• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

11. mája 2016 
23. máj 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim nam to dnes nejako nepali :grinning: Tak zajtra Liusik,drz sa!Dobru noc :wink:
23. máj 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoten toten :grinning: ty dnes zaspis?? :sweat_smile: no ja dufam ,ze po tom preflakanom dni hej :grinning:
23. máj 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vsetkym :wink:
23. máj 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem este cumet na bednu,a rano vstavam skoro,tak dufam,ze sa mi ani nestihne snivat :grinning: (ak vobec zaspim) :wink: paa
23. máj 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avi,myslim na teba silno a drzim ti pasticky,dobe??tak dufam,ze aj vnutri to myslia so mnou pozitivne :grinning:
23. máj 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievčatá zas hrozná noc :frowning2: ,ešte jedna taká a končím. :confounded: včera o plonoci ma zobudila smska od kočky,čo sme boli spolu na odbere a potom na transfere,že začala krvácať :frowning2: ,do rána som sa prehadzovala,môj nervový systém je na spadnutie,chodím na WC a pozorujem sa ,pripadám sa naozaj už ako šiši :zipper_mouth:
na test máme ísť až 29.,vôbec nechápem,čo sa stalo a čo je najhoršie ,bojím sa jej už aj zavolať,čo sa zas dozviem. :frowning2: :unamused:
24. máj 2007 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevolaj jej,nezaoberaj sa s tym altea,neurobi ti to dobre psychicky
24. máj 2007 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liuška, už si bola na tej krvičke?
24. máj 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liuš,avaka,držím pästičky,myslím na vás. :slight_smile:
24. máj 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEME altea :slight_smile:
misi,bolaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: ,brucho ma boli ako keby ma mali rezat :sweat_smile:
24. máj 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvajte baby, toto je riadne psycho, ako vydrzime do konca januara?! :sweat_smile:
24. máj 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lia, Avaka, myslim na vaaaaaaaas!!!! Nech uz to dopadne ako chce, len sa drzte! Ja strasne drzim palce, nech to dopadne stastne - asi takto :sweat_smile:
24. máj 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna uz dopadlo.Negativ.
24. máj 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: avaka to mi je luto a povedali preco ?? velmi by ma zaujimalo ci vobec vedia dovod preco sa plod neudrzi :angry: to smola byt nemoze. musi tam byt nejak pricina :unamused:
24. máj 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avaka nesmut, ja si myslim, ze ste testovali skoro, a preto negat, nezufaj, skus testik o par dni! moc ti to prajem a drzim palce! :sweat_smile:
24. máj 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avaka, kolko dni po odbere (nie po transfere) ta testovali? aj mne sa to vidi prilis zavcasu! a aky test ti robili, normalny tehotenstky, alebo hcg z krvi?

lia, ty ako?

altea, toto obdobie je najhorsie psycho..potom pridu dalsie psycha, nebojte sa :slight_smile:) najlepsie by bol nechodit na ziadne fora, necitat ziadne clanky na nete a boli by ste ovela kludnejsie..ale asi to nejde :slight_smile:
24. máj 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam hcg z krvi 1,1,takze nic.12.den po odbere.Lia,aspon Ty.
24. máj 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avaka, a nemas ist na krv este o par dní znova? Ja som bola na krv 13 den po transfere (16 den od odberu vajícok) a hcg som mala zvysene len velmi slabo tak som potom isla o 4 dni znova a uz bolo hcg vyssie. Tak este nezufaj.
24. máj 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam,ale len kvoli tomu,ze to centrum ziada.A 1 je fakt nic.Aj sestricka mi povedala :cry:
24. máj 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, nezufajte. Nasa diagnoza je: lavy vajickovod fuc, pravy zrastovy, PCO, spermijky pomale :frowning2:, ideme skusit IVF, IUI je malinka sanca. Kto ma viac? :confounded: :frowning2:
24. máj 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuzulka, to je mi luto, ze mate toho az tolko, drzte sa :slight_smile:
24. máj 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka dik, ide na mna zufalstvo co este pride? Tolko neg. veci naraz...:confounded:
24. máj 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
avaka,myslela som ,že ma potešíš :frowning2: ,držkala som ti palčeky,nevzdávaj to...
viem,že teraz asi žiadne slová nepomôžu,ale určite to nabudúce vyjde,lebo možno HCG bude stúpať a nebudúce nebude ani treba.Treba veriť :slight_smile:
aký je ďaľší postup ?
veľmi na teba myslím :astonished:

lia: nič ?
24. máj 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to hrozne,keby som mala aspon nieco zmrazene...Volala som si do KE na imuno,chcem si dat spravit testy(z vlastnej iniciativy)keby som cakala na 4-5 neuspesny pokus ako mi povedali v centre,To uz ma mozu...A hlavne kde by som na ne zobrala nervy a peniaze.?Ale nechcem Vam tu zbytocne robit takuto naladu.
24. máj 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka mrzi ma to,ale sancu mate,tak nezufajme?
24. máj 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zulka, pomotala som ti nick a az teraz som si to vsimla, prepac :slight_smile: nooo, aj ked si viem predstavit, co prezivas, musis sa vzchopit a nepoddavat sa smutku a depresiam, lebo sa to urcite nepodari. treba mat usmev na tvari a verit, ze to vyjde :wink: drzim palce :slight_smile:
24. máj 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zulka nevidím to až také zlé, :wink: - vaječníky ,dobre PCO,ale stimulácia trošku v nižších dávkach ale môže ísť,získaš vajíčka-určite získaš,použije sa ICSI,budú oplodnené embryjká a tie sa nakoniec vložia a no a bude z teba tehulka.
zabudla som snáď na niečo?
je to celkom jednoduché,len mysli pozitívne :sweat_smile: a nedaj tomu hneĎ na začiatku koniec.
24. máj 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
avaka:
ak ti môžem poradiť- ohľadom tej imunologie.V KE sa nerobia všetky potrebné imunologické vyšetrenia :frowning2: .Bohužiaľ v tomto sme dosť pozadu za Prahou.Radšej by som volala do Prahy - ÚPMD.Ja som tam bola,pravdaže ako samoplatca,rozprávala som sa s Dr.Madarom,tiež mi potvrdil,že na slovensku sa tieto vyšetrenia nerobia,(čo je pre nás na škodu),vlastne robia-čiastočne,ale len určitá skupina...
takže to je moja rada,neviem,rozhodni sa.
24. máj 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Altea,dik.Kolko si platila,za ako dlho Ta objednali,a kolko trvali vysledky?
24. máj 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok