IVF - krátky protokol s clostilbegytom

gregy
14. aug 2008

Ahojte mali ste niektorá takýto protokol? a ak áno ako ste naň reagovali? koľko vajíčok sa vám vytvorilo? Dík za odpovede.
Ja mám jeden dlhý protokol za sebou ale ma stopli a teraz som dostala tento protokol ale zatiaľ nepoznám nikoho kto by ho mal tiež. Okrem toho mám menopur a cetrotide.

gregy
autor
14. aug 2008

nikto? 😨 ☹

gregy
autor
14. aug 2008

tak skúšam ešte raz 😉

karkulka522
14. aug 2008

ahoj,ja ti neviem presne povedat ci mam taky protokol,ale ja som zacala na 5DC brat clostilbegyt a zajtra uz idem na odber vajicok( na 15DC). A od marca uzivam denne 3 tabletky kyseliny listovej. Doktorka nasla 4 vajicka tak dufam ze su tie najbojovnejsie a podari sa to. 😉 A s reagovanim na liek som nemala ziaden problem. Prajem ti vela uspechov

gregy
autor
14. aug 2008

no asi áno, a okrem clostilu máš čo? ja mám menopur a cetrotide. Ja mám začasť clostil brať na 3 DC 3x 1 na 7 den by mal ísť fostimon(to mi ostalo z predchádzajúcej stimulky) potom kontrola a potom sa uvidí asi menopur a ten cetrotide...
Pri tomto clostile je asi menšia úroda ako pri iných liekoch však?

gregy
autor
14. aug 2008

Mimochodom ahoj a ďakujem, aj som sa ti zabudla pozdraviť taká som nedočkavá na odpovede 🙂 Držím palce na zajtrajšie OPU ... 😉

karkulka522
14. aug 2008

ja som uzivala len 2 tabletky denne a tu kys.listov,inac nic a vcera vecer som mala 2 ampulky pregnyl.Ten sa dava pred odberom. Mas pravdu je mensia uroda no je to lepsie pre telo,nema taku zataz hormonov. A niekedy ku stastiu stacia aj 4 vajicka-ak su uspesne 😉

gregy
autor
14. aug 2008

karkulka tak to nemáme to isté, ja mám k tomu aj inekcie na stimulku 😉 ale dík moc za odpoveď. A zjtra prajem veľa šťastia 😉 pa

karkulka522
14. aug 2008

diki moc aj ja ti prajem vela vela stastia v snazeni,nech ti to vyjde 🙂

majuska2
15. aug 2008

Ahojte ja zacinam s kratkym protokolom na buduci tyzden ak vsetko dobre pojde. Dneska som si akurat bola pre injekcie v lekarni, budem pichat merional a cetrotide. Je to nase 1 IVF tak som plna ocakavania

rosienka
17. sep 2008

uz to mate asi vsetky za sebou, ale ja som mala tiez dva krat kratky protokol raz s Merionalom a potom s Menopurom a zial nic z toho nebolo. Reagovala som vraj umerne mojim vajecnikom a odoberali mi 8 vajicok, ziadne väcsie komplikacie, okrem nafuknuteho brucha.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre