IVF. Túžime mať dieťatko, ale neviem čo ma čaká

marcelka22
31. aug 2007

Ahoj. Precitam si a prosim o kazdy mailik optimistky, ktora mi pomoze lahsie spravit prve krociky do centra na IVF. Tusime mat dietatko. Moj priatel uz ma z prveho manzelstva syna,ja dietatko este namam. Som po troch operaciach s konecnou diagnozou, ze prirodzenou cestou mat dietatko nemozem.
Citam na internete vsetko co sa tyka IVF,ale rada by som spoznala optimistky, ktore presli uz par krokov naviac,ako ja a nechaju mi na tej mojej ceste svetielko nadeje, kam ist, ake to tam bude a co ma caka a neminie 🙂 tesim sa na kazdy mailik a na nove priatelstva pa Marcelka

lenoc
31. aug 2007

Ahoj Marcelka, moc ti sice nepomozem, ale zato velmi drzim palce, aby ti to vyslo. 😉

mimusiacik
2. sep 2007

🙂 marcelka - v Snazilkach mas temu (zaroluj prosim dolu na druhu stranu ):ZAZRAKY SE DEJI ...mas tam viac ako 10 zivotnych ludskych osudov,kt.si presli nelahkou cestou za dietatkom,v nadeji zotrvali a vytuzeneho babenka sa dockali...prosim citaj a nabijaj sa optimizmom...tesime sa na teba v teme...vela STASTIA!
...ak mas cas...citaj prosim pekne od prvej stranky... 😉

danuska24
3. sep 2007

Ahoj Marcelka. Aj my Vam drzim prsteky.
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre