IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

pahu
29. máj 2008

Ahojte 😉
Viem že tu už máme veľa tém IVF, ale ak by som chcela získať všetky možné informácie práve o dlhom protokole, musela by som v každej téme pátrať pomerne dlho. Preto skúsim založiť takúto novú a špecializovanú témičku 😉

No a teraz trochu info o mojej situácii:
Som po 3.IUI, neúspešnom, takže nastupujem na naše 1.IVF, verím že aj posledné...

Dnes som 1.DC, začínam brať antikoncepciu Femoden až do 21.DC. Potom budem pokračovať... Decapeptyl, Fostimon, Pregnyl, Augmentin a Utrogestan. 😉

Takže ak viete pomôcť s akýmikoľvek info napr. aj o vedľajších účinkoch liekov alebo máte iné lieky, alebo kopec otázok, nech sa páči... 😉

cmuk05
2. júl 2008

a ako sa citis lebo na test idem 14.7 ja sa citim ako by sa nic nestalo nemam skoro ziadne bolesti,prvy den som trosku krvacala a ty ako to prezivas? aky mas pocit si tehulka? 🙂 🙂 budes sa doma testovat? 🙂

fedra
2. júl 2008

citim sa fajn ... trosku pobolievanie v podbrusku a zaludok ako na vode 😝
Ale to zre jme bude tou nervozitou. Co je dobre,ze som stale este nedostala mrchu /hoci ja mavam pravidelny 28 dnovy cyklus max./
Dnes som 10 dni od ET

cmuk05
2. júl 2008

aj ja tak skoro dostavam mrchu, tak na 24 den ale je to v pohode ja som dnes 2 den po ET 🙂 ale ty uz mas dobre 🙂 🙂 o chvilu to budes vediet,a robila si si uz testik? 🙂

fedra
2. júl 2008

ano robila ... a nie jeden 🙂
Ale zatial sa bojim aj nahlas o tom hovorit .....

pahu
autor
2. júl 2008

Sylvy, tak už vieš kedy ideš? 😉 A z tých bolestí si nič nerob, hlavne že máš folíky 😉 A koľko ich vlastne máš? 😨
Fedri, ani sa ma nepýtaj, som z toho nešťastná, lebo vôbec neviem koľko ich je.. Ale zase na druhej strane aspoň nestresujem, že mám len jeden alebo dva 😉 A klikala tam keď ich merala asi 10-15 krát, tak sa ubezpečujem, že ich je dosť 😀 A už viem, decapeptyl už len polovicu a fostimon už 4 ampulky... V piatok ďalšia kontrola...

myskyva
2. júl 2008

ahojte...
fedri...... 😉 takže zatim pššššt,ale držim pěsti 🙂
pahu to ti ani neřek kolik jich máš? 😠 tak snad pátek bude víc pozitivní 😉

Dnes jsem volala do CARu,z původních 10 vajíček se 7 oplodnilo a dál krásně vyvíjí,takže když bude štěstí na naší straně tak zbude i do mrazáku 🙂 V pátek v 11 hodin bude ET

sylvyka
2. júl 2008

ahojo pahu tak viem v sobotu sa ide na to no ale bolest mam asi len z utz bo ma okukaval asi 10alebo viac minut .no ja tiez neviem kolko mam folikov ale uz mi to je jedno hlavne ze koncim s pichanim 😀 . tak zajtra uz iba 4 fostimony a vecer pregnyl v piatok nic a sobotu 7:15 mam byt v centre 😀 tak potom zitra este pokecame hadam budem na nete oki ? papa

pahu
autor
3. júl 2008

Myskyva, tak supiš, ja na teba budem táááák stráááášne silno myslieť 😀 😀 😀 Držím palčeky 😉

Sylvy no teda a ja som si myslela že na to pôjdeme spolu a ty si ma nepočkala 😀

Ale si predstavte, že ak sa to podarí, naše detičky budú od seba vekovo vzdialené iba deň či dva 😀 verím tomu že áno 😉

kuspitka
3. júl 2008

Ahojte.ako sa mate???

pahu
autor
3. júl 2008

Kuspit, ja som O.K., trochu nervóznejšia každým dňom, bojím sa o vajká, aby mi nepopraskali skôr... 😉 Takže žiadny sex 😀
A ty ako? 8.7. máš KET a to aj musíš zase niečo brať? Alebo to ti len vložia embrijka a potom nasadíš progesterón? 🤐 😨 😕 😀

kuspitka
3. júl 2008

nie beriem etinilestradiol a utrogestan.
kedy ides na odber?

pahu
autor
3. júl 2008

Kuspi, ja stále neviem, dnes som 13.DC a včerajšia kontrola mi povedala, že ešte mám kontrolu aj zajtra. Takže zajtra budem vedieť, ale pripojím sa sem k Vám asi až večer, nakoľko hneď z centra idem na promócie a potom sa už do roboty nevrátim... 😉 Ale podľa dávok liekov, stále mi ich zvyšujú, predpokladám že asi v nedeľu 😉

kuspitka
3. júl 2008

pahu tak ti bu´dem drzat palce nechc ti povie dobru spravu.aj si priblarala?zajtra aj ja tu budem iba vecer.uz len do pondelka tu budem na nete.potom uz nie pridem sem len15jula alebo az 22jula

fedra
3. júl 2008

pahu ... ja som mala odber az 18DC

pahu
autor
3. júl 2008

Kuspit, schudla som... Ale to preto, že ja navonok nie som vôbec nervózna, ja si to odk..ám na záchode, a tým že je leto papkám menej a viac zeleninky a ovocia a to mi podporuje trávenie... 😀 Ale vaječníky si už cítim, mám tam v nich také tlaky a občas aj bolesť ako pred mrchou... 😉 Ty pôjdeš po KETku na PN? 😵 Aj ja by som chcela... 😉

Fedri, ty brďo, ale ja som mala vždy ovulku medzi 12-16 DC, nikdy nie neskôr. Však uvidíme zajtra čo mi povedia 😀

kuspitka
3. júl 2008

tak ja som na pnke od ICSI-IVF,este som nebola v praci cakam ako dopadne ket a od dobre idem na rizikove

cmuk05
3. júl 2008

ahojte 🙂 🙂

cmuk05
3. júl 2008

fedra ako ratas dni od oplodnenia alebo od nasledujuceho dna

cmuk05
3. júl 2008

kuspitka ako pokracujes citam ze tu tak dlho nebudes 🙂

pahu
autor
3. júl 2008

Cmuk 😉
Fedra myslela DC, to znamená od 1. dňa menštruácie jej na 18. deň vyberali vajíčka 😀

Kuspit, takto by som to zrejme chcela vyriešiť aj ja, no však uvidíme a nebudem zatiaľ predbiehať 😵

kuspitka
3. júl 2008

nie nebudem mojka idem na dovolenku tam net nebude a potomm mame oslavu

cmuk05
3. júl 2008

co sa zmenilo ze o 1 den pojdes neskorsie ne oplodnenie?mas tam napisane ze isde 8.7.

kuspitka
3. júl 2008

ano idem ze je lepsie v tedy chodi sa bud 19 alebo 20 den cyklu ja idem 20den cyklu.

cmuk05
3. júl 2008

a ako sa citis nie si v strese? 🙂
stali sa tu nejake nove veci?tehulky nie su? 🙂 🙂

kuspitka
3. júl 2008

neviem nic take ze by bol niekto tehu.fedra caka.niesom tesim sa ko mala

sylvyka
3. júl 2008

ahojko pahu akoze aj ja som myslela ze budeme tam spolu chichi ale neva akoze od vcera ma fakt ukrutne boli to brusko no neviem neviem ale mam posledny fostimon v ritke jupiiii 😀

fedra
3. júl 2008

pahu ... no ja mavam 28 dnovy cyklus a ovulku vzdy okolo 13/14 den ... no teraz to trvalo dlhsie kym folici dozreli 🙂

kuspitka
3. júl 2008

tak mne robili odber na 18DC.

sylvyka
5. júl 2008

ahojko baby akoze dnes som bola na odbere a ked mi povedali ze mam 21 vajicok som skoro odpadla z postele ale akoze som taketo volaco vobec necakala . nebolo to moc prijemne ale dalo sa to v pohode zvladnut pahu aj ty to zmaknes drzim ti palceky.

sylvyka
6. júl 2008

ahojko pahu ako si dopadla? mne dnes volali ze mam 9 embryjok 😀 tak mam predlzenu kultivaciu a v stredu mi cengnu ze kedy vo strvtok bude transfer 😀 naozaj sa tesim a drzim palceky kezdej babule 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre