pěsti moc a moc.
Taky som volala dneska dr. a zatím ztěch 11.vajíček je 10.oplodněno tak uvidíme kolik se jich bude vyvíjet,zítra zase budu volat.

adrosek
21. okt 2008

Holky ahojík,kdepak jste zase co?Jak se máte dneska?

pahu
autor
21. okt 2008

Adrosek ahoooj 😀 Tak ako tvoje fazuliatka? Ako sa rozmnožujú? Poslúchajú tetu embryologičku? 😉 10 oplodnených je super počet, to by mohli ostať aj mrazáčikovia 😉

adrosek
21. okt 2008

Ahojík pahu,no už som myslela,že tady zůstánu sama.
No tak uvidím snad posluchajů,dneska mám volat zase kolem 12.hodiny tak doufám,že tam zůstali a budou aji mrazáčci.
No a co ty jak se máš?

adrosek
21. okt 2008

Jdem do sprchy a za chvílu som tady.

adrosek
21. okt 2008

Tak kdepak jste co?

pahu
autor
21. okt 2008

Adrosek už som tu zase 😀 No ako? Volala si? Halóóó, už sa neviem dočkať, hoď to číslo, koľko ich je 😀

adrosek
21. okt 2008

Já som sa bola vyvětrat chvílu ven,ale už som zde,ale zase tady nikdo.
Volala som,tak zatím jich je stále těch deset,tak uvidí se zajtra.

komarik
21. okt 2008

ahojte babenky 🙂
prechádzam k vám z témy IUI. Dnes sme sa rozhodli pre IVF, takže Vás budem otravovať s mojimi otázkami. Dúfam že vám to nebude vadiť. 😕

adrosek
21. okt 2008

Ahojík komarik,tak tě vítám tady.Tak nám něco o sobě prozrad.

chantalle7
21. okt 2008

ahojte dievcata 🙂

androsek no pekne 10 je krasa 🙂
ako si si ich dala oplodnit normal alebo ICSI? a mas PK?

adrosek
21. okt 2008

Hej máme ICSI a PK taky proto jdem až v pátek na ET,ale ještě není vyhráno,říkala že je krtický den 3 a více,tak uvidíme.No a co ty jak se máš?

ixi
21. okt 2008

ahojte kocky 😀

ixi
21. okt 2008

adrosek bola si na opu?ja dnes

chantalle7
21. okt 2008

ixi uz som ta prave chvalila v claku stim- 10/08 🙂

adrosek
21. okt 2008

Hej bola som v neděli,kolik máte vajíček?

chantalle7
21. okt 2008

androsek - preco ti robili ICSI chcela si alebo aky bol dovod- vraj je lepsie ak sa to robi klasicky

ja sa mam celkom fajn lebo dnes naposledy picham vsetky tie hormoniska 🙂 a zajtra mam taky kludanko den an pripravu a vo stvrtok TO PRIDE den D 🙂
tak na mna myslite uz troslku naberam nervozitu

ixi
21. okt 2008

ja som mala28 vajok

adrosek
21. okt 2008

No já přesně nevím jestli dělali ICSI dr.neříkala,musíme se jí pak zeptat,ale co nám dávala ty papíry prvně ceníku tak tam bolo zaškrknuté ICSI,tak uvidím.
Neboj chantalle bude to ok,budeme na tebe myslet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre