IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

v555
6. júl 2008

ahoj sylvyka,to je fakt dobra spravicka/snad aj ja ju raz dostanem/velmi ti drzim palce nech vam to dopadne vsetko bez problemov.

maska1
6. júl 2008

ahojte. Sylvyka a vy máte IVF/ICSI? Ak áno tak koľko ťa výjde ICSI?

v555
6. júl 2008

ahoj maska,prepac ze sa vam vtlacam do pokecu,ale mna Ivf-ICSI vyslo 13000.- aj s predlzenou kultivaciou(ta stala 5000.-/mne odobrali 5 vajicok a oplodnili my ich 4 a to ma stalo 8000.-

pahu
autor
6. júl 2008

Do bru nocku...

Sz\ylvy, zajtra idem na OPU, zatial viem, ze mam 7 folikulov, takze uvidime kolko z toho vzdoluju vajok 😀

sylvyka
7. júl 2008

maska ahojko nie nemame ICSI fu to by sme platili asi 20 litrov mam pocit takto budem platit predlzenu kultivaciu a mrazenie 😀

cikyta
7. júl 2008

maska 1 . Mna to vyšlo 30 000 sk. (a 30 000 sk dopláca poisťovna) 3 krát platíš tých 30tis.a na 4 krát už všetko sama ako samoplatca,bez poisťovne t.j.60tis. Mám všeobecnú poisť.a chodím do Heliosu.

myskyva
8. júl 2008

ahojte....koukám že už je nás tu spousta 🙂
pahu...tak jak?

pahu
autor
8. júl 2008

Myskyv, mam 5 vajicok, akurat idem volat, kolko z nich je embryjok 😀

myskyva
8. júl 2008

pahu tak hodně štěstí ať jsou všechna...dej hned vědět 😉

cikyta
8. júl 2008

pahu,aj čakám...a strašne ti držím palce,nech ich je 5 ! 😉

pahu
autor
8. júl 2008

Su 4 😀 😀 😀 V piatok alebo v sobotu budeme mat transfer do domceku 😀

myskyva
8. júl 2008

paráda 🙂 a ještě ti určitě zůstanou 2 sněhuláci 😉 A jak se cítíš po OPU?

violoncielka
8. júl 2008

Ahoj Pahulik,normalne si mi urobila radost,uz sa tesim na oktober...teda,ak vsetko vyjde 🙂 (mozna IVF)
Napis pocity,...je to velmi neprijemne,alebo sa to da.....urcite sa to da,ak zena vie ze sa coskoro stane mamou...vsetko sa da zvladnut.Pa a drzim palce na transfer

dicinka1
8. júl 2008

pahu to je super....

pahu
autor
8. júl 2008

Violoncelka, Myskyv 😀
Samotny odber je v pohode, vsak to ani len necitis... Pospinkas si.. Ked sa zobudis, mas tam v podbrusku take bolesti, akoby si mala silnejsi menzes... A to trvalo vcera do vecera. Dnes je to uz fajn, obcas ma tam pichne, ale inac som O.K. Aj som sa sama odsoferovala autom k lekarke pre PN-ku... Teraz som zvalena na gauci a drzim palceky nasim drobcekom, nech to vsetko v poriadku zvladnu... 😉 Hlavne ten prelom medzi 3.a 4.dnom, kedy sa zmenia z 8-bunkovych na 100-bunkove 😀

myskyva
8. júl 2008

pahu oni tě nechali po OPU odejít samotnou a ještě odjet autem?To mě pustily jenom s doprovodem a auto jsem měla ten den zakázaný 😒

ty nervy jsou teď nejhorší,ale oni ti vyberou ty nejsilnější a až je budeš mít zpátky v bříšku tak už budou v bezpečí 😉

dicinka1
8. júl 2008

po mna vtedy boli nasi..az v kosiciach...manzel doma uz nebol...

pahu
autor
8. júl 2008

Myskyv nie, ja som mala odber vcera, to dnes som jazdila po meste 😀 Vcera ma musel zobrat manzel, vsak sa mi aj hlavicka tocila 😀 To by som zabocila rovno do prvej lampy 😉

myskyva
8. júl 2008

pahu já už myslela 😀 😀 😀
dicinka my máme v papírech napsáno odchod s partnerem ale nakonec je to stejně jedno kdo přijde,hlavně aby byl dospělej 😅

dicinka1
8. júl 2008

myskyva..ved hej..sa tesim uz na umele...

pahu
autor
8. júl 2008

Aj ja sa uz tesim na Vace pokusy, zase si potom budeme moct este viac drzat palceky 😀

myskyva
8. júl 2008

dicinka......už se ti to blíží,v srpnu začínáš s gonalem?

pahu
autor
8. júl 2008

Dici fakt, kedy zacinas? 😉

dicinka1
8. júl 2008

do august by som chcela uz kupit lieky...ale neviem kedy zacnem...a auguste ma doky dovcu..ale neviem do kedy...

pahu
autor
8. júl 2008

Dici, musis sa prisposobit dokimu? Nevie ho niekto zastupit? 😉

fedra
8. júl 2008

pahu ... tak nech drobcekovia pekne rastu
Ides mat aj PK, vsak ?

pahu
autor
8. júl 2008

Fedri, ano, aj PK, vo stvrtok o 16,00 mi ma volat embryologicka a dohodneme sa, kedy a kolko ich pojde na transfer... Ale este nepredbiehajme, najskor sa musia posnazit, aby zvladli skok medzi 8-bunkovou a 100-bunkovou fazou 😉

fedra
9. júl 2008

nase ten skok zvladlo uz v brusku 🙂

zuzali
9. júl 2008

Ahojte
Mám za sebou 2x neúspešne IUI a mám schválenú IVF. 21.júla idem na konzultáciu ohľadne ďalšieho postupu. Zatiaľ neviem či ma čaká dlhý alebo krátky protokol, ale chcela by som ísť na IVF v októbri.
Takže sa k vám po 21.júli pravdepodobne pridám. 😉 Všetkým držím palce, nech vyjde čo treba a ozvem sa, lebo ešte som z toho úplne popletená 😀

pahu
autor
10. júl 2008

Fedri, gratulujem 😀
Hlasim termin ET, zajtra rano o 10,00 😉 A vsetci 4 to zvladli 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre