Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

libeth
24. máj 2007

teda, to su dnes spravy 😒
avaka - je mi to luto, naozaj. 😔
zulka - nezufaj, ako vravi altea, mas predsa vajecniky. Ja nemam skoro ani tie. Snazim sa tomu verit, ze sa to podari. Ale popravde neverim tomu. Vcera som volala liecitelke, a este aj ta ma odmietla. Vies ako mi bolo? Hlavu hore, zulka, ano?! A manzelika liecia?

veva55
24. máj 2007

Avaka, citim s tebou, ani ti nebudem pisat ako velmi, lebo by ta to asi este viac rozlutostilo a to teraz najmenej potrebujes. Boze ta priroda je fakt svina, nechapem, ako je mozne, ze po vlozeni uz oplodnenych vajicok sa asni jedno neuchyti. Vy ste mali tiez ICSI?

lalupa
24. máj 2007

avaka, preco imunologia? nieco vam spominali v centre? inac do prahy chodila moja kamoska , je z ke, tam im vsetko vysvetlili a poradili, teraz je 37 tt po dvoch potratoch s riadnymi komplikaciami...vy to mate z blavy blizsie, tak by som to skusila, tu na slovensku ma kazdy plno reci, jaky je odbornik, ale pravda je niekde inde...
inac na povzbudenie, citala som o stupani hCG a to ma hodnoty po 14. dni od oplodnenia od 17-140, vy este nie ste 14 den, tak pockaj do sobotky alebo nedele a skus si najcitlivejsi TT. Okrem toho, kedy mate ist na kontrolu do centra? myslim na teba... 😅

lalupa
24. máj 2007

kto vie, co je s liou? 😕

avaka
24. máj 2007

Ja uz nemam ist preco do centra.ICSI nam nerobili,oplodnili sa same.V centre nam ziadne vysetrenia nespominali.A imuno si chcem dat sama,nic ine ma nenapada,kedze sme "v poriadku".Lia,co? aspon Ty to tu rozvesel.

veva55
24. máj 2007

Lia, tak uz nas nenapinaj! Drzim palceky, aby to aspon tebe vyslo. Tak daj vediet ak budes moct.

misi76
24. máj 2007

Avaka je mi úprimne ľúto, prežívam to s vami kočky. Ale hlavu hore, ideš ďalej, v správnu chvíľu to príde.
Liuška netráp nás, volaj!!!!!!!!!!!!!!

lia
24. máj 2007

babulky,som tehoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ,este stale tomu ale neverim 😅 ,v pondelok idem zase na krv.
prisla som na net len kvoli vam,musim ist zase,vecer tu ale budem.
avi,tebe to nevyslo?? ☹ ja som tomu tak verila,avi,skuste to este raz,ved este nie je nic stratene,daj si chvilu pauzu,vidis,napr.helke to vyslo tusim az na 6.pokus,ale VYSLO!!!je mi to hrozne luto Eviku,dufam,ze sa este uvidime 🙂 .

csikike
24. máj 2007

liuska, strasne moc ti gratulujem, takze ziadny George M. 😉

misi76
24. máj 2007

GRATULUJEMEMEMEMEMEMEMMEMEMEMMEMEMEMEMME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tešíme sa s tebou Liuška, veď ťa za chvíľku dobehneme, však AVAKA a VEVI.
Tak a teraz dávaj stále na seba pozor a opatruj sa. Aké vysoké si mala HCG?

avaka
24. máj 2007

Gratulujem Lia,aspon Tebe,.Ved jasne,ze este skusime.Drzim palce,uzivaj si to 😉 Paa

lalupa
24. máj 2007

lius, gratulujem a tesiiiiiiim sa moc!!! 😵

lauritka
24. máj 2007

😝 gratulujem lius.

veva55
24. máj 2007

Liuska gratulujeeeeeeeeeem!!!!!! Nemam slov, musi to byt uzasny pocit! Aj ja kceeeeeem!
Babulky neviete ake vysoke ma byt HCG?

lalupa
24. máj 2007

veva,kuk moj prispevok o 13:35 😎

lauritka
24. máj 2007

veva mrkni v teme hcg tam to tusim niekto pisal

pipka
24. máj 2007

Liuska cmuuuuuuuuk, blahozelaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

julova
24. máj 2007

liuš 😵 😵 😵 😵 ...skveleee...blahozelam a smoklim 😉 😀...

zulka29
24. máj 2007

Lius, drzim palce a blahozelam! 😉
Dakujem vam za podporu, uz som sa z tej depky trosku dostala, spinkala som. Liecim sa doma totiz este z LSK.
Poradte ako liecit draheho ked ma pomale biciky? Dr. nic nenavrhol ako ho liecit. Poradte prosim.

zulka29
24. máj 2007

Libeth, preco ti zobrali vajecnik? Cysta? Kollo IUI a IVF mas za sebou?
Ja nemam za sebou vobec nic len laparku a hned Ivf. Hnusne ze su len 3 pokusy za zivot ☹ hradene poistovnou.

veva55
24. máj 2007

Lalupa, aha, asi som ten tvoj prispevok prehliadla. Takze od 17-140? Nejaky velky interval, nie? A aka by mala byt hladina HCG po 10-tich dnoch?
Lius, ty si mala kolko?

altea
autor
24. máj 2007

liuska blahoželám 😅 😅

altea
autor
24. máj 2007

avaka:
platila som asi 2.800 ČK,objednávala som sa v januári a termín som dostala na zač.apríla,a výsledky prišly za 6 týždňov.
Ja viem,nic moc,ale pre ten kľud to stojí.
Mne odobrali krv a manželovi bol robený spermiogram.

altea
autor
24. máj 2007

lia :prečo v pondelok zas na krv ? 😒

veva55
24. máj 2007

altea, v tom nasom CAR sa to tak robi, ze prvy x ides na krv 10-ty den a druhy x ides 14-ty den.

altea
autor
24. máj 2007

nie je to zbytočné preháňanie,stres? 😒
a prečo potom nejde na test i avaka?možno dnes boli hodnoty HCG nízke a na 14 deń by sa niečo ukázalo. 😉

helka1
24. máj 2007

Lia, no vidis 😵 . Gratulujem 🙂 🙂 🙂
Zulka my sme mali tiez problem so spermiami, na pohyblivost sa odporuca L karnitin, my sme vystriedali kopec vitaminov a preparatov a nakoniec nam najlepsie vysledky vychadzali, ked manzelik neuzival nic 🙂. Ale ICSI sme museli mat vzdy 😉

lia
24. máj 2007

dakujem vsetkym moc,moc 🙂 .
altea,neviem,este som si nic neprecitala,musim jej napisat,este je hladina nizka,preto este v pondelok idem na krv.heli,ty si kedy isla na krv??a ake si mala hcg??

aaandrejka
24. máj 2007

ahoj dievcata, lia, srdencne gratulujem!!!!!
avaka, neviewm pockala by som u teba este, podla mna to este uplne nie je stratene

hcg v pociatocnych fazach tehotenstva stupa exponencialne, jeho hodnoty za zhruba kazdych 2.5 dna zdvojnasobuju... ja som mala napriklad 17 dni po OPU hodnotu 643.1 a o 8 dni na to som uz mala 8808 (pri dvojcatach..vtedy byvaju hodnoty hcg vyssie ako pri jednom)

helka1
24. máj 2007

Lia ja som bola 1x na HCG 10 den od transferu 252, no so mnou sa nemozes porovnavat , zo zaciatku som mala uchytene 3 embrya, o cca tyzden neskor uz bolo HCG 11 000. No pokial sa ti bude HCG obden zdvojnasobnovat, je to na dobrej ceste !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre