Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

lia
14. máj 2007

dakujem aj za avaku 🙂

aaandrejka
14. máj 2007

altea: vybrali mi 8, oplodnilo sa 7, odber bol v pondelok a do piatku prezili 4, z nich 2 vlozili a 2 zamrazili... chytili sa obe, ale neskor sa jedno prestalo vyvijat, v 10tt mu prestalo bit srdiecko...

avaka
14. máj 2007

Dakujeme kocky,my sme sa az teraz vratili.Uz len opatrovat babenka,ze lia 😉

lia
14. máj 2007

hej 🙂 .Eviku,to povedali?? 😠 ako to mam chapat?? ☹

mixka
14. máj 2007

ahoj lius, tak uz su babatka u maminky ???

lia
14. máj 2007

ano mixi 🙂 .
ako bolo v praci??

mixka
14. máj 2007

mrkni stare vrazdy, sa pobavis 😀
ake to bolo, ked ich davali dnu ??? nebolelo to ??? teraz sa ako citis ???

lia
14. máj 2007

a tazke to tam mas??prijemne prostredie??
nie,nebolelo,bala som sa troska,ale za 4 min.bolo aj po zakroku.vobec to neboli 😉 a hlavne som sa uz tesila,ked som isla stadial aj s embryjkami 😵

mixka
14. máj 2007

prostredie je celkom prijemne, az na to, ze sme 4 v mini kancelarii...

lia
14. máj 2007

a sympatacky kolegynky??v akom veku su??

mixka
14. máj 2007

jedna, ako ja a druha je cca 45 - 50 rocna. ona je hlavna nadriadena a dnes vybehla na tu moju rovesnicku, ze jej vypne internet, lebo si ho na dve sekundy zapla, bola zvedava, ci nevyhrala v sportke... asi sa budem obzerat priebezne po niecom inom...

lia
14. máj 2007

co??? 😅 😅 to ju sleduje??ci maju internet vo vypinaci?? 😀 😀

mixka
14. máj 2007

nemaju ho vo vypinaci, ale stol ma mlada natoceny tak, ze stara jej donho vidi... stara je zovialna, mi tyka a ja jej musim vykat. ona mi zacala bez opytania tykat automaticky, ze som mladsia a podriadena... si myslim... citim sa jak debil..

lia
14. máj 2007

ale nic si z nej nerob mixi,uvidis casom ako sa to tam bude cele vyvijat 🙂 .
robila som si srandu s tym vypinacom 😀

cicuska
14. máj 2007

lia vlozili ti 2 a ten zvysok si das zmrazit?

mixka
14. máj 2007

lia, ved jasne, ze sa bude, ale ja dufam, ze kym sa to stane pojdem frisko na matersku 🙂

lia
14. máj 2007

hej cicus,dve som si dala vlozit a styri zmrazit

cicuska
14. máj 2007

lia ako sa citis hned po vlozeni? Je to nieco podobne ako IUI? Vzala si si aj nejaku dovolenku na oddych? Pytam sa lebo aj ja chcem ist na IVF tak aby som sa vedela zariadit

mixka
14. máj 2007

lia, aj mna to zaujima

helka1
14. máj 2007

ahoj lia si tu ?

lia
14. máj 2007

uz som tu,ahoj heli

lia
14. máj 2007

ja so na iui este nebola,takze neviem.citim sa dobre,hned som zaspala,asi z toho diazepanu,utrosu a toho cipku.ja som doma asi do stredy

helka1
14. máj 2007

ahoj, pocuj vobec sa neznepokojuj, ze si nemala plny moc. mechur. Ten sluzi na to, aby pri transferi DR videl, kde vklada v maternici tie embrzjky. Dolezite je aby sa po tranferi pracovnici CAR (bud embryologicka alebo doktor) pozreli ci je ten kateter prazdny

helka1
14. máj 2007

Ja som v Iscare musela mat tiez plny moc mechur, velmi ma to stresovalo, potom po zmene centra som uz nemusela mat plny moc. mechur, doktorka skontrolovala polohu embryjok az po transfere vaginalnym utz 🙂 . Takze teraz si regulerna tehulka, az do krvnych testov. Pamataj, ze posledna nadej odchadza az telefonatom do CARu. Tak si to teraz uzivaj 🙂

lia
14. máj 2007

pozreli,bol prazdny,kricala to 😀 .dobre,aspon si ma upokojila 🙂

lauritka
14. máj 2007

🙂 lia drzim palceky..urcite je to nadherny pocit ked vies ze uz mas embyjka v sebe. tak nech sa udrzia 😲

lia
14. máj 2007

uzivam 🙂
heli,tebe robili hned po transferi utz??

lia
14. máj 2007

je to fakt krasny pocit,chodim jak slniecko 🙂
dakujeme lauri 🙂

lilinka76
14. máj 2007

Lia, avaka, držím Vám palce, nech fazuľky rastú. Môžete podávať infošky, všetky sme nedočkavé.

Helka, keď čítam, že si bola na IVF v ISCARE, chcem sa spýtať, ako dlho sa čaká, kým žiadosť schváli poisťovňa - ja mám SPZP a ešte, či sa potom čaká v nejakom poradovníku.

Vďaka za odpoveď.

lauritka
14. máj 2007

dufam ze nie 😒 lili aj ja uz zajtra idem za lekarom a do centra co najskor. este nech mi urobi najprv nejake vysetrenia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre