Januárové detičky 2012

lilly2711
2. máj 2011

Ahojky budúce maminky - čakateľky na január 2012. Keďže zatiaľ takúto tému nikto nezaložil, dovoľujem vás sem pozvať. Mám termín 1.1. 2012 a teším sa na ďalšie, aby sme spolu prežili naše tehu 😉 😉 😉
Tak šup-šup sem.... 😀 😀 😀

taninka7
2. máj 2011

😲 To už je tu január 2012? Fíha..ale to letí 😉 Prajem bezproblémové tehuľkovanie,krásne a zdravé detičky a užívajte si to 😵 Vaša "kolegyňa júlovka" 😀 😀 😀 😉 😅

solinkarka
2. máj 2011

@lilly2711 Ahoj....tak ja sa pridam nech si tu neni sama 😉 termin mame cca 5.1. o dva tyzdne ideme na sono...ty uz mas tehu potvrdene dokym? 🙂

lilly2711
autor
2. máj 2011

solinarka vitaj. Nie, nemam, ale bola som na gyn. prehliadke, ked mi meskala MS 2 dni a povedala mi, ze sliznicu mam vysoku a ze ak som to nedostala, tak ide preavdepodobne o tehu. Tak som si urobila dva testy. Na jednom mi hned nabehli dve ciarky a na digitalnom som mala 3+ tyzdne, cize 6 tt.
K lekarke som objednana 16.5. tak dufam, ze ma potesi a budem mat darcek na narodky ( 17.5.) Len musim zvladnut cestu na SK, lebo zijem v UK.

misulda
2. máj 2011

Ahojte, mna pokusalo zalozit tuto temu este pred najmenej tyzdnom, ale neodhodlala som sa, nie som tuto na konikovi velmi ukecana 🙂 K doktorovi idem buduci tyzden, ale termin mam asi tiez 1.1. 2012 🙂 Tak sme tu dve 😀

zabka1124
2. máj 2011

Krasne tehulkovanie kocky, aj ja sa ceem pridaat uz niekam konecneee🙂

solinkarka
3. máj 2011

@lilly2711 jeej aj ja idem k dokymu 16.5. tiez mi povedal ked som bola na prehliadke ze mam sliznicu vysoko 😉

jerryjanka
3. máj 2011

jeeeeeeej január 2012 užívajte si to, prejde to veľmi rýchlo a o chvílu budete mať zázraky už pri sebe. prajem bezproblémové tehotenstvo a príjemný pôrod.

susubaba
3. máj 2011

Ahojte, aj ja sa pridávam, pravdepodobne mám termín 2.1.2012, ale k lekárovi idem len 12.5.

elli333
3. máj 2011

ahojte aj ja sa pridávam,mne termín vychádza na 5.1.2011 u dr. som bola len krátko po ovulácii takže viem presne kedy bola a mám pozitívne 3testy, k dr. sa chystám zajtra tak snád mi to potvrdí 😀

solinkarka
3. máj 2011

@susubaba
@elli333 vitajte prajem krasne tehulkovanie a zdrave babetka 😉

lopezka
3. máj 2011

Jejda, to leti .....uz dalsi januar 😀 😀 .... ja som bola takto tehu pred 2 rokmi 🙂
prajem vam vsetkym bezproblemove tehulkovanie so stastnym koncom 😅

katarina87
3. máj 2011

Ahojte ,aj ja sa pridávam....este som nebola u dokiho,ale pravdepodobne mam termin v januari podla vypoctov to vychadza na 10.1.2012 tak sa tesim....🙂

rybenka79
3. máj 2011

ahojte holky, dnes som si prave potvrdila testom ze cakame tiez babetko 🙂 a velmi ma potesila tato tema uz "januar 2012" podla tabulky nam to vychadza priblizne okolo 15.januara.
Idem rychlo pohladat co mozem este zabezpecit na socialke pre lepsiu matersku... Gratulujem vsetkym!

erin365
3. máj 2011

@solinkarka aha kto tu je...tak nakoniec si sa udomácnila tu, že? 🙂 Ak tento cyklus snaženie klapne, pridám sa k vám 🙂

solinkarka
3. máj 2011

@erin365 co to? 😕 a kde by som mala byt? 😅

solinkarka
3. máj 2011

@erin365 ahaaaa uz chapem ja ze si mi to napisala v nasej temicke 😀 ale ja som tam aj tam 🙂

erin365
3. máj 2011

@solinkarka drž palce aby som sa k vám pridala 🙂

andu1
3. máj 2011

@elli333 ahojky, drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo! viem ze si to velmi zelas 🙂 aj ostatnym babam januarovkam 😀

zuzanka7117
3. máj 2011

ahojte.....dufam, ze sa k vam pridam aj ja......mam taku malu sancu, ale budem vediet asi az koncom tyzdna, ci mi pride mrcha, alebo nieeeeeee....... 🙂 🙂 🙂
drzte mi palce 😝

lilly2711
autor
3. máj 2011

Ahojte, tak sa nam to rozrasta 🙂 🙂 🙂 supeeer, vsetkym prajem len to NAJ...
MISULDA ako ze nie si ukecana na MK ? Nechodievas tu casto, ci ako?Tak to som teda zvedava, ktora z nas ten termin dodrzi 😀 😀 😀
Inak ked sa to tu rozrastie, tak bude asi lepsie prejst do sukromnej skupiny. Tak ako v decembrovkach spravne poznamenali, predsa to su ciltive temy a nie kazdy sa dobre citi ich rozoberat takto otvorene. Nechavam kazdemu na zvazenie....
zuzanka7117 drzim prsty ako kazdej snazilke. 😉
rybenka79 vitam a drz sa...
katarina87 vitam aj teba a pozeram, ze mas doma male mimi, takze budes mat maly rozdiel medzi detickami. Mam sesternicu, ktora ma necely rok a ona je celkom spokojna, tak vela stastia.
elli333 ja som bola tiez u doky tesne po ovu, teda nahodne mi to vyslo a vtedy potvrdila, ze k ovu doslo,takze ked som 14 dni od ovu nedostala MS tusila som o co ide 😀
susubaba vitam ta 😉
andu1 vdaka aj tebe nech sa dari 🙂

katarina87
3. máj 2011

Tak ano mala bude mat rok aj 4 mesiace ked sa narodi mimco....dufam ze to zvladnem...chceli sme takto za sebou...pretoze nechcem si to rozkuskovat a byt doma do napr 33 r. no sestra ma trojicky maju teraz 2 mesiace a zvlada to. tak si myslim ze ja zvladnem dve detickyy ....uz nech je januar 🙂 🙂 🙂

lilly2711
autor
3. máj 2011

katarina87 no vidis, ja som si to rozkuskovala 😀 😀 😀 ,ale stihla som pomedzi to aj roznu inu cinnost, takze to beriem tiez pozitivne, ved kazdemu ine vyhovuje, nie?? 😉 a ze trojicky? no neviem ako by som toto zvladla 😅

daniella_vivien
3. máj 2011

wau to uz su deticky 2012?? 🙂 vsetkym moc gtaulujem

dadka_11
4. máj 2011

juj, ako to leti.. ja som porodila 4.1.2006 este a teraz som vasa kolegynka v novembrovkach 2011.. tak vam gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie..

aksniteb
4. máj 2011

ahoj, tak sa idem pridať k vám, včera som si našla dve // a veľmi sa s manželom tešííííme 🙂
uff, zvláštny pocit ....

solinkarka
4. máj 2011

@aksniteb gratulujeem...ty si tiez Zilincanka? 😀

moli2008
4. máj 2011

Ahojte tak aj ja by som sa k Vám rada pridala..že som tehu som zistila tento pondelok na základe 3 dni meškajúcej mrchy a potvrdili mi to 2 testy ,ale stále som tomu akosi nevedela uveriť..hned na druhý den som šla k dokimu vraj mám zväčšenú maternicu tak asi z toho niečo bude povedal, že asi 2-3 tt a na to som si doma hned urobila digitálny test claarblue a vraj som v 3 tt aj niečo...počítala som si 40 týždnou tak termín by som mala mat okolo 17.januára ale ved zasa plus mínus nejaké tie dni...budúci týžden idem na krv, tak sa neviem dočkať:D Ja som si už aj myslela, že ja toto nikdy nebudem zažívať, bo sme sa 9 mes. snažili bez úspechu a ked som fakt prestala veriť tak sa podarilo:D Tak držím všetkým budúcim mamkám palce nech to úspešne dobojujú do konca..

lilly2711
autor
4. máj 2011

Ahojte, vitam nove maminy . Vytvorila som sukromnu skupinu, tak kto bude mat zaujem si otvorenejsie pokecat,tak sa ozvite cez IP a ja vas tam supnem 😉

venny26
4. máj 2011

Ja neviem či sem patrím. Dva testy mi vyšli pozitívne a nemám krámy a príznaky sú tiež. Ešte sa z toho neviem spamätať.

aksniteb
5. máj 2011

@solinkarka ahoj, bývam od Žiliny 20 km 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre