IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

myskyva
24. jún 2008

pahu...teda to je fofr,tak ať folíky pěkně rostou 😉

já byla dnes na utz....folíků máme dost,ale ještě malý takže mi zvýšily dávku na 3amp a v pátek další utz...snad když bude vše o.k tak v pondělí by mohlo být OPU 🙂

pahu
autor
24. jún 2008

Myskyva, takže ti šliapem na päty 😀 Teším sa s tebou, ja budem mať v pondelok len kontrolu 😉

myskyva
24. jún 2008

pahu 😀 teď už to půjde rychle...
jak zvládáš hormony?Ještě pořád jsi podrážděná nebo už se to srovnalo?

pahu
autor
24. jún 2008

Mysky, myslím že som O.K., trochu viac precitlivelá, rozplače ma snáď aj rozšliapnutý slimák na záhrade 😀 Ale ináč si myslím že celkom dobre 😉

myskyva
24. jún 2008

teď jsi mě uklidnila....myslela jsem že nejsem normální když běžně tak 2x denně brečim kvůli prkotinám 😅 takže to asi k tomu patří 😒

Kdo ti bude píchat fostimon?Budeš chodit k dr.nebo zaměstnáš manžela?

pahu
autor
24. jún 2008

Hmm, to je dilema, ale skúsim to s manželom. Ja som totiž pracovala v centre, ale už sme sa s celou firmou presťahovali do Záhorskej BYstrice, a nechce sa mi kvôli tomu veľmi jazdiť cez celé mesto. Ale keď to ináč nepôjde, určite to nechám na odborníkoch 😀

tebe to kto pichá?

myskyva
24. jún 2008

o víkendu manžel ale přez tejden musim běhat k doktoroj což je při mojí pracovní době docela obtížný...přemejšlela jsem jestli bych si to nemohla píchnout sama do stehna..to je taky sval ne?

sylvyka
25. jún 2008

ahojko pahu , myskyvka jaaaj uz si necitim zadok a to ho mam vacsi ako j.lo 😅 no ja neviem co v piatok ako pojdem na krvicku a na ultros tak budem vediet viac teda hadam dnes mam pichnuty 4 fostimon ale mne pichaju 3 ampulky az ☹ hadam v pondelok bude posledny fostimon pichnuty no ale uvidime ... uz nech je piatok. Ale leti ten cas vsak no nech len leti ja uz mam vybavene vsetky veci aj odbery aj interne aj toho notara 😉 nakolko moj manzel musel odcestovat tak sme to vybavli skor vsak interne budem mat stare tyzden a to je v poho . Ozvem sa majte sa krasne pa bambulky 😀

pahu
autor
25. jún 2008

Myskyva, ja neviem, asi by si mohla aj do stehna, ale vieš, máme reflexy, tak aby si si od strachu nestiahla sval, to by ťa oveľa viac bolelo 😨 😵

Sylvyka, ja som dnes bola s manželom na odberoch a vybavila som si aj EKG. V pondelok mám ešte stretko s internistom. Počuj, aj môj manžel musí ísť za internistom? Však on nebude opertovaný... 😉 Mne dnes manžel prvol prvý krát doma Fostimon, strašne ho bavilo to miešanie ampuliek 😀

sylvyka
25. jún 2008

😀 no takze sa hrate na doktora no pekne . Jasne ze manzel nema ist na interne 😕 Aj mna by bavilo to miesanie ampuliek hahaha

kuspitka
25. jún 2008

Ahojte.mozem sa pridat?

pahu
autor
25. jún 2008

Sylvyka aj mňa, ale asi s tým budeme mať problém, ten kto namieša, bude musieť aj pichnúť, takže manžel 😀 No ja som si to aj myslela že on nemusí, cmuk a ďakujem 😀

Kuspitka, čo je toto za otázočku??? 😕 😨 😠 😀 Jasnačka že môžeš, aj keď by sme ťa radi privítali v téme Tehuľky po IVF s dlhým protokolom 😀 Ale už čoskoro 😀

kuspitka
25. jún 2008

ahoj pahu.tak dufam ze to tento krat sa podari.a ty sa ako mas?

sylvyka
25. jún 2008

Jaaj pahu nemas zac ale strasne dufam ze vsetko sa nam podari ked mame tie iste lieciky vsak 😉

Kuspitka pridaj sa ak si aspon trosicka stresmenka tak sem zapadnes Chichichi

kuspitka
25. jún 2008

sylvyka pri rvom icsi som bola ale teraz dufam ze to zvladnem

sylvyka
25. jún 2008

no vsak zvladneme to 😉 nicoho sa uz nebojim ale zo zaciatku mi poriadne lepilo

kuspitka
25. jún 2008

sylvyka do keho centra chodis?

sylvyka
25. jún 2008

do gyn fivu a ty ?

kuspitka
25. jún 2008

ja do heliosa martin.to je blave?

sylvyka
25. jún 2008

ano to je v blave mam to najblizsie v mojom okoli ale da sa hadam bude vsetko v pohode zatial som nemala problemy

kuspitka
25. jún 2008

aj my sme tam chodili ale do icsaru ale uz nikdy viacej .ty si so sale?

sylvyka
25. jún 2008

no hej priamo zo sale a v icsare neboli v pohode ?

kuspitka
25. jún 2008

nie ani nam nerobili ziadne testy nic.tu je lepsie.chceli sme ist do brna a le potom tu otvorili a nesli sme.toto je tvoja prvy dlhy protokol?

sylvyka
25. jún 2008

no prvy a dufam ze aj posledny 🙂 vsak uvidime ja som si myslela ze helios to je v tatrach ale nesmej sa mi

kuspitka
25. jún 2008

nie helios je v martine nemame to daleko.aj ked ideme od nasich z nitry.to nevadi.ani ja neviem kde su vsade centra.
pahu kde si odisla?

sylvyka
25. jún 2008

ja som chodlia do nr na strednu uha to boli casy

kuspitka
25. jún 2008

a na aku?

sylvyka
25. jún 2008

na stavebnu chichichi

kuspitka
25. jún 2008

kolko mas rokov ak smiem vediet?

sylvyka
25. jún 2008

31 😀 ale myslim ze mam tak 18-25 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre