IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

kalka
6. nov 2008

no jak jsem dostala tu první injekci, která ve mě působila 15 dní.. tak pak jsme šla na první UTZ... ten dopadl dobře.. a takjsme začala hned s Puregonem a na UTZ jsem šla 7 den to bylo pondělí a dneska jsem šla na další UTZ a dnes je čtvrtek a na další jdu zase v pondělí.. ono záleží jak ti rostou folíci.. ale příští týden už mě čeká OPU (odběr vajíček).. prej tak ve středu.. tak uvidíme 🙂

marcelli
6. nov 2008

Kalka:tak ti držím strašně moc palečky!!!! 😉

chantalle7
7. nov 2008

babiny prisla som Vam sem priniest nejake tehu bacilky tak ako som slubila
prave pred chviiilkou mi povedali vysledky Ttestu a sme tehotniiiiii
tak tu su:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

komarik
7. nov 2008

chantalle7, skvelééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé správy. Tešíme sa s tebou. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelli
8. nov 2008

Ahojky mám se objednat 22 den po MS a vychází mi to na sobotu.Mám se objednat na pátek nebo až na pondělí ???Díky za radu ☹

komarik
8. nov 2008

určite na piatok. Je lepšie prísť skôr ako neskoro. 😉

labus
24. nov 2008

Ahoj kočky možem trošku vyzvedat?
ANDROSEK ak som sa správne dočítala tak chodíš do REPROFITU-BRNO zhánam info o tomto centre konkretne o Mudr. Marcelovy štelclovy kedže som mala prve IVF neuspešne končiace naviac silným zápalom hladám si nove centrum a som samoplatca bolo mi poradene Brno tak som vypísala virtualny dotazním a ozval sa mi menovaný lekár že sa mám objednat na nezávislu konzultáciu tak mám termín buducu stredu ale rada by som vedela o lekárovy niečo viac aj o centre ako ste spokojne a tak moc dakujem za každe info

rebo
27. nov 2008

Ahojte baby.
Viete mi niektorá poradiť, ako sa pichá Decapeptyl? Ja som mala zohnané Diphereline, ale keďže IVF sa mi preloží až na budúci rok na február a tieto majú exp. do januára 09, tak teraz som si zohnala Decapeptyl a neviem ako sa pichá. Viem že Diphereline je prášok + vodička a že som si na to potrebovala zohnať oranžové a zelené ihly a striekačky. Takže neviem, či niektoré ihly budem potrebovať aj ku Decapeptylu, alebo sa to pichá perom. Poraďte prosím.

rebo
27. nov 2008

Baby už viem ako je to s tým Decapeptylom. Odpoedali mi už v inej téme. Díky.

adrosek
27. nov 2008

Ahojíknholky,
chantalle tak to moc gratulujem super!!!!
Jinak labus já som tam spokojená,já som sice chodila k dr.Vitouškové a ta bola taky moc hodná,jinak o dr.Štelcovi som ale taky slyšela velkou chválu,já si myslím,že všeci dr.jsou tam ok.

hugi
29. nov 2008

ahojte.ako sa picha decapeptyl?Mne ho picha sestrička ,tak že zriedi vodičku s tym praskom do zadocku , ale neviem ci je to dodre ,lebo mi to picha už 13 dni a ešte som nedostala MS.

kuspitka
10. mar 2009

Ahojte...ja by som sa chcela opytat niekto ste uz toto zazili????
gonal neskor pichnut ako na druhy den menstruacii???

katherinesand
10. mar 2009

kuspitka, nerozumiem uplne, ale ak ano, tak ja som zacala pichat Gonal az na 4 DC. predtym som pichala Dipherline.

kuspitka
10. mar 2009

katherinesand ja mam menstruaciu uz 3den vcera som bola v centre na krv a povedali ze gonal mam pichat azz od svrtku ,lebo mam velmi dobre testy...

katherinesand
10. mar 2009

kuspitka a pichas teraz nieco?
oni asi vidia sliznicu a ine veci tam vo vnutri 😀 a podla toho to naordinuju. ty budes 5 DC, ja som bola 4DC, takze podobne.
nebojkaj 😉

kuspitka
10. mar 2009

hej picham decapeptyl .......a ty co ako dalej si ako pokracujes???

katherinesand
10. mar 2009

ja uz som bola vcera na krv a bohuzial bola negativna ☹
tak sme si poplakali a bojujeme dalej. 😉
drzim palceky 😉

kuspitka
10. mar 2009

je mi to luto.....a kolke IVF si mala...
dakujem za drzanie pelcekov

brucoun28
22. mar 2009

ahoj, mam pred sebou prvni IVF - dlouhy protokol a chtela bych se zeptat, zda se po zoladexu menstruuje?byl mi pichnut 22 den po menstruaci a za 14 dni mam prijit na ultrazvuk, pak pokud bude vse ok, zacnu se stimulaci.dekuji za odpoved

marcieku
31. júl 2013

@kitten
Ahoj Kitten,prosim ta mohla by si mi dat radu ohladne umeleho oplodnenia vykonavaneho v UK? Ja som absolvovala par neuspesnych inseminacii na Slovensku a teraz som mala podstupit prve IVF,ale bohuzial sa neuskutocni. Na SK som chodila kvoli tomu na dovolenku,ale rozmyslam,ze by som to podstupila v UK kedze dovolenky mam uz nedostatok.Chcela by som vediet kolko to asi stoji a vsetky dolezite info k tomu.Dakujem

kitten
24. aug 2013

@marcieku , Ahoj marcieku, Vetsinou jsou ceny uvedene na strankach kliniky kterou si zvolis, Cena 5 - 6000 liber. Zkontaktuj kliniku, nektere si berou poplatek za konzultaci. Vsechny krevni testy a ultrazvuk ti udelaji oni - nebo nekdy akceptuji i od GP, spermtest musi mit oni svuj> Pokud jsi v UK, urcite je to praktictejsi to podstoupit tady, protoze neriskujes implantovana embrija cestovanim. Ja se vsim byla maximalne spokojena - meli velmi dobry pristup. Klidne se ptej kdybys chtela jeste neco vedet.

marcieku
28. aug 2013

@kitten Ahoj Kitten,viem,ze som pisala na dobre stary prispevok od teba a uz som sa bala,ze ani odpoved nedostanem,ale som velmi rada,ze si sa ozvala. Ja som si len tak letmo pozerala kliniky v UK,ale podrobne som to nestudovala.Viem,ze si kliniky pytaju aj za konzultaciu a ze to nie je halier a ked vidim tie celkove sumy,je mi smutno,ze sa to neda riesit prirodzenou cestou.Aj som bola u GP po info a skusala som zistit,ci sa to da aj cez NHS,ale pre mna ta moznost nie je.Jedine sukromne kliniky. Ja som IVF podstupila na Sk len preto,ze je to pre mna lacnejsie,ale chcem sa spytat,ci ta suma za zakrok v UK sa musi vyplatit naraz alebo postupne.Je to celkom zavratna suma,takze som dala este jednu sancu IVF na SK. Viem,ze riskujem to cestovanie,ale pevne verim,ze nebudu komplikacie. A ak sa smiem spytat,na akej klinike si bola?

kitten
16. sep 2013

ahoj marcieku

http://www.stjudeclinic.com/ prvni konzultace 190 liber, testy pro oba 700 a cyklus icsi 4 300 liber.(to je i s leky) Ceny maji na vebce.

http://www.spirehealthcare.com/regency/fertilit... jeste jsem slysela dobre reference na tuto kliniku. Podobne ceny.

Platby zalezi na domluve, my platime postupne - prvne konzultace a testy a pak lecba.

Hodne stesti! A napis jak jsi dopadla! Drzim palce!

luez
27. nov 2013

Ahojte 😀 , som tu nova a chcela by som Vas poprosit o radu... Tiez mam dlhy protokol. Prvu injekciu (diphereline) sme zacali pichat na 25 po menstruacii. Dnes je to uz 7 den ci pichame Diphereline a mrchu som este stale nedostala... Kolko mam cakat? ☹ Moje telo sa tvari akoby som ani nemala dostat...pricom cyklus mavam pravidelny 😒. Rozmyslala som ze pojdem do centra...ale neviem ci mi tam pomozu. Dakujem za kazdu infosku. Pekny den 🙂

korenka17
30. nov 2013

@luez aj mne meškali 5 dní,potom došli konečne

pipinka
7. jan 2014

ahojky, jdu na vás s dotazem.Volala jsem do caru kvůli dalšímu pokusu o IVF a mudr mi povídal, že mi nastaví cyklus s jednotlivými dávkami před stimulací? jak tomu mám rozumět, poradíte? děkuji

martika32
13. jan 2015

ahojte, vie mi niekto poradit od A po Z čo sa týka dlheho protokolu,bud. týžden nastupujeme prvý krat ku koordinatorke,vraj začneme 16 DC,ale neviem čo všetko budeme absolvovat ,kolko nas to vyjde a podla čoho určuju či krátky alebo dlhý protokol,pekne dakujem

jms112
2. máj 2015

@martika32 Ahoj, rada by som sa spýtala ako to u teba prebiehalo. Ja tak isto mám ísť na 16DC ku koordinátorke a snažím sa zistiť všetky info. Ďakujem

nikolajka2
20. aug 2016

ahojte, zostal mi Mavelon 17ks, exp 2017 ak by mal niekto zaujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre