Júnová stimulácia pred mimotelovým oplodnením

14nunu10
31. máj 2016

Babulky zakladam temicku pre všetky budúce mamičky,ktoré začínajú so stimulaciou v júni,ako ja ..spoločné pokecanie,podporovanie.. 😲 😲 😲

denidi
1. jún 2016

@14nunu10 ahoooj,tak som tuuuu 🙂

denidi
1. jún 2016

@14nunu10 verim,ze jun pre nas bude zaciatkom nasho krasneho tehulkovania a ze sa nam splnia nase tuzby az do stastneho konca 🙂

14nunu10
autor
1. jún 2016

@denidi 😌😌😌😌tiež si myslím že toto je ten správny mesiac ..
A inak ty ideš len za dva týždne po injekcie? Či ako

denidi
1. jún 2016

@14nunu10 ano,za dva tyzdne,prave zajtra alebo pozajtra mam ovulku a potom za 14dni ms,lf mavam presne 14dni a 15den pride ms,takze akurat to vyjde,len vrajmusim tesne pred ms pist este na utz,ci sa neurobila nejaka cysta a potom sup na to 🙂 ty si tiez bola na utz?

14nunu10
autor
1. jún 2016

@denidi áno ..Ja keď som bola prvýkrát tak som vlastne nevedela či mi po tých sekciách urobia ivf keďže sa odporúčajú len tri sekcie a ja vlastne budem mať piatu..Ale pozerala sonom a vravela ze mam krásne zahojene jazvy a ze mi to vnútri vyzerá akoby som bola po dvoch sekciách nie po štyroch..hrúbku jazvy na maternici mám až 7 mm co ine baby po dvoch sekciách majú ledva 2-3 mm..teraz čakám na mrchu a hneď v ten deň keď ju dostanem mám volať koordinatorke,že sa dohodneme na kontrolu kedy ..vravela že zhruba na 5-6 deň od začiatku mrchy ..nikdy mi nemeskaju tak dúfam že príde ako ma😉

14nunu10
autor
1. jún 2016

@denidi vlastne všetko to začne prvým dnoch mrchy..potom musím vybavovať interné predoper.vyšetrenie aby som jej ho už doniesla do tej prvej kontroly zhruba 12-13 teho..

lucecita25
1. jún 2016

Ahojte dievčatá 🙂 Aj ja sa pridávam 😉 Včera som začala so stimuláciou...prajem nám všetkýýýýým, ktoré budeme v tejto skupinke, nech sa zadarí a o pár týždňov nech si nájdeme kráááásne dve // 😉 😀

leelloo
1. jún 2016

ahojte, aj ja sa pridavam, prave mam po ovulke a o 2 tyzdne konecne zacinam 🙂

14nunu10
autor
1. jún 2016

@lucecita25 jasné,pekne si to napísala,a mad dlhý či krátky protokol..A kde chodíš do car?

14nunu10
autor
1. jún 2016

@leelloo ja som vedela že nás tu bude viac 😊teším sa potom na to testovanie ..držíme si paluchy

lucecita25
1. jún 2016

Mám dlhý a chodím do BA do Gyn-fivu 🙂 A ty ako ? S čím stimuluješ ?

lucecita25
1. jún 2016

@14nunu10 Mám dlhý a chodím do BA do Gyn-fivu 🙂 A ty ako ? S čím stimuluješ ?

ckatka
1. jún 2016

@14nunu10 odzajtra zacinam s Gonalom, drzim nam vsetkym palce 🙂

14nunu10
autor
1. jún 2016

@lucecita25 ja ešte ničím..budem hneď ako začne mrcha okolo 7 meho..mám krátky protokol a chodíme do heliosu do MT

14nunu10
autor
1. jún 2016

@ckatka
@lucecita25 už mám doma injekcie national dipherelin

denidi
1. jún 2016

@14nunu10
@lucecita25
@leelloo super,baby moc nám všetkým držím palce a verím,ze toto bude šťastná skupinka😉 čím stimulujete? Ja mám gonal,oralgutran a fostimon a v tomto som ešte vlastne nováčik,len sa mi toho zdá akosi vela

14nunu10
autor
1. jún 2016

Oprava : Diphereline a merional..Cez mobil sa to blbo píše😁

14nunu10
autor
1. jún 2016

@denidi no máš toho viac,ale tak bez urážky,problém je na tvojej strane či partnera?

14nunu10
autor
1. jún 2016

Babulky teším sa ze nie som tu sama ...všetky to dotiahneme do finišu u idite 😍

14nunu10
autor
1. jún 2016

A zabudla som..potom neskôr ešte sa pridá pregnyl a utrogestan..Tak mám napísané v papieroch...

leelloo
1. jún 2016

@denidi ja mam zajtra konzultaciu a mala by som dostat uz zoznam, sama som zvedava, co tam budu za lakocinky 🙂

14nunu10
autor
1. jún 2016

@leelloo príprav sa na milión informácií 😁😁

leelloo
1. jún 2016

@14nunu10 na informacie som pripravena, horsie to bude s tymi injekciami 😀

leelloo
1. jún 2016

@14nunu10 ty mas naozaj 4 deti a snazis sa o 5-te? klobuk dolu, to uz sa dnes tak casto nevidi, fandim ti 😉

14nunu10
autor
1. jún 2016

@leelloo ja som zdrav.sestra budem ti radiť 😄😄😄

leelloo
1. jún 2016

@14nunu10 faaaakt? super 🙂 ja by som skor potrebovala niekoho kto by mi to pichal, lebo ked vidim ihly, tak sa mi hmlie pred ocami, ale nejako to budem musiet prezit 😀

14nunu10
autor
1. jún 2016

@leelloo kvôli miminku si všetky dáme aj koncatinu odrezať..heh teda aspoň ja

leelloo
1. jún 2016

@14nunu10 urcite my vsetky 🙂

denidi
1. jún 2016

@14nunu10 obaja sme v poriadku,ale vlastne ja už len jeden vajcovod,lebo som mala mmt,inac nič,ale mam uz 37 rokov

14nunu10
autor
1. jún 2016

@denidi aha ...No a teraz si dáš vkladať jedno či dve?Ja by som chcela dve ale dr.že jedno asi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre