Je možnosť dať sa umelo oplodniť, aj keď som úplne v poriadku?

zdenculik
26. sep 2014

Ahojte, mám 28r, možno reakcie na moju otázku budú "si mladá, hľadaj si chlapa" .. ale .... proste chcela by som dieťa, teda lepšie povedané veľmi po ňom túžim, partner dieťa nechce, náš vzťah viacmenej skončil ... chuť hľadať si "otca" dieťaťa momentálne nemám.
Je na Slovensku možnosť dať sa umelo oplodniť aj keď som úplne v poriadku?? Proste, prísť, zaplatiť si a umelo Vás oplodnia??
Veľmi si želám bábätko, ale žalúdok na to nechať si ho spraviť na "diske" nemám ...

tuli12
11. nov 2017

@zdenculik ahoj, samozrejme ze to ide, to co ti tu pisu si blbosti. Ak chces napis email.... rada poradim

tuli12
11. nov 2017

Ahoj kludne mi napis, som v podobnej situacii a ovela horsej. Jedno dieta uz mam, takze viem o com hovorim. Nechapem tie zenske ktore ta odsudzuju. Ja mam jediny rozdiel oproti tebe ze som starsia, nevysli.mi manzelstva, vztahy a chcem tiez,dieta za kazdu cenu. Som zufala a mam zo vsetkeho pocit, ze sa nepohnem dalej ak si nesplnim tuto tuzbu. Presne viem co citis. Mam za sebou dva nevydarene vztahy, stalo ma to furu energie a dieta male stejne nemam. Syn je dospely a ked bol maly studovala som, vobec som si ho neuzila. Citim sa hrozne, matersky nenaplnena. Vsetko ostatne este mozem mat a biju mi hodiny .... napis prosim

mima66
12. nov 2017

@tuli12 Neviem či ti niekto odpíše - téma je z pred troch rokov a zakladateľka je neaktívna...

menojopo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
menojopo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
menojopo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leellee
22. dec 2018

@menojopo ze sa nehanbis. Takto ta rodicia vychovali? Aby si si robil srandu z ludi, ktorym osud neda vsetko zadarmo? A este pred vianocami?!
Pozor na karmu.

leellee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre