Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

altea
autor
23. máj 2007

avaka,lia:No,baby to ste ma nepotešili,ja sa hrniem na net,že čo máte po dnešnom teste nové a ništ. ☹
dúfam,že si zajtra prečítame pozitívne informácie 🙂 ,držíme pästičky. 🙂

lia
23. máj 2007

jaaaj altea,vies uz aka som zvedava na ten vysledok??uz nech je hocijaky,ale najradsej ked bude pozitivny aj pre mna,aj pre avaku 😵

altea
autor
23. máj 2007

a TT si si neurobila ?
Ja som si ho už kúpila,ja viem teraz som odvážna, 😉 ,neboj sa ako budem hysačiť o pár dní. 😨
nemáš žiadne príznaky? ništ? úplne ništ ? 😒

lalupa
23. máj 2007

altea, a kedy si ho ides urobit? 😨
ja hysacim uz teraz... 😅

lia
23. máj 2007

nerobte si ho,aj ja som sa bala,ze mi ukaze / palicu a budem ostatok dni smutna a smutna by som uz isla aj na krv.vydrzala som to 😵
co ja viem altea??ja sa moc nesledujem,nemam uz kedy 😀

lalupa
23. máj 2007

lius, ale my mame cakat az do utorka, to je na mozgy... 😅
uz teraz lietam v panike na zachod a to sa este snazim ovladat... 😕

lia
23. máj 2007

ale vy ste isli neskor,nie??preco na zachod??ci si nedostala ms??to tak citis??ved sa ti nic nespusta,nie??mas nejake bolesti??

avaka
23. máj 2007

Ahojte,baby ja mam test kupeny uz asi mesiac.Uz som ho mala vcera aj vybraty z krabicky,ale som ho vratila,lebo som samu seba presvedcila,ze je malo citlivy. 🙂 A citim sa len na nervy.Dnes som uz vsetko poupratovala(aspon na nieco je to dobre) 😀 A Ty Lius kde sa flakas?Ja ze uz sedis v cakarni v G-F,aby si tam bola prva. 😀 😀 Bojim.... 🙄

lalupa
23. máj 2007

hej, ale odber sme mali podobne - 11.5, potom PK a az 16.5 trasnfer
nespusta sa nic, ale je to nieco medzi menzesom a stavom po odbere a stimulkou, sila, nie?!

lalupa
23. máj 2007

altea zmizla? 😀
avaka,lia, budem na vas mysliet, dajte nam vediet zajtra

lia
23. máj 2007

ja sa tak nesledujem a nechcem si hlavne nic radsej nahovarat,aby som sa zajtra nezblaznila 😖 .cely den som vonku,najprv na obede,potom s nelinkou,potom s kamoskou a jej malinkym sme presli az ,az a este aj pedikuru som mala 😝 .ja by som sa uz dnes zblaznila doma z nervov,preto som sa rano vykopla a vecer naspat 😀 .

lalupa
23. máj 2007

to som robila do vcera, dnes konecne doma s nohami hore, co som mala urobit prve dni po et... 😀
nelinka je co za rasa? nie si na pn?

avaka
23. máj 2007

Lalupa,a nemozes ist na krv skor?To by som uz vobec nevydrzala 🙄 Ved ste o den skor ako my,ak dobre citam. 😕 Lius,ty ides kedy?Ja uz pred osmou,potom uz maju ambulanciu.

lia
23. máj 2007

nie som pn,nemusim si davat pn,mozem byt aj bez toho doma,chvalabohu,ale zajtra idem troska pomoct,ale nie vela!! 😀
ja som lezala dost,ja som bola stale unavena.ja asi az na 8:15,lebo ja kym sa vysuchcem a este zapchy,popritom cez vikend som tam do 5 min. 😖 .
kedy budes vediet vysledok??napises mi ip??

lalupa
23. máj 2007

verim im, ze vedia,co robia, asi to skor nemusi byt spolahlive...
ale v sobotu testujem rano doma 😵

lia
23. máj 2007

hej,to by som aj ja a mozno aj zajtra.kebyze ho mam doma,tak aj ja zajtra urobim 😀

avaka
23. máj 2007

😀 😀 Ja ze zapchy rano na zachode 😀 😀 Ja budem mozno vedet uz o 10:00,neviem 😨 Lalupa Ty chodis do Heliosu,ze?

lia
23. máj 2007

avi,to si sa vazne mna pytala preco som dnes nesla?? 😅 srandujes?? 😀 ved ti hovorim,ze kvoli tebe 😀 ,vsetko je kvoli tebe 😀 .davas mi len chrobaky do hlavy 😀 😀

avaka
23. máj 2007

Nie,to bolo Lalupe,ked mali odber ako my,a Tyyyyyyyyy 😀 😀 mozes za to 😀

lia
23. máj 2007

ved si sa ma rano pytala,nie??

avaka
23. máj 2007

Jaj,rano,no ze ci si bola tiez pokakana ako ja,ked si nesla 😀

lalupa
23. máj 2007

hej vy dve, ved pokecate zajtra, ja uz nerozumiem, komu ide ktora otazka 😀 😀 😀
do heliosu chodi myslim altea, ja som z gyncare 😉

lia
23. máj 2007

ani sa mi nechcelo vstavat a ja zase som tvrdas v takychto veciach,nechcela som aby na mna kukali aj ako na debila,vies ake su niekedy?? 😖

avaka
23. máj 2007

Kto? 😕 😕 😕

lalupa
23. máj 2007

ja sa porucam, zajtra sa obe drzte a podajte spravu! 😵 dobru...

lia
23. máj 2007

sestricky 😖
dobru lalupa 😉 dakujeme 😉

avaka
23. máj 2007

Dakujeme,dobru noc 🙂

avaka
23. máj 2007

Ale zajtra je to tutuvka,co 😅

lia
23. máj 2007

co je tutuvka?? 😅

avaka
23. máj 2007

Ze ideme na krv,a dufam ze aj vysledok bude 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre